Статьи о детях для родителей

Полезные адреса для родителей


 • Благотворительность: помощь детям, информация о проектах и акциях

  Усиновлені серцем

  30 вересня 2013 року в галереї Mainstream Girls Gallery (Київ, вул. Турівська, 31, м. Тараса Шевченка) в день святкування в Україні Дня усиновлення відбулося відкриття фотовиставки "Усиновлені серцем", організатором якої виступила Міжнародна Благодійна Фундація "Отчий Дім".

  Дана виставка має на меті звернути увагу суспільства на позитивні історії усиновлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування різного віку, стану здоров'я, раси. Останнім часом в Україні збільшується кількість сімей, які замислюються над тим, щоб прийняти в свою родину дітей, і вони потреюбують підтримки, підбадьобрення, всебічного супровіду. Виставка - це один із кроків до розвитку та популяризації усиновлення в Україні та створення Асоціації батьків-усиновителів.

  Усыновление

  "Тільки всиновлення дарує дитині впевненість в майбутньому, дозволяє відчути себе коханою, допомагає відкритися та не боятися, що її лишать, як тільки виповниться 18 років. "Усиновлені серцем" - не просто назва, це означає, що всиновлення має зародитися в серці, а не бути лишень юридичним процесом", - керівник центру з розвитку та популяризації національного усиновлення "Нова сім'я" при МБФ "Отчий Дім" - Іванка Удовиченко.

  Протягом 5 днів (до 5 жовтня 2013) ви маєте змогу переглянути фото історії та долучитися до тематичних зустрічей з усиновленими дітьми, батьками-усиновителями, спеціалістами з центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

  "Ми дуже щаслива сім'я. Якби не зробили перший рішучий крок, то не відчували б цю безмежну радість кожного дня. Тим, хто ще вагається, хочемо сказати, прийдіть лишень один раз до дитячого будинку, зазирніть в оченята малечі і всі страхи зникнуть водночас. Наші діти навчили нас любити, цінувати кожну мить, дякувати за все!" - Світлана та Євген Ісаєві, сім'я, яка першою в Україні усиновила ВІЛ-інфікованих дітей, лауреати премії "Гордість країни"2011 року. Сім'я налічує 2 біологічних дітей та 7 всиновлених.

  Тематичні зустрічі:

  • 1 жовтня, 13.00 "Усиновлення врятувало мені життя" Гість зустрічі - Діана Клімкіна, яка вижила завдяки усиновленню іноземними громадянами. Обговорення на тему "Усиновлення іноземцями: варто чи ні?".
  • 2 жовтня, 12.00 "За покликом серця" Гість - сім'я Кривенків, які розкажуть власну історію всиновлення.
  • 2 жовтня, 15.00 "Усиновлення - 10 неправильних очікувань" Гість - Демидюк Олена, мама-усиновителька, директор ЦСОД. Мова йтиме про те, чого не варто очікувати від усиновлення та як уникнути ризиків.
  • 3 жовтня, 13.00 "Чому не я?" Спецсемінар на тему усиновлення діток з різними діагнозами. Гість семінару - Коврєва Катерина, директор БО "Посланець миру", Ревякіна Ірина, керівник проектів. Вони розкажуть про світ цих надзвичайних дітей.
  • 4 жовтня, 13.00 "Таємниця усиновлення: Від кого? Для чого?" Спеціальний гість семінару - Лорашвілі Любов, головний спеціаліст Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Мова йтиме про позитивні та негативні сторони таємниці усиновлення.
  • 5 жовтня, 13.00 "Усиновлення. А що далі?" Дружня зустріч сімей-усиновителів для спілкування та обміну досвідом. Спеціальний гість - Богданова Анна, мама-усиновителька п'яти дітей, в.о. директора БО "Моя Сім'я".

  Запрошуємо відвідати виставку та подолати бар'єр сумнівів!

  ДОВІДКА

  Дата проведення виставки: 30 вересня - 5 жовтня 2013.

  Місце проведення: Mainstream Girls Gallery, м.Київ, вул. Турівська, 31 (м.Тараса Шевченка)

  Контакти: https://www.facebook.com/MainstreamGirlsGallery

  ОРГАНІЗАТОРИ ТА ПАРТНЕРИ

  Організатори: МБФ "Отчий Дім". Центр з розвитку та популяризації національного усиновлення "Нова Сім'я" спільно з Службою у справах дітей та сім'ї Київської обласної державної адміністрації.

  Партнери проекту: Альянс "Україна без сиріт", МБО "Посланець миру", БО "ЦСВ "Моя сім'я", МБФ "Набат", Mainstream Girls Gallery, піар-агенція NEWSFRONT.

  Сайт МБФ "Отчий Дім": www.otchiy-dim.org

  Наши страницы и группы: Facebook ВКонтакте Twitter Google Plus LJ Новости на email

  Поделиться статьей:  Напоминаем: Копирование материалов сайта (текстов, сообщений форума, фотографий, графических материалов) возможно только с указанием активной прямой доступной для индексации ссылки на наш сайт. В случае, если указан первоисточник/автор статьи, необходимо также указать автора и первоисточник.  Справочные материалы и консультации rss Facebook ВКонтакте Twitter Google Plus LJ Новости на email
  Реклама


  Гороскопы для детей и взрослых Новости Фильмы, мультики, стихи, песенки для детей и родителей Картинки для деток и родителей

  Счетчики