Статьи о детях для родителей

Полезные адреса для родителей


 • Отдых с детьми

  "Ближче до дітей" - свято дитинства!

  Завершився перший етап проекту "Ближче до дітей" - пройшла низка яскравих дитячих свят "Свято дитини", що проводились по всій Україні з 10 травня по 13 червня.

  Свята присвячувались Міжнародному дню захисту дітей і проходили в 16 містах України. Протягом травня-червня дітей щиро приймали в "Країні Пізнайки" в Запоріжжі - 10 травня, Житомирі - 16 травня, Чернігові і Полтаві - 17 травня, в Рівному - 23 травня, Луцьку і Мукачеві - 24 травня, Херсоні - 30 травня, Івано-Франківську - 31 травня, Черкасах й Одесі - 1 червня, Кривому Розі та Сумах - 6 червня, Дніпропетровську - 7 червня, Харкові - 13 червня. За цей час свята відвідали більше 15 тисяч гостей та їх батьків. Соціальний проект "Ближче до дітей" покликаний об'єднати українські сім'ї. Він здійснюється під девізом "Ми знайдемо час для твоєї дитини! А ти?"

  Праздник от журнала Познайко

  "Ми хочемо, щоб діти отримували більше уваги, якої вони так потребують, прагнемо об'єднати дітей та їхніх батьків. Адже діти щасливі, коли тато й мама поруч, коли в домі панує злагода і любов. Діти щасливі, коли вони всією родиною йдуть на свято. Ось таке щастя ми й намагалися подарувати їм, організувавши наш захід,- говорить генеральний директор ТОВ "ДМЖ "Познайка"" Тетяна Закотюк. - Дякую всім учасникам проекту. Свято вдалося, і ми намагатимемося зробити його щорічним".

  Ведучими свят були "Два товарища", яким симпатизували батьки, та розумний борсучок Пізнайко - на нього із нетерпінням чекали діти. У святковій програмі взяли участь найкращі дитячі колективи, виступи яких не залишили байдужими гостей. Із захватом були сприйняті танцювальні, вокальні та циркові номери і постановки, також кругом були раді вихованцям дитячих садочків "Пізнайко".

  Хлопчики та дівчатка із задоволенням брали участь у цікавих вікторинах і конкурсах, та розказували кумедні віршики власного написання. У програмі свята було багато рухливих розваг, які так полюбляє енергійна малеча: естафети з м'ячем і хороводи. Не обійшлося і без традиційного конкурсу дитячих малюнків на асфальті. Юні художники натхненно малювали свого друга Пізнайку, своїх батьків, свій дім, сонце і небо. Кожна дитина залишила відбиток своєї крихітної долоньки на алеї зірок проекту. Відбитки різнокольорових дитячих долоньок будуть продемонстровані під час фінального гала-концерту проекту "Ближче до дітей", який відбудеться 12 вересня у Києві.

  Праздник от журнала Познайко

  Під час свята давні друзі й читачі журналу, ті, хто передплатили "Пізнайко" на друге півріччя, мали можливість взяти участь у розіграші призів від партнерів видання. Щоб зіграти в лотерею, достатньо було принести з собою копію передплатного абонемента чи передплатити журнал на місці. Для переможців розіграшу німецька фірма Heros люб'язно надала якісні та красиві іграшки із натурального дерева, видавничий дім "Перо" - розумні дитячі книги українською мовою, ТМ K's Kids - м'які розвиваючі диво-іграшки.

  Ніхто не залишився без уваги, а головне, улюблений журнал "Пізнайко" подарував маленьким відвідувачам свята і їхнім батькам заряд позитиву й гарного настрою на все літо. Осінню "Країна Пі знайка" знову відчинить свої двері і буде чекати гостей на святі дитинства в Києві.

  Додаткова інформація

  • Офіційний сайт журналу "Пізнайко" www.posnayko.com.ua
  • Електронна версія інформації про подію http://posnayko.com.ua/ru/pages/sviato_ditini/pro_podiu.html
  • Контакти організаторів http://posnayko.com.ua/about/contacts.html
  Праздник от журнала Познайко

  Інформаційна довідка про журнал

  "Пізнайко" - розвиваюче дитяче видання, яке щомісяця наповнюється сучасною, якісною навчально-пізнавальною, ігровою і розважальною інформацією. Створюють журнал професійні редактори, психологи, педагоги, художники-ілюстратори.

  "Пізнайко" виходить трьома мовами, із урахуванням різних вікових груп:

  • Для найменших - "Пізнайко від 2 до 6" (українською мовою). Видання доповнюється СD-диском, на якому щомісяця дитина отримує розвиваючі завдання, пісню, розмальовку і казку на ніч.
  • Для молодших школярів виходять журнали "Пізнайко від 6" (українською мовою) і "Познайка" (російською).
  • Для дітей, які починають вивчати англійську мову, виходить "Posnayko" - навчальний журнал, який також доповнюється СD-диском. Це єдине видання в Україні, яке дозволяє отримувати системні знання з англійської мови в доступній, ігровій, розважальній формі.
  Праздник от журнала Познайко

  Завдяки широкому асортименту видань кожна родина може підібрати саме те, що потрібно її дитині.

  При створенні журналів ураховується спадкоємність: читачі "Пізнайко від 2 до 6", підростаючи, легко можуть перейти на "Пізнайко від 6", ще з дитячого садочка почнуть вивчати англійську з "Posnayko" і продовжать заняття по ньому в школі. Батькам не доведеться шукати новий журнал для розвитку своїх дітей, а дитина не втратить улюбленого "друга".

  "Пізнайко" на ринку дитячих видань уже 13 років. Журнали виходять увесь рік, щомісяця. Загальний наклад - понад 250 000 прим. Це найвищий показник серед усієї представленої дитячої періодики в Україні.

  Наши страницы и группы: Facebook ВКонтакте Twitter Google Plus LJ Новости на email

  Поделиться статьей:  Напоминаем: Копирование материалов сайта (текстов, сообщений форума, фотографий, графических материалов) возможно только с указанием активной прямой доступной для индексации ссылки на наш сайт. В случае, если указан первоисточник/автор статьи, необходимо также указать автора и первоисточник.

  Читайте также:

  Справочные материалы и консультации rss Facebook ВКонтакте Twitter Google Plus LJ Новости на email
  Реклама


  Гороскопы для детей и взрослых Новости Фильмы, мультики, стихи, песенки для детей и родителей Картинки для деток и родителей

  Счетчики