Статьи о детях для родителей

Полезные адреса для родителей

 • Отдых с детьми

  Литературные каникулы - узнай о самых интересных событиях в Киеве во время летних школьных каникул

  Этим летом в столице стартует множество интересных событий для детей и родителей! Узнайте, как принять участие в литературной школе, научиться изучать детскую литературу вместе с ребенком - в нашем обзоре интересных мероприятий во время летних каникул 2015!

  Литературные каникулы - узнай о самых интересных событиях в Киеве во время летних школьных каникул

  Курс Великие писатели маленькой литературы от Культурного проекта

  Дадим слово организаторам: Курс створений для слухачів, які цікавляться проблемами дитячого читання та знаходяться у пошуку якісної літератури для своїх нащадків.

  5 лекцій Сергія Іванюка присвячено різним періодам у розвитку й становленні світової літератури для дітей. Також автор розповість про головні закономірності й небезпеки, що чекали на дитячих письменників на шляху до читача.

  Автор курсу переконаний, що заохотити дітей читати книжки можна лише в тому випадку, якщо дорослі у сім`ї читають, а потім обговорюють прочитане з дітьми.

  Для цього потрібно розумітися на основних акцентах у дитячій літературі та мати бажання її вивчати разом з дитиною (Якщо ви цікавитесь літературними дитячими новинками, ми пропонуємо вам відвідати розділ рецензій Дитячі книжки на MaxyBaby.net.ua).

  Курс складається з 5 лекцій. Лекції відбуватимуться щосуботи, о 13:00, з 6 червня по 4 липня, в Освітній станції 31В1. вул. Пушкінська, 31-в-1

  КУЛЬТУРНИЙ ПРОЕКТ (044) 200 85 85 info@culturalproject.org www.culturalproject.org

  Объявлен летний набор на Детскую литературную школу «Від вигадки до книжки»

  Объявлен летний набор на Детскую литературную школу Від вигадки до книжки

  И снова - слово организаторам: 15-19 червня в Києві відбудеться Дитяча літературна школа «Від вигадки до книжки». Відомі дитячі письменники поділяться з маленькими слухачами літературною майстерністю, секретами створення героїв, сюжетів, ілюстрацій та власне книжок. Твори та ілюстрації всіх учасників школи надрукують повноцінною книжкою. «Центр літературної освіти» приймає заявки на участь до 12 червня включно.

  Лектори школи – досвідчені та професійні дитячі письменники, видавці, казкарі та ілюстратори, а саме: Іван Андрусяк, Леся Воронина, Євгенія Гайдамака, Сашко Дерманський, Сашко Лірник, Зірка Мензатюк, Галина Ткачук, Тетяна Щербаченко.

  Учасники курсу дізнаються про «творчу кухню» відомих письменників, основи літературної творчості, оволодіють практичним інструментарієм письма: де і як знаходити сюжети та героїв; як описувати та ілюструвати; звідки брати ідеї та натхнення. Також лектори поділяться процесом створення книжок та успішними практиками їх презентації.

  Твори та ілюстрації усіх випускників школи надрукують повноцінною книжкою.

  Програма «Від вигадки до книжки» спеціально розроблена для дітей віком 8-12 років, для тих, хто хоче розширити літературний світогляд та оволодіти початками письменницької майстерності. Програма складається з 25 годин інтерактивних і практичних занять.

  Авторка програми школи – Тетяна Щербаченко – дитяча письменниця, літературний критик, головний редактор першого український універсального інформаційного ресурсу про видання для дітей та юнацтва «BaraBooka. Простір української дитячої книги».

  Хто наші лектори?

  • Іван Андрусяк – дитячий письменник, поет, літературний критик, перекладач, головний редактор видавництва «Фонтан казок»;
  • Леся Воронина – письменниця, журналістка, радіоведуча, перекладачка, лауреат багатьох літературних премій;
  • Євгенія Гайдамака – художниця-ілюстратор, співпрацює з дитячими журналами і видавництвами;
  • Сашко Дерманський – дитячий письменник, казкар, автор 14 книжок, 1 аудіокниги, 2 інтерактивних книжок для дітей;
  • Сашко Лірник – найбільш відомий український казкар-лірник, учасник гурту «Вій», сценарист, актор, телеведучий;
  • Зірка Мензатюк – письменниця-казкарка, журналістка, радіоведуча, авторка 18 книжок для дітей;
  • Галина Ткачук – авторка поезії та прози, зокрема для дітей, учасниця літературних стипендій та переможець міжнародних конкурсів;
  • Тетяна Щербаченко – дитяча письменниця, літературний критик, головний редактор ресурсу «BaraBooka. Простір української дитячої книги».

  Як взяти участь?

  Щоб стати учасником школи, потрібно заповнити реєстраційну анкету: https://goo.gl/WEIVgj Прийом заявок триває до 12 червня включно. Кількість місць обмежена. Вік дітей – 8-12 років. Кожен учасник сплачує організаційний внесок – 1500 грн (у вартість входить навчання, роздаткові матеріали, харчування, видання книжки).

  Дати проведення: 15-19 червня 2015 року (заняття будуть приходити щодня з 09:00 до 14:00)

  Місце: Музей книги і друкарства України (вул. Лаврська, 9, корп. 9)

  Контактна особа: Вікторія Матюша (050-358-19-99, litosvita.org @ gmail.com)

  Детальніше про школу читайте за посиланням: https://goo.gl/mIzugH

  Вы хотите знать больше о мероприятиях для детей и всей семьи во время летних каникул? Подписывайтесь на наши группы в самой удобной для вас соцсети и мы будем рады делиться с вами информацией!

  Наши страницы и группы: Facebook ВКонтакте Twitter Google Plus LJ Новости на email

  Поделиться статьей:  Напоминаем: Копирование материалов сайта (текстов, сообщений форума, фотографий, графических материалов) возможно только с указанием активной прямой доступной для индексации ссылки на наш сайт. В случае, если указан первоисточник/автор статьи, необходимо также указать автора и первоисточник.

  Читайте также:

  Справочные материалы и консультации rss Facebook ВКонтакте Twitter Google Plus LJ Новости на email Реклама

  Гороскопы для детей и взрослых Новости Фильмы, мультики, стихи, песенки для детей и родителей Картинки для деток и родителей

  Счетчики