Статьи о детях для родителей Справочные материалы и консультации Полезные адреса для родителей Новости Фильмы, мультики, стихи, песенки для детей и родителей Картинки для деток и родителей Гороскопы для детей и взрослых

 • Наш форум закрыт. Однако вы по-прежнему можете ознакомиться с его архивом:

  Про деяких лікарів Інтерсоно, той, що у Львові))

  Доска прочих объявлений

  можу порадити вам львівських спеціалістів, можливо комусь якраз знадобиться))))

  Я знаю, що хороший акушер-гінеколог - Мєдвєдєва Ольга Сергіївна, спеціаліст ІНТЕРСОНО. Не раз чула про неї, досить хороші, позитивні відгуки. От на мою думку, наприклад, справжній спеціаліст, в тому числі і гінеколог, є не просто практичним лікарем, а й успішним науковцем та активним діячем. Пані Ольга активно публікується в наукових виданнях, є асистентом кафедри акушерства та гінекології №2 Львівського національного медичного університету. Кандидат наук. Самі про неї прочитайте...заходьте, ось посилання - http://intersono.ua/klinichne_viddilennia/mdvdva_olha_serhiyevna_477.htm


  Ще один хороший гінеколог - Півоварова Тетяна Павлівна - http://intersono.ua/klinichne_viddilennia/pivovarova_tetyana_pavlivna_479.htm


  Важливо також, що вони є високваліфікованими спеціалістами УЗД і консультації у них на відповідному високому рівні.


  Дитячий гінеколог - Маслюк Юлія. Теж чула багато позитивних відгуків.

  Ну, це все з клініки ІНТЕРСОНО, що у Львові. А в ІНТЕРСОНО, наскільки я знаю, працюють дійсно висококваліфіковані спеціалісти. Сама клініка говорить про репутацію цих лікарів.

  Але це далеко не весь список тих лікарів, які там користуються хорошою репутацією.

  Там і спеціалісти по УЗД прекрасні. Я знаю, навіть залучають з інших клінік спеціалістів.

  Якщо Вам раптом стане цікава моя думка, то пропоную також ознайомитися і з іншими прекрасними спеціалістами..

  Наприклад:
  Сегедій Лідія Ігорівна, яка має справу з такими сферами як репродуктологія, лікування безпліддя, ЕКЗ,робота з циклами сурогатного материнства, завершує кандидатську дисертацію по темі безпліддя...Це багато про що говорить.

  Так само як і Кожема Ірина Ярославівна


  Зінов'єва Світлана Ігорівна - спеціаіліст УЗД по експертних обстеженнях плоду (вагітності), репродуктолог, безпліддя.


  Гайдучок Олеся Зеновіївна - спеціаліст УЗД діагностики по органах черевної порожнини, судинах.

  Верніковський Ігор Володимирович , який репутацію має прекрасну, але мало хто знає, що він консультує в ІНТЕРСОНО. Експерт акушер-гінеколог-хірург, робить лапароскопії, спеціаліст по онкозахворюваннях, працює з пацієнтками вікової групи після 40, що, до речі, теж варто взяти до уваги, адже таких спеціалістів, які б займалися такими віковими групами жінок, досить мало.

  Фединяк Анна - головний ембріолог, кандидат біологічних наук, Володіє всіма методиками на експертному рівні - ІКСІ, ЕКЗ, ІМСІ, 10-річний стаж роботи.

  Процишин Маріанна - ІКСІ, ЕКЗ, кріоконсервація матеріалу, хетчінг, регулярні стажування в ірландській клініці, володіє всім на експертному рівні.
  Кушнір Андрій - ІКСІ, ЕКЗ.

  Детальніше про них читайте тут: http://intersono.ua/nasha_komanda/


  Сподіваюся, інформація була Вам корисною!! Успіхів Вам))


  rss Facebook ВКонтакте Twitter Google Plus LJ Новости на email
  Реклама  Счетчики