Статьи о детях для родителей

Полезные адреса для родителей

 • Отдых с детьми

  Сажаем деревья всей семьей - благотворительная акция

  В суботу 17 жовтня в місті Бровари буде висаджено 200 дерев. Озеленення міста Бровари стане можливим завдяки масштабному екологічному проекту "Я ЗА ЧИСТЕ ЖИТТЯ!", організованому мережею магазинів взуття ІНТЕРТОП при підтримки благодійного фонду "Україно! Я за тебе!". У межах цієї самої акції 4 квітня в Дніпропетровську було висаджено 50 кленів.

  Акция по озеленению города

  Проект "Я ЗА ЧИСТЕ ЖИТТЯ!" - некомерційний екологічний проект мережі ІНТЕРТОП, направлений на привернення уваги громадськості до екологічних проблем. Почався він в грудні 2008 року, коли у продажу з'явилися СУМКИ ДЛЯ ШОППІНГУ ІНТЕРТОП з написом "Я ЗА ЧИСТЕ ЖИТТЯ!" - як альтернатива шкідливому одноразовому поліетилену.

  СУМКА ДЛЯ ШОППІНГУ ІНТЕРТОП - стильний і інформативний символ проекту. На ній змальовано дерево, яке закликає не вживати одноразовий поліетилен, а замість цього використовувати багаторазову упаковку!

  Сумка - Акция по озеленению города

  Весь прибуток від продажу цих сумок йде на висаджування дерев в різних містах України. 4 квітня в Дніпропетровську було висаджено 50 кленів, 5 квітня в Запорізькому парку висаджена липова алея, а з 11 квітня понад 180 дерев прикрашають Київський парк "Веселка". Тепер ми хочемо разом з Вами озеленити Бровари!

  Запрошує Вас взяти участь у цій екологічній акції та посадити своє дерево. Всі організаційні питання, а саме наявність саджанців, інструменти, ґрунт, воду для поливу дерев вже вирішені. Від Вас потрібна лише присутність, бажання посадити своє дерево та допомогти природі.

  Висаджування дерев почнеться об 11-00 за адресою: м. Бровари, вул. Олімпійська, 8 (біля бювету).

  Проїзд від м. Лісна маршруткою №411, до зупинки вул. Олімпійська

  Це можливість для Вас залишити після себе слід в житті, посадивши дерево, створивши сквер, зробивши наше місто зеленішим і красивішим.

  Наши страницы и группы: Facebook ВКонтакте Twitter Google Plus LJ Новости на email

  Поделиться статьей:  Напоминаем: Копирование материалов сайта (текстов, сообщений форума, фотографий, графических материалов) возможно только с указанием активной прямой доступной для индексации ссылки на наш сайт. В случае, если указан первоисточник/автор статьи, необходимо также указать автора и первоисточник.

  Читайте также:

  Справочные материалы и консультации rss Facebook ВКонтакте Twitter Google Plus LJ Новости на email Реклама

  Гороскопы для детей и взрослых Новости Фильмы, мультики, стихи, песенки для детей и родителей Картинки для деток и родителей

  Счетчики