Статьи о детях для родителей Справочные материалы и консультации Полезные адреса для родителей Новости Фильмы, мультики, стихи, песенки для детей и родителей Картинки для деток и родителей Гороскопы для детей и взрослых

 • Наш форум закрыт. Однако вы по-прежнему можете ознакомиться с его архивом:

  Книга- лучший подарок!

  Товары и услуги для развития и образования

  :roll:
  ШАНОВНІ ДРУЗІ!
  Свята – чудова нагода поділитися гарним настроєм, щирими побажаннями й, звісно, барвистими і незабутніми дарунками. Хочете стати добрим Миколаєм, Дідом Морозом чи Снігуркою? Готуйтесь заздалегідь…
  Видавництво «Грані-Т» має приємну традицію – дивувати дітей та їх батьків найкращими – чудовими книжками! Адже книжка – найкращий подарунок!
  Якщо Ви ще не вирішили, що подарувати зверніть увагу на:
  НОВОРІЧНИЙ ПОДАРУНОК ВІД ВИДАВНИЦТВА «ГРАНІ-Т»

  З чого складається подарунок?
  Подарунок може містити від 2 і більше книжок видавництва «Грані-Т». Для цього потрібно обрати книги, які будуть актуальним сюрпризом для Ваших дітей, рідних, друзів, партнерів та клієнтів.
  Книжки можуть комплектуватися в подарункову упаковку, що надасть їм особливої вишуканості та створить новорічний настрій:
  • Якщо Ви плануєте корпоративний подарунок від підприємства, навчального закладу, організації – то на упаковці може бути логотип або напис – «від кого»;
  • Якщо Ви хочете привітати когось особисто – упаковку можна прикрасити по-новорічному.
  Яка вартість подарунка?
  Подарунок без святкової упаковки – від 12 гривень (залежно від кількості та вартості вибраних книжок).
  Святкова упаковка (без книг) – від 30 гривень (залежно від розміру та кількості замовлених упаковок, а також від дизайну самої упаковки, з ручками чи без).
  До того ж Ви маєте унікальну можливість придбати книги за видавничими цінами!

  Чому саме книжки видавництва «Грані-Т»?
  Тому що наші книги – це справді найкращі сучасні українські книги, оскільки вони створюються українськими письменниками, ілюструються українськими художниками, готуються до друку українськими дизайнерами, літературними редакторами. Кожною своєю книгою ми доводимо, що сучасна українська книга є гідним подарунком. Нестандартні формати, нові види паперу та палітурки, серійний та експериментальний дизайн, поліграфічні новації, а головне – концептуальні рішення роблять наші книги найкращими.
  Видавництво спеціалізується на виданні книг культурологічного та дитячого напрямків. Понад 20 книжкових серій задовольнять навіть найвибагливіших читачів: «De profundis», «Грані світу», путівники, абетки, «Бібліотека відмінника», «Велика модниця», «Дивний детектив – 08», «Дитяча іронічна поезія», «Життя видатних дітей», «Золотий лелека», «Історії в малюнках для найменших від Олеся Ільченка», «Казки народів світу», «Класні комікси», «Моллі Махлюй – маленька чарівниця», «Мультстудія», «Пригоди детектива Ниточки», «Розмальовки», «Суперники», «Сучасна дитяча проза», «Українські народні казки з вузликами», «Українська майстерня фантастики».
  Обов’язково відвідайте сайт видавництва «Грані-Т» www.grani-t.com.ua, де Ви зможете ознайомитися з повним асортиментом книг, погортати їх, почитати новини, рецензії та вибрати книги для подарунків.
  Ми впевнені, що НОВОРІЧНИЙ ПОДАРУНОК ВІД ВИДАВНИЦТВА «ГРАНІ-Т» стане приємним сюрпризом для дорогих Вам людей.

  Книга – найкращий подарунок!
  Даруйте найкраще, а ми Вам у цьому допоможемо!
  З приводу придбання новорічних подарунків, звертайтесь за телефоном:
  (044) 200-12-57, 200-12-58,
  моб. +38 067 659 63 33, +38 050 715 23 22
  або пишіть на електронну пошту: office@grani-t.info

  З найкращими побажаннями до свята,
  Ваше Видавництво «Грані-Т»

  Тепер у постійних відвідувачів сайту Грані-Т є можливість виграти іPod!

  Видавництво «Грані-Т» оголошує про початок квесту, територією якого є наш сайт http://grani-t.com.ua/ukr/news/362/

  Починаючи з 9 листопада на нашому сайті будуть з'являтися підказки, за допомогою яких ви маєте знайти таємний код, що може бути захований будь-де на нашому сайті, і відправити його на адресу: quest@grani-t.info Кожне завдання буде з'являтися згідно з розкладом о 12:00.

  Кожна відповідь може принести вам від 1 до 10 балів, в залежності від того, як швидко ви її надішлете (1-й, хто надіслав код, отримує 10 балів, 2-й – 9 і так далі до 10-го гравця, що отримає 1 бал).

  Учасник, що набере найбільшу кількість балів отримає новенький iPod! А 10 найкращих гравців отримують цінні подарунки від видавництва.

  Детальні умови квесту ви можете дізнатися http://grani-t.com.ua/ukr/grani_quest/

  Проект «Книжковий вірус» триває!
  В цій інтернет-програмі від видавництва «Грані-Т» ви зможете поставити запитання вашим улюбленим авторам та почути відповіді онлайн http://grani-t.com.ua/ukr/news/358/
  Вже скоро програму можна буде переглянути на нашому сайті, а також на сайті bookvoid.com.ua
  Свої запитання ви можете вже зараз надсилати на адресу: booksvirus@gmail.com

  відвідайте сайт видавництва «Грані-Т» www.grani-t.com.ua, де Ви зможете ознайомитися з повним асортиментом книг, погортати їх, почитати новини, рецензії та вибрати книги для подарунків.
  Ми впевнені, що НОВОРІЧНИЙ ПОДАРУНОК ВІД ВИДАВНИЦТВА «ГРАНІ-Т» стане приємним сюрпризом для дорогих Вам людей.

  Книга – найкращий подарунок!
  Даруйте найкраще, а ми Вам у цьому допоможемо!
  З приводу придбання новорічних подарунків, звертайтесь за телефоном:
  (044) 200-12-57, 200-12-58,
  моб. +38 067 659 63 33, +38 050 715 23 22
  або пишіть на електронну пошту: office@grani-t.info

  З найкращими побажаннями до свята,
  Ваше Видавництво «Грані-Т»


  rss Facebook ВКонтакте Twitter Google Plus LJ Новости на email
  Реклама  Счетчики