Статьи о детях для родителей

Полезные адреса для родителей

 • Отдых с детьми

  Серія мультфільмів про Україну

  Першого травня 2014 року на сімейному каналі ПЛЮСПЛЮС стартує новий проект «Це наше і це твоє». ПЛЮСПЛЮС створив серію мультфільмів про Україну!

  Серія мультфільмів про Україну

  Чи знаєте ви, що вага найдовшого музичного інструменту в світі - 8-ми метрової карпатської трембіти - всього 1, 5 кілограми? Як маленького пухнастого кошеняти. Неймовірно, що цей дивовижний інструмент наші предки спромоглися створити понад 200 років тому. Нам, українцям, є чим пишатись. І ми хочемо цим ділитись.

  20- та 30-ти секундні мультфільми розповідатимуть цікаві факти про нашу країну: географічні особливості, визначні досягнення, оригінальні винаходи тощо. «Це наше і це твоє» стане цікавою розвагою та пробудить фантазію дитини. І, головне, покаже на скільки Україна та українці особливі й талановиті. Після перегляду мультфільмів кожному буде що переказати друзям.

  Намалював мультфільми відомий художник і арт-директор каналу ПЛЮСПЛЮС Едуард Катихін.

  «Ми любимо й поважаємо країну, в якій живемо. Й хочемо цим ділитися з нашими допитливими глядачами. Проект – не комерційний, це - соціальна ініціатива каналу. Мова проекту і подача візуальної частини – дуже прості й ненав’язливі. Тому серії «Це наше і це твоє» мають бути цікавими усім: дітям і їхнім батькам. Хочеться вірити, що в цей непростий для України час, завдяки і нашому проекту, ми все частіше будемо говорити з гордістю про свою країну: «Це-моє!», - зазначає Іванна Найда, генеральний продюсер каналу.

  Наши страницы и группы: Facebook ВКонтакте Twitter Google Plus LJ Новости на email

  Поделиться статьей:  Напоминаем: Копирование материалов сайта (текстов, сообщений форума, фотографий, графических материалов) возможно только с указанием активной прямой доступной для индексации ссылки на наш сайт. В случае, если указан первоисточник/автор статьи, необходимо также указать автора и первоисточник.

  Читайте также:

  Справочные материалы и консультации rss Facebook ВКонтакте Twitter Google Plus LJ Новости на email Реклама

  Гороскопы для детей и взрослых Новости Фильмы, мультики, стихи, песенки для детей и родителей Картинки для деток и родителей

  Счетчики