Статьи о детях для родителей Справочные материалы и консультации Полезные адреса для родителей Новости Фильмы, мультики, стихи, песенки для детей и родителей Картинки для деток и родителей Гороскопы для детей и взрослых

 • Наш форум закрыт. Однако вы по-прежнему можете ознакомиться с его архивом:

  Классный интернет магазин "Детский Сон" Скидка!

  Доска прочих объявлений

  “Дитячий сон” – це інтернет-магазин дитячих товарів, співробітниками якого являються, як правило, молоді батьки, які як ніхто інший знають, що дитина і догляд за нею – це не тільки велике щастя, але і клопітка робота, яка займає багато часу. Саме в цій роботі ми хочемо Вам допомогти. Вам більше не потрібно тратити час на поїздки по магазинах, Ви можете не виходячи з дому, придбати все що потрібно для сну Вашого малюка.

  В нашому магазині представлені найбільш якісні вітчизняні і зарубіжні марки дитячих товарів. Ми працюємо безпосередньо з виробниками і офіційними представниками виробників, за рахунок чого досягли найвищої якості і доступних цін.

  При складанні асортименту, ми враховуємо потреби наших покупців, рекомендації педіатрів, власний досвід, щоб задовільнити потреби кожного покупця.

  Наш асортимент буде рости разом з Вашими дітьми, поповнюватися та змінюватися, за Вашим проханням.

  RU.
  ВНИМАНИЕ СКИДКА!!!!!!!
  Детские товары,коляски,кроватки из карпатского дерева екологически чистые. При заказе товара укажите номер бонусной карты (VS0000521304) и получите скидку.

  UA.
  УВАГА ЗНИЖКА!!!!!!!
  Дитячі товари, коляски, ліжечка з карпатського дерева екологічно чисті. При замовленні товару вкажіть номер бонусной карти (VS0000521304) і отримаєте знижку.

  http://www.dson.if.ua


  rss Facebook ВКонтакте Twitter Google Plus LJ Новости на email
  Реклама  Счетчики