Статьи о детях для родителей

Полезные адреса для родителей

 • Отдых с детьми

  Львівський міжнародний дитячий фестиваль

  Урочисте відкриття Львівського міжнародного дитячого фестивалю відбудеться у четвер, 28 квітня 2011, на сцені перед Палацом мистецтв за адресою: Львів, вул.Коперніка, 17. 28 квітня біля Палацу мистецтв на дітей чекає сюрприз - офіційні Талісмани Турніру "ЄВРО 2012" Славек і Славко. Польський і український футбольні Талісмани завітають до Львова на Львівський міжнародний дитячий фестиваль, який відбуватиметься у місті 28-30 квітня 2011 р. З 28 до 30 квітня у Львові проходитиме Міжнародна виставка ілюстрацій до дитячих книжок, на якій будуть представлені 400 робіт відомих українських і литовських майстрів. Протягом Міжнародного дитячого фестивалю відбудеться близько 30 майстер-класів. Серед них - навчальні уроки відомих ілюстраторів з Литви та України.

  До Львова їдуть Славек і Славко

  Близнюки-футболісти, польський Славек і український Славко, візьмуть участь у відкритті найбільшого дитячого пізнавального свята на теренах України. Разом із Талісманами ЄВРО-2012 у відкритті Фестивалю візьмуть участь Друзі ЄВРО 2012 зі Львова: футболісти Степан Юрчишин та Ігор Кульчицький.

  Півтисячі ілюстрацій з різних країн буде у Львові

  З 28 до 30 квітня у Львові проходитиме Міжнародна виставка ілюстрацій до дитячих книжок, на якій будуть представлені 400 робіт відомих українських і литовських майстрів. Виставка відбуватиметься у рамках Львівського міжнародного дитячого фестивалю. Захід проводиться за підтримки Програми і? Фонду Ріната Ахметова "Розвиток України", сприяння Посольства Литовської Республіки в Україні, Міжнародного фестивалю дизайну "COW" (м. Дніпропетровськ).

  У межах виставки також відбудеться низка майстер-класів від відомих ілюстраторів з Литви - "Білий слон удачі" від відомого литовського ілюстратора Кястутіса Каспаравічюса, "Світ акварельних імпровізацій" від художниці Сігуте Ах, "Створюємо чудо-книжку" від Сігуте Хлебінскайте та Паулюса Йодішюса. Також - майстер-класи від Костя Лавра, Катерини Штанко, Катерини Білєтіної, Олега Петренка-Заневського, Макса Паленка та інших відомих українських ілюстраторів.

  Учасники Міжнародної виставки ілюстрацій дитячих книжок: "Аграфка", творча майстерня, Сігуте Ах (Литва), Світлана Балух, Катерина Білєтіна, Арсен Джанікян, Катерина Дудник, Владислав Єрко, Паулюс Йодішюс (Литва), Іветта Ключковська, Вікторія Ковальчук, Кястутіс Каспаравічюс (Литва), Кость Лавро, Тетяна Луньова, Надя Маркелова, Максим Паленко, Олег Петренко-Заневський, Марися Рудська, Лілія Тєптяєва, Софія Ус, Сігуте Хлебінскайте (Литва), Сергій Храпов, Катерина Штанко, а також Виставка ілюстрації із колекції Міжнародного фестивалю дизайну "Корова" (м. Дніпропетровськ, Україна).

  У Львові відбудеться найбільший дитячий майстер-клас

  120 годин безкоштовних майстер-класів для дітей з різноманітних творчих дисциплін. пройде у межах Львівського міжнародного дитячого фестивалю, що відбуватиметься у Львові 28-30 квітня. Протягом Міжнародного дитячого фестивалю відбудеться близько 30 майстер-класів Серед них - навчальні уроки відомих ілюстраторів з Литви та України.

  Майстер-клас "Білий слон удачі" проводитиме Кястутіс Каспаравічюс - відомий литовський письменник та ілюстратор, який отримав чимало нагород за свої казки та малюнки. Автор 45 книжок, що перекладені 17-ма мовами. Його називають "гордістю сучасної литовської дитячої літератури". Книги Каспаравічюса було двічі визнано найкращими на міжнародному книжковому ярмарку в Болоньї. 2008 року письменник став володарем медалі імені Ганса Хрістіана Андерсена, а його книжку "Садівник Флоренціус" визнано найкращою дитячою книжкою Литви.

  Майстер-клас моментальних імпровізацій аквареллю "Світ акварельних імпровізацій" проводитиме художниця Сігуте Ах (Литва) - лауреат багатьох міжнародних премій дитячих книжкових ілюстраторів, внесена до Почесного списку Міжнародної ради з книжок для дітей (IBBY).

  Майстер-клас "Створюємо чудо-книжку" проводитимуть художники Сігуте Хлебінскайте та Паулюс Йодішюс (Литва). Сігуте Хлебінскайте нагороджена дипломом Вільнюського конкурсу книжкового мистецтва. Ілюстрації до книжки "Що робиться на дворі" удостоєні премії Французського міжнародного центру навчальної та молодіжної літератури "Octogone Prix". Паулюс Йодішюс - відомий литовський письменник і художник. З 2000 року він проілюстрував дев'ять книг для дітей. У 2006 році його книжка "Bug's Cake" була визнана найкращою дитячою книгою року. 2006 року Литовське відділення Міжнародної ради з книжок для дітей (IBBY) присудило премію за найкращі книги для найменших читачів книзі Паулюса Йодішюса "Торт Буг" (Торт Amarelo)".

  Нагадаємо, організаторами Львівського міжнародного дитячого фестивалю є Громадська організація "Форум видавців", Львівська міська рада, Львівська обласна рада та Львівська обласна державна адміністрація. Співорганізатори заходу - Посольство Литовської Республіки в Україні, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів, Українська бібліотечна асоціація, Українська академія друкарства, Львівський Палац Мистецтв, Львівська обласна бібліотека для дітей.

  Заходи проводяться завдяки підтримці Програми і3 Фонду Ріната Ахметова "Розвиток України".

  Наши страницы и группы: Facebook ВКонтакте Twitter Google Plus LJ Новости на email

  Поделиться статьей:  Напоминаем: Копирование материалов сайта (текстов, сообщений форума, фотографий, графических материалов) возможно только с указанием активной прямой доступной для индексации ссылки на наш сайт. В случае, если указан первоисточник/автор статьи, необходимо также указать автора и первоисточник.

  Читайте также:

  Справочные материалы и консультации rss Facebook ВКонтакте Twitter Google Plus LJ Новости на email Реклама

  Гороскопы для детей и взрослых Новости Фильмы, мультики, стихи, песенки для детей и родителей Картинки для деток и родителей

  Счетчики