Статьи о детях для родителей Справочные материалы и консультации Полезные адреса для родителей Новости Фильмы, мультики, стихи, песенки для детей и родителей Картинки для деток и родителей Гороскопы для детей и взрослых

• Наш форум закрыт. Однако вы по-прежнему можете ознакомиться с его архивом:

СОБЕС ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ПЛАТИТИ ГРОШІ ЗА 2 МІСЯЦІ

Консультация юриста

Я напівсирота із 1991 року і отримую пенсію по втраті годувальника. 22 липня мені виконується 21 рік. Навчаюся в університеті на денному, комерційному відділенні із вересня 2004 року. Контракт на навчання було підписано 26.07.2004 року з метою отримання освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст. Згідно із контрактом, я повинна виплатити за 5 років навчання 11.527,50 гривень. Стипендії не отримую.
    Кожного року із початком навчання я маю приносити до собесу довідку із університету про те, що продовжую навчатись на денному відділенні. У вересні 2007 року мені виписали довідку, де було вказано, що навчання завершиться у червні 2008 року. У липні 2008 року мені не нарахували пенсію по втраті годувальника. Я звернулася до собесу, а там вказали на минулорічну довідку та пояснили, що для подальшого отримання коштів мені треба принести нову довідку із університету, згідно із якою я ще є студенткою.
    В університетській довідці (від 2.07.2008) зазначили, що я дійсно є студенткою 4 курсу (згідно із наказом про зарахування від 2.08.2004 року) денного, комерційного відділення і закінчую навчання у червні 2009 року.
    Інспектор із собесу цього разу сказала, що вона мала на увазі не просто довідку, а довідку, в якій написано, що:
    - я не отримую стипендію;
    - номер і дата наказу про закінчення 4 курсу;
    - номер і дата наказу про зарахування на 5 курс.
    У деканаті я з’ясувала, що наказ про зарахування на п’ятий курс буде виданий не раніше, ніж наприкінці серпня (тобто від початку липня і до дати видання приказу університетом грошей собес мені не нараховуватиме ).
    У другій довідці із університету (від 11.07.2008), яку інспектор із собесу теж відмовилася взяти, було вказано, що я є студенткою 4 курсу (згідно із наказом про зарахування від 2.08.2004 року) денного, комерційного відділення, не отримую стипендії і закінчую навчання у червні 2009 року. Ще я пред’явила копію контракту на 5-тирічний термін навчання (із мокрою печаткою університету), проте інспектор та завідуюча відділенням сказали, що копія контракту їм не потрібна і, навіть, що «вона їх не цікавить», а від мене вимагаються тільки номер і дата наказу про закінчення 4 курсу та номер і дата наказу про зарахування на 5 курс. І якщо термін між наказами дуже довгий, то це провина університету. Також інспектор наголосила, що 2 роки тому ще діяла система переведення з 4 курсу на 5 (так само як і на попередніх курсах навчання), але тепер, згідно із наказом «згори» через «перевиплату коштів» вимагають дати та номери наказів. До речі, минулого року дівчина із мого університету, як розповіла інспекторка, опинилася у такому самому становищі. Грошей вона не отримала.
    Що робити у цій ситуації, адже грошей я за два місяці не отримаю, а у липні та серпні платити за навчання доведеться, адже контракт підписано з університетом на 5 років?

В таком случае они обязаны будут выплатить деньги после предоставления справки, необходимого образца.

rss Facebook ВКонтакте Twitter Google Plus LJ Новости на email
    Реклама

Счетчики