Статьи о детях для родителей Справочные материалы и консультации Полезные адреса для родителей Новости Фильмы, мультики, стихи, песенки для детей и родителей Картинки для деток и родителей Гороскопы для детей и взрослых

 • Наш форум закрыт. Однако вы по-прежнему можете ознакомиться с его архивом:

  Право на спадщину

  Консультация юриста

  Мій батько претендує на земельний пай,але ось яка виникла ситуація:Пай належав його батькові,по його смерті він перейшов до його мачухи(вона його виховувала з 3 років-але не всиновлювала)Мачуха померла,і на пай претедують діти діда й мачухи(сестри мого батька по батькові)Питання:Мій батько має право на частину паю?

  Мій батько претендує на земельний пай,але ось яка виникла ситуація:Пай належав його батькові,по його смерті він перейшов до його мачухи(вона його виховувала з 3 років-але не всиновлювала)Мачуха померла,і на пай претедують діти діда й мачухи(сестри мого батька по батькові)Питання:Мій батько має право на частину паю? Тобто, мачуха успадкувала цей пай? Чому ваш батько не став претендувати на цю власність після смерті діда? Якшо пай було успадковано в обхід закону, можливо варто спробувати визнати заповіт незаконним. Якщо пай був подарунком, з оформленням акту дарування, пай буде розділено згідно з заповітом, або за законом. У випадку розподіла за законом, як що мачуха не всиновлювала вашого батька, він не може претендувати на спадок.


  rss Facebook ВКонтакте Twitter Google Plus LJ Новости на email
  Реклама  Счетчики