Статьи о детях для родителей

Полезные адреса для родителей

 • Отдых с детьми

  Летние радости во время каникул!

  MaxyBaby.net.ua продолжает делиться новостями о мероприятиях в течение летних школьных каникул. Сегодня - о особых новостях фестиваля воздушных шаров и других развлечениях во время Країни Мрій в музее Пирогово! Как обычно, слово организаторам.

  Летние радости во время каникул! Балонна пошта на Країні Мрій

  Балонна пошта на Країні Мрій

  21 червня 2015 під час Фестивалю «Країна мрій» у Пирогово відбудеться неймовірна подія: листи, написані діткам загиблих захисників України (учасникам Програми «Сонячні листи» http://www.socialbusiness.com.ua/projects/proekt-sonyachni-listi), полетять до адресатів на… ПОВІТРЯНІЙ КУЛІ.

  Це буде вже 9-й запуск балонної пошти в Україні.

  Як засіб поштового зв’язку аеростати вперше було використано в 1870 р. для передачі повідомлень в оточений російськими військами Париж і Мед під час франко-прусської війни (1870—1871 рр.). Всього було випущено 67 аеростатів. Три чверті з них виконали своє поштове призначення. Окремі епізоди використання аеростатів для такої мети відомі і за часів першої світової війни.

  Власноруч написаний лист є особливим. А листи, які на повітряній кулі піднімуться високо під хмари, набувають магічної сили.

  Для відзначення цієї події Укрпошта підготувала спеціальний поштовий штемпель. Окрім того, на усі поштові відправлення під час польоту організатори фестивалю повітряних куль «Монгольф’єрія” наноситимуть відбитки бортового штемпеля.

  Також виготовлена унікальна марка та художній конверт фестивалю «Країна мрій» та фестивалю повітряних куль «Монгольф’єрія».

  А ще ви зможете придбати собі на згадку про фестиваль «Країна мрій» Благодійну листівку (колаж для листівки створено з 100 дитячих малюнків) , а кошти, отримані від її продажу, будуть використані на допомогу дітям загиблих захисників України.

  Написати «Сонячні листи», виготовити листівки, купити унікальні марки, конверти, листівки на згадку про фестиваль та відправити їх балонною поштою, ви зможете на майданчику «Сонячні листи» 20 та 21 червня (біля дитячої Галявини).

  У гості до Простоквашино!

  Компанія "Данон" запрошує всіх до "Простоквашино" - цього літа на мапі музею "У Пірогові" з'явилось мальовниче село Простоквашино, де можна всією сім'єю гарно провести час. Щовихідного кіт Матроскін та справжня корівка - Квітка будуть радо вітати малечу та її батьків.

  Летние радости во время каникул! Цього літа на мапі музею У Пірогові з'явилось мальовниче село Простоквашино

  Разом з улюбленими героями дітки поринуть у вирій розваг:

  • майстер-класи з прикладного мистецтва
  • командні ігри
  • конкурси з призами
  • куточок для малювання (о пользе рисования для развития ребенка мы на www.MaxyBaby.net.ua мы писали в статье Рисунки и психология - советуем почитать!)
  • виступи відомих дитячих колективів

  У "живому куточку" Простоквашино на малечу з нетерпінням чекають козенята, ягнята та телята. А у куточку аквагриму дітлахи й самі зможуть перетворитися на звірят та казкових персонажів, розмалювавши свої личка.

  В перерві ж між розвагами кіт Матроскін запрошує всіх до свого кафе з корисними смаколиками зі справжнього українського молока. Де, зручно розташувавшись на солом'яних "кріслах", гості поласують закваскою, ряжанкою чи йогуртом із млинцями чи сирниками, щойно приготованими зі свіжих молочних продуктів.

  І на згадку про чудовий відпочинок можна сфотографуватися з улюбленими мешканцями зоопарку та біля яскравого стенду з котом Матроскіним.

  Насичена літня програма зробить відвідини "Простоквашино" незабутніми для всієї родини.

  "Простоквашино" щиро запрошує у гості щосуботи та неділі протягом літа з 10.00 до 17.00!

  Вы хотите знать больше о мероприятиях для детей и всей семьи во время летних каникул? Подписывайтесь на наши группы в самой удобной для вас соцсети и мы будем рады делиться с вами информацией!

  Наши страницы и группы: Facebook ВКонтакте Twitter Google Plus LJ Новости на email

  Поделиться статьей:  Напоминаем: Копирование материалов сайта (текстов, сообщений форума, фотографий, графических материалов) возможно только с указанием активной прямой доступной для индексации ссылки на наш сайт. В случае, если указан первоисточник/автор статьи, необходимо также указать автора и первоисточник.

  Читайте также:

  Справочные материалы и консультации rss Facebook ВКонтакте Twitter Google Plus LJ Новости на email Реклама

  Гороскопы для детей и взрослых Новости Фильмы, мультики, стихи, песенки для детей и родителей Картинки для деток и родителей

  Счетчики