Статьи о детях для родителей Справочные материалы и консультации Полезные адреса для родителей Новости Фильмы, мультики, стихи, песенки для детей и родителей Картинки для деток и родителей Гороскопы для детей и взрослых

 • Наш форум закрыт. Однако вы по-прежнему можете ознакомиться с его архивом:

  Выписка бывшей жены

  Консультация юриста

  У меня вопрос. Ситуация смешная. Вышла замуж за мужчину (в браке уже 1,5 года), переехала к нему, не знала, что у него в доме прописана бывшая жена с ребенком. В разводе они уже больше 5-ти лет. Не было возможности выписаться!!! Можно ли выписать бывшую жену если она не проживает(находиться в другой стране), т.к. прописаться необходимо мне с будущим ребенком. квартира 2-х комнатная, не много ли человек на такую площадь??

  Можливо виписати і дружину і дитину при умові, що вони не проживають в квартирі більше 1 року без поважних причин 9якщо кв. приватизована) і 6 міс, якщо кварт. неприватизована.
  Для початку нехай власник квартири звернеться до жЕКу з заявою про складання акту про непроживання там колишньої дружини і дитини.
  Чи більше таких актів, тим краще.
  Їх складає майстер ЖЕКу.
  Також вам потрібні будуть свідки :сусіди, знайомі, які прийдуть до суду і підтвердять факт тривалого не проживання відповідачів в квартирі і відсутності їх речей.
  Замки в квартирі бажано не змінювати поки не буде рішення суду.
  Позов подавайте до суду за останнім відомим місцем проживання відповідачів.
  Можете ще взять довідку у дільничого інспектора, що скарг дружини на те, що її не впускають до квартири не біло і у дільничого лікаря, що дитина на обліку за місцем реєстрації не перебуває у педіатра.
  Обовязково повинно вказати у позові 3-ю особою Орган опіки (неповнолітня дитина є відповідачем).
  потрібно вам сплатити судовий збір і витрати на ІТЗ,
  Якщо буду потрібна допомога для складання позову, звертайтеся.


  rss Facebook ВКонтакте Twitter Google Plus LJ Новости на email
  Реклама  Счетчики