Статьи о детях для родителей Справочные материалы и консультации Полезные адреса для родителей Новости Фильмы, мультики, стихи, песенки для детей и родителей Картинки для деток и родителей Гороскопы для детей и взрослых

  • Наш форум закрыт. Однако вы по-прежнему можете ознакомиться с его архивом:

    Гр. Украины живет за границей.Возможна ли выплата на ребенka

    Консультация юриста

    Я гражданка Украины. Сейчас проживаю в ОАЭ. В данный момент беременна на 4 месяце и скорей всего буду рожать здесь. Подскажите, пожалуйста, возможно ли получить выплату на ребенка в моем случае и, если да, то как?
    Заранее спасибо.

    Вариант родить в другой стране, приехать на Украину, получить выплату и вернутся обратно не возможен, поскольку вам управл. труда откажет в начислении пособия прри рождении ребенка.
    По закону, управл. труда имеет право проверять как вы тратите деньги, тоесть могут прийти к вам и посмотреть есть ли у малыша кроватка, памперсы, бутылочки, одежда, а если вас не будет в Украине, то и проконтролировать куда вы деваете деньги, которые вам дают на ребенка не возможно будет.
    Но если вы родаете за границей, а потом напостоянку возвращаетесь на Украину, тогда возможно оформить такое пособие.
    Вот перечень док:
    Для призначення допомоги при народженні дитини органу
    праці та соціального захисту населення за умови пред'явлення
    паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, подаються такі
    документи:

    1) заява одного з батьків (опікуна), що складається за
    формою, затвердженою Мінпраці; { Підпункт 1 пункту 11 із змінами,
    внесеними згідно з Постановою КМ N 59 ( 59-2009-п ) від
    04.02.2009 }

    2) копія свідоцтва про народження дитини;

    3) витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян
    про народження дитини для виплати допомоги у зв'язку з народженням
    дитини, виданий відділом реєстрації актів цивільного стану, або
    довідка для призначення допомоги при народженні дитини, видана
    виконавчим органом сільської, селищної, міської (крім міст
    обласного значення) рад. Жінки, які постійно проживають
    (зареєстровані) на території України і народили дитину під час
    тимчасового перебування за межами України, подають видані
    компетентними органами країни перебування і легалізовані в
    установленому порядку документи, що засвідчують народження дитини,
    якщо інше не передбачено міжнародними договорами України.
    Особи, що звертаються за призначенням допомоги при народженні
    другої дитини або наступних дітей, подають також довідку про склад
    сім'ї та копію свідоцтва про народження кожної дитини, яка
    враховується при визначенні розміру допомоги.

    Допомога при народженні дитини в разі її смерті виплачується
    на підставі копії свідоцтва про народження дитини або витягу з
    Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження
    дитини, копії свідоцтва про смерть, витягу з Державного реєстру
    актів цивільного стану громадян про народження дитини для виплати
    допомоги у зв'язку з народженням дитини, виданого відділом
    реєстрації актів цивільного стану, чи довідки для призначення
    допомоги при народженні дитини, виданої виконавчим органом
    сільської, селищної, міської (крім міст обласного значення) рад.

    Вам нужно обязательно иметь при себе "Жінки, які постійно проживають
    (зареєстровані) на території України і народили дитину під час
    тимчасового перебування за межами України, подають видані
    компетентними органами країни перебування і легалізовані в
    установленому порядку документи, що засвідчують народження дитини".
    Почитать о порядке вы можете тут: http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=1751-2001-%EF&myid=4/UMfPEGznhhUzY.ZiHVRKLKHdlo.sFggkRbI1c


    rss Facebook ВКонтакте Twitter Google Plus LJ Новости на email
    Реклама



    Счетчики