Статьи о детях для родителей

Полезные адреса для родителей

 • Развитие ребенка, воспитание детей, занятия для детей, детские игры

  Історії Дракончика ОППІ - найновіша розумна книга для дітей

  Творці журналів «Ангелятко» та «Ангеляткова наука» презентують дитячу інтерактивну книгу-гру «Історії Дракончика ОППі». Перша історія - «Зовсім нестрашний дракон» призначена для дітей 3-7 років. Додаток доступний шістьма мовами: українською, англійською, російською, іспанською, німецькою, французькою, польською.

  З такою розумною книгою діти навчатимуться читати і уважно слухати казку про пригоди нового друга Дракончика ОППІ. Із особливим захопленням діти знайомляться з українською версією, адже над її озвученням працювала Марта Більська - програмний директор «Радіо Люкс» (Львів). . Її неповторний голос та манера озвучування саме казочок зачаровує малечу.

  Історії Дракончика ОППІ - найновіша розумна книга для дітей

  Інтерактивну книгу можна назвати «живою», адже багато елементів на кожній сторінці вміють рухатися та розмовляти.

  Разом із ОППІ діти дізнаються які є ягоди та фрукти. Розмальовуючи нового друга вивчатимуть кольори. Розвиватимуть логіку та мислення у лабіринтах. Розвитку моторики сприятимуть ігри, що вимагають швидкої дії : ловити фрукти, пекти та роздавати пиріжки.

  Шість ігор супроводжують сторіноки історії:

  • Пройдіть лабіринт до хатинки Оппі
  • Допоможіть дракончику назбирати грушок
  • Напечіть смачних пиріжків із різними начинками
  • Роздайте пиріжки мешканцям міста
  • Розфарбуйте нового друга
  • Складіть пазл з дракончиком

  Особливий підхід до створення якісного контенту для малюків. Над історією працюють педагоги та дитячі психологи, талановиті художники і автори. Важлива безпека, тому в аплікації відсутня реклама третіх сторін чи вбудовані покупки.

  «Ми будемо випускати нові історії про Дракончика Оппі раз на кілька місяців. Кожен випуск заохочуватиме Вашу дитину пізнавати навколишній світ», - розповіла керівник проекту Людмила Пшеницька.

  «Історія Дракончика Оппі» - проста, цікава, і водночас захоплююча розумна книга, що приверне увагу не лише діток, ай дорослих.

  Наши страницы и группы: Facebook ВКонтакте Twitter Google Plus LJ Новости на email

  Поделиться статьей:  Напоминаем: Копирование материалов сайта (текстов, сообщений форума, фотографий, графических материалов) возможно только с указанием активной прямой доступной для индексации ссылки на наш сайт. В случае, если указан первоисточник/автор статьи, необходимо также указать автора и первоисточник.

  Читайте текже:

  Справочные материалы и консультации rss Facebook ВКонтакте Twitter Google Plus LJ Новости на email Реклама

  Гороскопы для детей и взрослых Новости Фильмы, мультики, стихи, песенки для детей и родителей Картинки для деток и родителей

  Счетчики