Статті про дітей для батьків Справочні матеріали та консультації Корисні адреси для батьків Новини Кіно та мультфільми вірші та пісеньки для дорослих та дітей Графіка для дітей та батьків Гороскопи для дітей та дорослих Погода в Дніпропетровську та інших містах

Архів статей про планування родини, вагітність, пологи, здоров'я, розвиток та виховання дитини

Наш сайт створено для сучасних батьків, які йдуть в ногу з часом та цікавляться новинками ринку товарів для дітей, хочуть народити та виховати здорову дитину. Ми намагаємось допомогти Вам в цьому, розміщуючи статті на цю тему, намагаємось висвітлювати всі питання, які можуть виникнути у батьків. Вся інформаційна база нашого сімейного сайту присвячена питанням здорової родини, містить розважальну інформацію про діточок та батьків а також необхідні адреси. Завжди раді вас бачити!

2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013

10 січня 2015 року

Історії Дракончика ОППІ - найновіша розумна книга для дітей - Творці журналів «Ангелятко» та «Ангеляткова наука» презентують дитячу інтерактивну книгу-гру «Історії Дракончика ОППі». Перша історія - «Зовсім нестрашний дракон» призначена для дітей 3-7 років. Додаток доступний шістьма мовами: українською, англійською, російською, іспанською, німецькою, французькою, польською.

9 січня 2015 року

Оновлени Адреси центрів позашкільних занять у Дніпропетровську.

7 січня 2015 року

Вітаємо з Різдвом!

6.1.2015

Оновлен порадами дієтолога наш матеріал Кольорова дієта - цветотерапія у харчуванні! Світловий день скорочується, температура знижується - і це впливає на наш настрій та самопочуття. Що ж робити, щоб радіти життю в будь-яку погоду? Додамо яскраві кольори у наш раціон! Дізнайтеся, як - у цієї статті.

3 січня 2015

Як обирати планшет для дитини - поради від спеціалістів - Ігровий Wi Fi планшет стане ідеальним подарунком як для дитини, так і для дорослого. Гідних девайсів цього класу в Україні представлено небагато, тому перед покупкою важливо знати базові правила вибору такого подарунка.

2 січня 2015 року

7 правил харчування в новорічні та різдвяні свята - Іноді вечірки тяжко переносяться організмом. Про те, як не поправитися на свята та зберегти здоров'я, ми поговоримо сьогодні.

1 січня 2015 року

Вітаємо з Новим 2015 роком!


rss Facebook ВКонтакте Twitter Google Plus LJ Новости на email
Реклама


Розсилка новин та статей для батьків
Розсилки Subscribe.Ru
Новини сайту для молодих батьків "MaxyBaby"

Лічильники