Статьи о детях для родителей Справочные материалы и консультации Полезные адреса для родителей Новости Фильмы, мультики, стихи, песенки для детей и родителей Картинки для деток и родителей Гороскопы для детей и взрослых

• Наш форум закрыт. Однако вы по-прежнему можете ознакомиться с его архивом:

Припис прокуратури

Консультация юриста

Доброго дня!!!!Підкажіть, будь-ласка, які строки розгляду припису прокуратури -
    я працювала на піприємстві, звільнилася у жовтні 2008 року і мені до сих пір не видали заробітню плату за вересень-жовтень 08 р.В січні 2009 року я народила дитину та маю статус одинокої матері. До суду подати не можу, так як не підприємство не дає довідки про доходи, хоча я зверталася із заявами, які там зареєстровані.Я звернулася до прокуратури і 24 квітня 2009 року керівнику підприємства був вручений припис щодо усунення порушень законодавства. До сьогодні немає ніякої реакції. Підкажіть - що потрібно робити далі, якщо керівництво не виконує приписів і які строки розгляду припису. І чи має мій статус одинокої матері вплив на дану стуацію....Спасибі

Доброго дня!!!!Підкажіть, будь-ласка, які строки розгляду припису прокуратури -
    я працювала на піприємстві, звільнилася у жовтні 2008 року і мені до сих пір не видали заробітню плату за вересень-жовтень 08 р.В січні 2009 року я народила дитину та маю статус одинокої матері. До суду подати не можу, так як не підприємство не дає довідки про доходи, хоча я зверталася із заявами, які там зареєстровані.Я звернулася до прокуратури і 24 квітня 2009 року керівнику підприємства був вручений припис щодо усунення порушень законодавства. До сьогодні немає ніякої реакції. Підкажіть - що потрібно робити далі, якщо керівництво не виконує приписів і які строки розгляду припису. І чи має мій статус одинокої матері вплив на дану стуацію....Спасибі

Припис має виконуватися негайно. Подавайте скаргу.

спасибі.А куди потрібно подавати скаргу - до тієї прокуратури, яка видала припис чи до вищестоящої, чт до іншого органу?

rss Facebook ВКонтакте Twitter Google Plus LJ Новости на email
    Реклама

Счетчики