Статьи о детях для родителей

Полезные адреса для родителей

 • Отдых с детьми

  "Свято дитини" в Києві

  12 вересня в літньому театрі Маріїнського парку Києва був проведений фінальний концерт "Свято Дитини" в рамках проекту "Ближче до дітей", організатором якого став дитячий журнал "Пізнайко".

  Для гостей виступили дитячі творчі колективи Києва, були представлені вокальні й танцювальні номери колективу "Зірки Арчі" з Вінниччини. Борсучок Пізнайко вручив багато цікавих і цінних призів своїм читачам.

  Праздник детей от Познайко!

  На святі було проведено конкурс від Влади Прокаєвої (Литовченко), президента благодійного фонду "Обдаровані діти - майбутнє України", радника міністра з питань сім'ї, молоді та спорту. Вона особисто вручила приз переможцю та звернулася до глядачів з привітаннями.

  "Свято дитини" - масштабна подія, яка була проведена у 15 містах України. Кожні вихідні протягом травня-червня борсучок Пізнайко з'являвся в різних куточках нашої країни та радував діточок веселими конкурсами, розвагами і корисними призами. Заходи проводилися на центральних площах міст і в парках розваг у форматі відкритого дійства.

  Праздник детей от Познайко!

  Дитячий журнал "Пізнайко" піклується про розвиток дітей і закликає батьків разом приділяти їм більше уваги. Мета соціальних ініціатив видання - об'єднати, згуртувати родину, розкрити дорослим багатий світ дитини. Проект проходив під девізом "Ми знайдемо час для твоєї дитини! А ти?"

  "Пізнайко" - розвиваюче дитяче видання, яке щомісячно наповнюється сучасною, якісною навчально-пізнавальною, ігровою і розважальною інформацією. Створюють журнал професійні редактори, психологи, педагоги, художники-ілюстратори.

  Праздник детей от Познайко!

  "Пізнайко" виходить трьома мовами (українською, російською, англійською) і з урахуванням різних вікових груп. Історія журналу налічує 13 років свого існування, плідної праці та радості наших дітей.

  Наши страницы и группы: Facebook ВКонтакте Twitter Google Plus LJ Новости на email

  Поделиться статьей:  Напоминаем: Копирование материалов сайта (текстов, сообщений форума, фотографий, графических материалов) возможно только с указанием активной прямой доступной для индексации ссылки на наш сайт. В случае, если указан первоисточник/автор статьи, необходимо также указать автора и первоисточник.

  Читайте также:

  Справочные материалы и консультации rss Facebook ВКонтакте Twitter Google Plus LJ Новости на email Реклама

  Гороскопы для детей и взрослых Новости Фильмы, мультики, стихи, песенки для детей и родителей Картинки для деток и родителей

  Счетчики