Статьи о детях для родителей Справочные материалы и консультации Полезные адреса для родителей Новости Фильмы, мультики, стихи, песенки для детей и родителей Картинки для деток и родителей Гороскопы для детей и взрослых

• Наш форум закрыт. Однако вы по-прежнему можете ознакомиться с его архивом:

Розподіл майна

Консультация юриста

Шановна Полторацька! Звертаюсь до вас за порадою. Допоможіть будь-ласка у моїй скрутній ситуації.
    2 роки тому помер мій батько, не залишивши заповіт. Мати та батько були розлучені. На той час я був неповнолітній, а мій молодший брат був у віці 7 років. Ми з братом проживали з батьком. Наразі йде суд з приводу розподілу майна між нами (мною і братом) і батьками мого батька. За законом всі спадкоємці отромують рівні долі майна, проте я намагаюсь переконати суд збільшити нашу долю. Батьки мого батька, не дочекавшись рішення суду вивезли цінні речі з будинку, заченили будинок, не допустивши мене туди. Підкажіть, чи можна використати такі обставини у вирішенні справи в наш бік:
    1. Мій брат - неповнолітній, а я навчаюсь в університеті на контрактній основі.
    2. за статтею 1279 пункт 1 спадкового права батьки батька не мали права вивозити речі з будинку.
    Буду дуже вдячний за допомогу! Чекаю на відповідь.

Шановна Полторацька! Звертаюсь до вас за порадою. Допоможіть будь-ласка у моїй скрутній ситуації.
    2 роки тому помер мій батько, не залишивши заповіт. Мати та батько були розлучені. На той час я був неповнолітній, а мій молодший брат був у віці 7 років. Ми з братом проживали з батьком. Наразі йде суд з приводу розподілу майна між нами (мною і братом) і батьками мого батька. За законом всі спадкоємці отромують рівні долі майна, проте я намагаюсь переконати суд збільшити нашу долю. Батьки мого батька, не дочекавшись рішення суду вивезли цінні речі з будинку, заченили будинок, не допустивши мене туди. Підкажіть, чи можна використати такі обставини у вирішенні справи в наш бік:
    1. Мій брат - неповнолітній, а я навчаюсь в університеті на контрактній основі.
    2. за статтею 1279 пункт 1 спадкового права батьки батька не мали права вивозити речі з будинку.
    Буду дуже вдячний за допомогу! Чекаю на відповідь.
    Щодо вивозу речей, якщо ви спроможні надати докази протиправного присвоєння спадку, це допоможе вам отримати вашу частку. Щодо збільшення вашої долі спадку, дуже багато залежить від того хто та як допомагав покійному вести побут, та таке інше, тобто участь у житті покійного, але це обов’язково треба доводити не тільки на словах.

rss Facebook ВКонтакте Twitter Google Plus LJ Новости на email
    Реклама

Счетчики