Статьи о детях для родителей Справочные материалы и консультации Полезные адреса для родителей Новости Фильмы, мультики, стихи, песенки для детей и родителей Картинки для деток и родителей Гороскопы для детей и взрослых

• Наш форум закрыт. Однако вы по-прежнему можете ознакомиться с его архивом:

Куда дальше обращаться, я - не правовед, подскажите, пожалуй

Консультация юриста

Получила письмо из суда, что делать дальше и куда обращаться - не знаю, подскажите, пожалуйста.
    УХВАЛА

06 травня 2010 року

Суддя Придніпровського районного суду м. Черкаси Клочко О.В., розглянувши адміністративну позовну заяву _________________________ до Виконавчого комітету Придніпровської районної ради м. Черкаси управління праці та соціального захисту населення про зобов'язання здійснити перерахунок та стягнення недотриманої допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку,-

ВСТАНОВИВ:
    Позивачка ___________ звернулася до Придніпровського районного суду м. Черкаси з адміністративним позовом до Виконавчого комітету Придніпровської районної ради м. Черкаси управління праці та соціального захисту населення про зобов'язання здійснити перерахунок та стягнення недотриманої допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
    Дана справа не підлягає розгляду в порядку адміністративного судочинства, оскільки Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 18.02.2010 року № 1691-У І, року, п. З ч. 1 ст. 18 КАС України, який передбачав розгляд даної категорії справ в порядку адміністративного судочинства, виключений.
    Одночасно даним Законом внесені зміни до ч. 1 ст. 15 ЦПК України, відповідно до яких суди розглядають у порядку цивільного судочинства справи щодо спорів з приводу призначення, обчислення, перерахунку, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат, соціальних виплат непрацездатним громадянам, виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням та інших соціальних виплат, соціальних послуг, допомоги, захисту, пільг, речового майна, пайків або грошової компенсації замість них.
    А тому, у відкритті провадження по справі має бути відмовлено.
    Враховуючи вищевикладене, керуючись п. З ч. 1 ст. 18 КАС України, ч. 1 ст. 15 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Відмовити у відкритті провадження за адміністративним позовом _________________________ до Виконавчого комітету Придніпровської районної ради м. Черкаси управління праці та соціального захисту населення про зобов'язання здійснити перерахунок та стягнення недотриманої допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
    Роз'яснити позивачеві, що він має право звернутися з такими позовними вимогами до відповідача до Придніпровського районного суду м. Черкаси в порядку цивільного судочинства.
    Суддя Придніпровського районного суду м. Черкаси
    Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Черкаської області шля^м подання до суду першої інстанції протягом п'яти днів заяви про апеляційне оскарження,^ подальшим поданням протягом 10 днів апеляційної скарги.

Получила письмо из суда, что делать дальше и куда обращаться - не знаю, подскажите, пожалуйста.

Согласно последних абзацев этого документа, "Роз'яснити позивачеві, що він має право звернутися з такими позовними вимогами до відповідача до Придніпровського районного суду м. Черкаси в порядку цивільного судочинства. " , соответсвенно, выдвигайте требования к вашему ответчику путем подачи иска в Приднепровском районном суде г. Черкасы.

Согласно последних абзацев этого документа, "Роз'яснити позивачеві, що він має право звернутися з такими позовними вимогами до відповідача до Придніпровського районного суду м. Черкаси в порядку цивільного судочинства. " , соответсвенно, выдвигайте требования к вашему ответчику путем подачи иска в Приднепровском районном суде г. Черкасы.
    Здравствуйте, спасибо за ответ, но иск я как раз подавала в приднепровский районный суд?

Здравствуйте, спасибо за ответ, но иск я как раз подавала в приднепровский районный суд? Судя по ухвале вы подавали административный иск, а необходимо подать гражданский, т.е. район один, суды разные.

rss Facebook ВКонтакте Twitter Google Plus LJ Новости на email
    Реклама

Счетчики