Статьи о детях для родителей

Полезные адреса для родителей

 • Развитие ребенка, воспитание детей, занятия для детей, детские игры

  ПЛЮСПЛЮС відправляє юних глядачів на канікули з «Корисними підказками»

  7 червня 2014 на ПЛЮСПЛЮС стартувала серія анімаційних мультфільмів власного виробництва каналу – «Корисні підказки». У дотепній, іронічній та легкій для запам’ятовування формі в ньому розглядаються важливі для дітей проблеми.

  ПЛЮСПЛЮС відправляє юних глядачів на канікули з Корисними підказками

  Мультфільми вчать юних глядачів як діяти у несподіваних або ж складних життєвих ситуаціях, ставити будь-які запитання, експериментувати, розмірковувати, приймати самостійні рішення. Кожна серія присвячена новій темі.

  «Ми свідомо призначили старт проекту на літні канікули, адже саме в цей час діти найчастіше залишаються без батьківського нагляду: їдуть у дитячі табори, до дідусів і бабусь, просто залишаються самі вдома. Ми хочемо допомогти батькам навчити дітей правильно реагувати в різноманітних ситуаціях, щоб вони завжди залишались в безпеці й проводили свій час перед телевізором з користю», - зазначає генеральний продюсер каналу ПЛЮСПЛЮС Іванна Найда.

  У перших серіях мова йтиме про наступне: як вберегтися від сонячного удару, коли на вулиці літня спека, як правильно реагувати, коли тебе дражнять, як відрізнити безпечні розваги від шкідливих тощо.

  Користуйтесь «Корисними підказками» кожної суботи та неділі, об 11:15 на каналі ПЛЮСПЛЮС.

  Наши страницы и группы: Facebook ВКонтакте Twitter Google Plus LJ Новости на email

  Поделиться статьей:  Напоминаем: Копирование материалов сайта (текстов, сообщений форума, фотографий, графических материалов) возможно только с указанием активной прямой доступной для индексации ссылки на наш сайт. В случае, если указан первоисточник/автор статьи, необходимо также указать автора и первоисточник.

  Читайте текже:

  Справочные материалы и консультации rss Facebook ВКонтакте Twitter Google Plus LJ Новости на email Реклама

  Гороскопы для детей и взрослых Новости Фильмы, мультики, стихи, песенки для детей и родителей Картинки для деток и родителей

  Счетчики