Статті про дітей для батьків Справочні матеріали та консультації Корисні адреси для батьків Новини Кіно та мультфільми вірші та пісеньки для дорослих та дітей Графіка для дітей та батьків Гороскопи для дітей та дорослих Погода в Дніпропетровську та інших містах

Архів статей про планування родини, вагітність, пологи, здоров'я, розвиток та виховання дитини

Наш сайт створено для сучасних батьків, які йдуть в ногу з часом та цікавляться новинками ринку товарів для дітей, хочуть народити та виховати здорову дитину. Ми намагаємось допомогти Вам в цьому, розміщуючи статті на цю тему, намагаємось висвітлювати всі питання, які можуть виникнути у батьків. Вся інормаційна база нашого сімейного сайту присвячена питанням здорової родини, містить розважальну інформацію про діточок та батьків а також необхідні адреси. Завжди раді вас бачити!

2018

31 грудня 2007

З наступаючим Новим роком! Бажаємо нашим дорогим відвідувачам з усмішками і подякою проводити прекрасний старий рік, і весело зустріти що наступає :)

28 грудня 2007

Дитячi вірші для читання і заучування напам'ять - Прочитайте вірші дитині, підкажіть, як шукати вже знайомі букви. Повторюючи слідом за вами, малюк вивчить легкі вірші напам'ять.

26 грудня 2007

Додані нові тлумачення імен в нашому Календаре імен по святкам. В основному, це старовинні, рідкісні імена. Подивиться, можливо, тепер ви знайдете значення і походження імені, яке вас цікавить!

25 грудня 2007

Ось і починаються новорічний-різдвяні торжества! Наші поздоровлення з найчарівнішим святом тим, хто відзначає Різдво сьогодні!

24 грудня 2007

Ввод прикорма - ради з введення харчових добавок в раціон дитини до року, першого, другого і третього прикорму.

23 грудня 2007

Вiршi для навчання дитини рахуванню - Ці вірші повинні сподобатися малюкам! У ігровій формі вони вивчатимуть цифри і простий рахунок. Прочитайте вірші дитині, нехай вона повторює за вами, запам'ятовує напам'ять - урок буде засвоєний непомітно!

21 грудня 2007

І знову матеріал для розвиваючих занять з дитиною: Учимося читати - Азбука - Чарівна азбука у віршах для знайомства найменших учнів з буквами алфавіту. Загадки для дiтей - Прості загадки у віршах для малюків. Запам'ятовування таких простих віршів з найранішого віку тренує пам'ять дитини.

20 грудня 2007

Нові вірші для найменших у нас - не просто веселі потешки, вони знадобляться вам для вивчення рахунку до десяти. У ігровій формі легко дітки засвоюють свої перші цифри, і вчаться простим операціям з ними. Нові вірші - в розділі Развиваючi iгри!

19 грудня 2007

Консультація юриста з сімейних питань. Відповідь на питання: Чи може мати виписатися з квартири, де прописана дитина? Відповідь на питання: Що робити, якщо вихователька погано поводиться з дитиною?! Відповідь на питання: Чи ма чоловік право продати будинок без згоди дружини?..

18 грудня 2007

Першi тижні вагітності - що про них необхідне знатb - про що слід пам'ятати в перші тижні після зачаття, як берегти себе і майбутнього малюка, чого чекати в плані самопочуття і настрою.

17 грудня 2007

Дитина кусається: чому це відбувається і що з цим робити - ваша дитина кусається удома, в садку, під час гри з вами або ровесниками. Що це може означати? Чому малюк поводиться так, і чи не свідчить така поведінка про які-небудь відхилення в розвитку?

16 грудня 2007

Консультація юриста. Відповідь на питання: Як оформити кредит під заставу квартири, де прописана неповнолітня дитина? Відповідь на питання: Як позбавити батька батьківських прав Відповідь на питання: Чи може справжній батько усиновити дитину, оженившись на матері?.. Відповідь на питання: В школі для переходу до 10 класу вимагають довідку від гінеколога... Відповідь на питання: Що робити, якщо батько дитини іноземець, і він хоче забрати дитину?..

15 грудня 2007

І ще декілька слів про естетичну хірургію: Ускладнення та ризики при ринопластицi - чим чревате проведення ринопластики, як підготуватися до операції, коли і яких чекати результатів. Як обрати хірурга по пластичних операціях і саму клініку? - декілька порад жінкам, що зважилися на хірургічне рішення проблем зовнішності.

14 грудня 2007

Новий матеріал, присвячений методикам, що дозволяють повернути після народження дитини прекрасну фігуру і зберегти її в нормі. Що потрібно, щоб освоїти техніку бодiфлекс - Бодіфлекс - популярна і дуже дієва система фізичного навантаження. Перш, ніж приступити до занять по методиці, необхідно освоїти правильне дихання по техніцi Бодіфлекс, а також пам'ятати деякі правила.

13 грудня 2007

Юрист консультує. Відповідь на питання: Чи можу подати на аліменти, проживаючи в РФ ("тимчасове мешкання")? Відповідь на питання: Де оформляти дитину, народжену в Києві?.. Відповідь на питання: Виплата аліментів, пільги, субсидії непрацюючої матері (у відпустці по уходу) Відповідь на питання: Взискання аліментів, iски Відповідь на питання: Чи вважаюсь я матір'ю-одиначкою?.. Відповідь на питання: Чи має цивільна дружина право претендувати на дiм або автомобілі при розриві відносин? Відповідь на питання: За допомогою яких юридичних інструментів (заповіту, шлюбного контракту з другою дружиною і т.п.) можна добитися, щоб квартира цілком дісталася першій дружині?

12 грудня 2007

Куди піти з дитиною - як краще всього провести сімейні вихідні? Звернiть увагу на появу нових адрес ЖК і центрів планування сім'ї в Днiпропетровську.

11 грудня 2007

Казки, які розповідають на ночь - як заколисати дитину казкою, яку вибрати, як розповісти.

10 грудня 2007

Консультація сімейного юриста. Відповідь на питання: Чи треба прописати дитину в квартиру, де прописані батьки?.. Відповідь на питання: Що робити, якщо мати не піклується про дитину? Відповідь на питання: Що робити, якщо батько не дає дозвіл на перебування дитини закордоном? Відповідь на питання: Як написати апеляцiйну скаргу, щоб чоловік виплачував аліменти?.. Відповідь на питання: Чи можна замість виплати аліментів відкрити рахунок в банці на ім'я дитини?.. Відповідь на питання: Чи буде придбана до шлюбу квартира вважатися сумісним майном? Відповідь на питання: Розмiр аліментів, які чоловік повинен виплачувати на дітей від попередніх браков.

9 грудня 2007

Вiтамiн краси - Давно відомо, що ніщо так не прикрашає жінку, як косметика і правильний макіяж... Але не дивлячись на це, жодна пудра і рум'яна не порівняється з доглянутою і здоровою шкірою. Тому обов'язково потрібно включати в меню наступні вітаміни.

8 грудня 2007

Нова розповідь про пологи від нашої відвідувачки: Сумiснi пологи в 6 пологовому будинку м. Киева.

7 грудня 2007

Симптомо-термальный багатопоказовий метод планування зачаття - Даний метод є сучасною модифікацiєю фізіологічного методу, він володіє високим ступенем надійності. Метод отримав назву багатопоказового, оскільки використовує три головні показники плідності: шеєчну слиз, базальну температуру і стан шийки матки протягом циклу.

6 грудня 2007

Декоративный маникюр - Останнім часом в моду почав входити декоративний манікюр. Для досягнення краси манікюру існує багато різних способів.

5 грудня 2007

Мультфильми: чи так вони хороші для дитини? - Наближається низка новорічних свят, а з ними - і щорічний ажіотаж з подарунками численним друзям і родичам. Здавалося б все зрозуміло і просто: чоловікові - теплий светр, мамі - духи, дитині... А що подарувати своєму улюбленому чаду? Це і є питання, що терзає не одних батьків. В принципі, можна подарувати чергову іграшку, але вона просто загубиться серед армії інших...

4 грудня 2007

Генетика - складна штука?! - Діти - це далеко не віддзеркалення своїх батьків. Дитина має право бути собою і бути не схожей на своїх маму і тата. І батьки задаються питанням, чому діти поводяться так, а не інакше. Одна з відповідей може лежати в області генетики.

3 грудня 2007

Ультразвуковое дослідження (УЗІ) або ехографiя - За допомогою ехографії або ультразвукового дослідження ви можете побачити свою майбутню дитину у вигляді "картинки", яку лікар може розшифрувати і інтерпретувати. Сама процедура триває від двадцяти до сорока хвилин. Її проводять в лікарні або ж у спеціально обладнаному кабінеті. Узі - це не боляче і не небезпечно, що дуже цінно при загрозі зриву вагітності або наявності будь-яких ускладнень.

2 грудня 2007

І знов новорічні картинки! У нас з'явилися рамочки для фото ваших діток на Новий рiк! Фотографії в таких рамочках стануть також чудовими шпалерами для робочого столу :)

1 грудня 2007

Засоби планування сім'ї: контрацепцiя - Неможливо однозначно рекомендувати всім сімейним парам який-небудь один спосіб контрацепції - ідеалу поки не існує. Кожній парі необхідне прийти до висновку про те, який спосіб оберігання їм підходить краще всього.

30 листопада 2007

У останній день осенi ми починаємо готуватися до Нового року! У нас з'явилися Вiршi до нового году, вони встануть до нагоди вам, якщо ви займаєтеся організацією дитячого новорічного свята або пишете сценарий дитячої ялинки :) Також не забуваємо, що тут є Новорiчнi шпалери для робочого столу - вони допоможуть створити святковий настрій!

29 листопада 2007

Репродуктивна функція чоловіка і жiнки - Питання продовження людського роду актуальне завжди. Останні досягнення науки і медицини дають все більш точне уявлення про життя людського тіла. Розуміння майбутніми батьками природнього механізму зачаття дозволяє усвідомлено вибирати момент народження дитини. Життя кожної людини починається не з народження, а з моменту злиття двох кліток - сперматозоїда і яйцеклітини. Уявляючи собі, що відбувається з ними до цього і як вони утворюються, можна зрозуміти, як здійснюється зачаття.

28 листопада 2007

Методики лікування хребта - В даний час в світі спостерігається стійке зростання числа захворювань хребта. У країнах Європи кількість пацієнтів із захворюваннями хребта в 80-90 роки збільшилася в 30 разів. У статті розглянуто декілька методик лікування хребта.

27 листопада 2007

Надувнi (повітрянi) меблі. Приймає форму Вашого тіла і забезпечує комфортний відпочинок - Придбання нових м'яких меблів для багатьох з нас стає важким випробуванням... «Дентал - Експо 2007» - У вересні у виставковому центрі «Крокус - Експо» відбувся щорічний стоматологічний форум і виставка «Дентал Експо – 2007». Учасник форуму, завідувач Центру Імплантологиі «вероніка», Сергій Леонтьевіч Зорін, розповів нам про цю подію.

26 листопада 2007

Консультація юриста: Відповідь на питання: Чи можна збільшити термін перебування дитини з батьком?... Відповідь на питання: Чи можна змінити дитині прізвище на прізвище матері, і позбавити батька батьківських прав?... Відповідь на питання: Чи можу я прописати в свою квартиру дитину 6-ти років без згоди членів сім'ї? Відповідь на питання: Чи потрiбно ставати в центр зайнятості, якщо я вагітна і не працюю, щоб отримувати допомогу? Відповідь на питання: Чи повинен батько продовжувати платити аліменти на період навчання дитини у Вузі? Відповідь на питання: Що робити, якщо я виплатила кредит іншій людині, а він сховався? Відповідь на питання: Чи може дитину прописати в квартиру до батька інша людина за дорученням? Відповідь на питання: Що робити, якщо молоду матір з дитиною виживають з квартири?.. Відповідь на питання: Чи має колишня дружина право забрати дитину, якщо з 6 місяців їм займався виключно батько? Відповідь на питання: Чи можу я якось добитися від батька виплати аліментів?

25 листопада 2007

Консультація юриста. Відповідь на питання: Чи можу я зареєструвати дитину на прізвище справжнього батька, або на своє дівоче прізвище? Відповідь на питання: Чи можу виписать колишнього чоловіка з квартири, якщо я є власницею квартири? Відповідь на питання: Чи можу я претендувати на окрему житлоплощу, будучи матір'ю одиначкой? Відповідь на питання: Чи може чоловік продати квартиру, в якій прописана дитина, без згоди дружини? Відповідь на питання: Чи правомочнi дії лікаря з ЖК, який відмовляється видати вагітній довідку для Вузу?.. Відповідь на питання: Який порядок судового розрахунку аліментів, якщо чоловік - приватний підприємець на єдиному податку?.. Відповідь на питання: Що мені робити, якщо я хочу розлучення?...

24 листопада 2007

Консультує сімейний юрист. Відповідь на питання: Як позбавити ліцензії аптеку, яка торгує трамадолом? Відповідь на питання: Как можна отримати нараховану на дитину допомогу у відсутність батьків? Відповідь на питання: Зможем чи ми з обопільної згоди розвестися в Загсі, маючи суперечку про майно? Відповідь на питання: Как позбавити батьківських прав батька, якого немає в країні? Відповідь на питання: Подскажіть, на яку частину квартири чоловіка може претендувати при розлученні дружина з двома дітьми?

23 листопада 2007

Як правильно скласти раціон дитини шкільного віку - поради з раціонального харчування дітей дошкільного і молодшого шкільного віку. Чи примушувати дитину їсти? Таблиця щоденного раціону в грамах продуктів.

22 листопада 2007

Юридична консультація: Відповідь на запитання: Як і в чому позначиться на долі майбутньої дитини наявність прізвища батька в його документах?.. Відповідь на запитання: Чи можна не допустити зустрічей дитини з батьком, який платить аліменти і шантажує матір, що відбере дитину?.. Відповідь на запитання: Чи будуть дні, проведені в санаторії для вагітних за призначенням лікаря, відмічені як лікарняний із збереженням заробітної плати?

21 листопада 2007

Становлення маленької особи - Ваш малюк чудово розвивається, накопичує дорогоцінний життєвий досвід і починає знаходити самостійність. Вона обмежена поки його віком і постійно змінюватиметься по своїй спрямованості і характеру проявів...

20 листопада 2007

Нові консультації від нашего юриста. Відповідь на запитання: Як добитися виписки з квартири особи, яка не є власником? Відповідь на запитання: Чи можна під час шлюборозлучного процесу визначити дні і годинник, протягом якого колишній чоловік має право відвідувати дитину? Відповідь на запитання: Чи має право громадянин іншої держави на виплату допомоги на дитину? Відповідь на запитання: Чи можна розвестися із зниклим чоловіком?

19 листопада 2007

Не май ста рублів. Дитяча дружба і проблеми в спілкуванні з однолітками - Спілкування з однолітками грає дуже важливу роль в соціальному і інтелектуальному розвитку дитини. З друзями дитина вчиться взаємній довірі і пошані, спілкуванню на рівних - всьому тому, чому батьки не можуть його навчити.

18 листопада 2007

Про смаки не сперечаються? Дитяча мода - Ще вчора ваш малюк, не замислюючись, натягував на себе декілька незграбний, але такий практичний, на ваш погляд, зимовий костюмчик, прагнув потугіше зав'язати хутряну шапку з пензликами і потрапити всіма пальчиками в рукавички на гумці. А сьогодні він навідріз відмовляється виходити у такому вигляді на прогулянку і влаштовує справжній скандал. Невже ваше чадо подорослішало і в повний голос заявляє про свої смаки і переваги?

17 листопада 2007

"Нескромні" питання - психосексуальний розвиток дитини - Більше сімдесяти років в нашій країні сексу не було (не зрозуміло тільки, звідки діти бралися). Мабуть тому нам до цих пір соромно і незручно говорити "о цьому" один з одним. А вже тим більше - з власними дітьми. Тим часом психологи вважають, що саме батьки повинні розповідати дітям про особливості взаємовідношення статей.

16 листопада 2007

Догляд за ногами - Рожеві п'яти немовляти. Тому рожеві, і ніжні, що ще не ходять і не носять лодочок на каблуках. Огрубіння шкіри на ступнях ніг це нормально. Щільність огрубіння, поява тріщин на п'ятах, мозолі - наслідок спадковості, зайвої ваги і неправильно підібраного взуття. А також неправильного, або не систематичного відходу.

15 листопада 2007

Молодість рук: догляд за шкірою рук і нігтями - Вік жінки видають її шия і руки. Про руки ми часто забуваємо. Звикаємо до їх вигляду і не завжди можемо уловити момент, коли вже дуже явно пролягають зморшки і інші ознаки старіння. Існує багато способів щоденного і екстреного відходу для збереження молодості і здоров'я шкіри рук, нігтів, кутикули.

14 листопада 2007

Юридична консультація: Відповідь на запитання: Що робити, якщо чоловік не платить аліменти і відмовляється ділити квартиру? Відповідь на запитання: Які права я маю на квартиру, в якій прописаний? Відповідь на запитання: Чи зобов'язана мати відпускати дитину до батька?.. Відповідь на запитання: Які виплати вважаються після розлучення матері-одинакові? Відповідь на запитання: Чи може дружина з дитиною (6міс), що проживає окремо від чоловіка, вимагати аліменти на дитину і на себе? Відповідь на запитання: Чи можна скласти нотаріально завірений документ, в якому батько дитини отказивется від утримання і виховання дитини?

13 листопада 2007

Відповіді на запитання наших відвідувачів: Відповідь на запитання: Як отримати аліменти з чоловіка, який працює закордоном? Відповідь на запитання: Чи можу приватизовувати свою кімнату в інтернаті? Відповідь на запитання: Чи має право бабуся на участь у вихованні дитини? Відповідь на запитання: Якщо чоловік ніде не працює, в якому розмірі він платитиме аліменти на восьмилітню дитину? Відповідь на запитання: Чи буду я отримувати допомогу на дитину, проживаючи в Ізраїлі?

12 листопада 2007

Юрист продовжує консультацію. Відповідь на запитання: Чи можливо яким-небудь чином скласти довіреність на отримання посіб'я з народження на матір породіллі, що постійно проживає по місцю її прописки? Відповідь на запитання: Чи має право паспортний стіл відмовити в прописці новонародженої дитини? Відповідь на запитання: Чи має дитина права на квартиру, в якій прописана з матір'ю, якщо квартира оформлена на свекруху?

11 листопада 2007

Консультація сімейного юриста. Відповідь на запитання: Як прописатися в квартиру чоловіка, якщо його батьки проти? Відповідь на запитання: Як потрапити в ясла без щеплень?! Відповідь на запитання: Як відновити свідоцтва про смерть, шлюб померлих родичів? Відповідь на запитання: Якщо у колишнього чоловіка офіцально мінімальна зарплата, як нараховуватимуться аліменти? Відповідь на запитання: Чи буду я отримувати посіб'я з безробіття після пологів?

10 листопада 2007

Поради юриста: Відповідь на запитання: Куди звертатися для зміни прізвища і по батькові дочкою, якщо її удочеряє мій чоловік? Відповідь на запитання: Як мені запобігти розділу квартири, якщо вона була куплена мною до офіційного вступу до браку? Відповідь на запитання: У разі оформлення дитини на прізвище батька, громадянина України, які права залишаються у матері на дитину? Відповідь на запитання: Дружина поставила мету вижити мене з квартири. Дочка заявила, що подасть на позбавлення мене батьківських прав. Що ви мені порадите в цій ситуації? Відповідь на запитання: Чи може громадянка Україна, що проживає в Москві, отримати гроші на дитину? Відповідь на запитання: Яким чином можна виписати неповнолітню дитину з квартири?

9 листопада 2007

База нормативних документів, присвячених соціальному забезпеченню сімей з дітьми, поповнена наступними матеріалами: Про державну соціальну допомогу інвалідам дитинства і дітям-інвалідам, Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам та Державна допомога сім'ям з дітьми.

8 листопада 2007

У Міли Йововіч народилася дочка - в суботу, 3 листопада 2007 року, актриса Міла Йововіч стала мамою. Новонароджену дівчинку назвали Еве Габо.

7 листопада 2007

Догляд за шкірою шиї і грудей - шкіра в зоні декольте (на грудях) і на шиї не менш чутлива, ніж на обличчі. Вона вимагає постійного спеціального догляду і уваги - особливо в час і після завершення годування грудьми, і у разі неправильного догляду старіє раніше всіх інших ділянок тіла. Які процедури краще всього проводити для підтримки краси і пружності шкіри цих зон, якими засобами за нею піклуватися - відповіді на ці питання містить ця стаття.

1 листопада 2007

У зв'язку з потоком запитів, що все збільшується, на безкоштовну юридичну консультацію на нашому сайті ми вимушені нагадати, що питання, подібні вже розглянутим і опублікованим, не відповідатимуться. Перед тим, як відправити запит, будь ласка, ознайомтеся з архівом відповідей юриста і нормативними актами, розміщеними на сайті. Зверніть увагу на найпоширеніший запит, про отримання пособія з народження дитини, догляду за ним до трирічного віку. Зараз термін публікації відповідей на сайті складає від одного до двох місяців з моменту надходження запиту.

30 жовтня 2007

Сіль, цукор і рідина в раціоні дитини - у яких кількостях і в якому вигляді в раціоні здорової дитини повинні бути присутніми цукор і сіль, яку воду краще використовувати при приготуванні дитячого харчування.

29 жовтня 2007

Мінерали в дитячому харчуванні - Мінерали необхідні для організму кожної дитини, що швидко росте. Ці речовини виконують функції регулювання і будівництва, а також роблять певний вплив на розвиток різних систем і орагнів людського організму і необхідні для здорового стану тканин і кісток.

28 жовтня 2007

Як вибрати постільну білизну? - Учені всього світу говорять, що велику частину свого життя чоловік віддає сну, а що може бути краще сну в своєму ліжку? Проте міцний сон безпосередньо взаємозв'язаний з постільною білизною. Але як же її вибрати?

27 жовтня 2007

Нова колекція дитячих шпалер на робочий стіл з мультяшними картинками - цього разу діснеєвські новорічні воллпейпери :)

26 жовтня 2007

Втома і набряки ніг: проблема вирішена! - Відчуття втоми, тяжкість, болі в ногах в кінці дня і поява судом в литкових м'язах - це "синдром втомлених, або важких ніг". Як позбавитися від синдрому втомлених (важких) ніг? Cпeціaліcти рекомендують засоби залежно від першопричини.

25 жовтня 2007

До зими далеко - ще не закінчився дощовий жовтень, попереду золотий листопад, але ми вже готовимося! У нас з'явилися Дитячі вірші про зиму, а також вірші різних авторів про осінні і зимові місяці.

24 жовтня 2007

Вітаміни в дитячому харчуванні - У даній статті мова піде про те, які вітаміни необхідні дітям в період активного зростання і розвитку, в яких дозах і які продукти, що містять вітаміни, слід включити в меню дитини. Також дивиться інформацію про нові розвиваючі фільми для дітей, що виходять в світ наступного місяця!

23 жовтня 2007

Елегантні квіти і флорістіка Для Вашого Будинку - осінні тренди - Сезонні тенденції і нові стильні рішення для флористичного оформлення інтер'єрів. Класичні, авангардні, химерні - дивіться і використовуйте! І у Вашому будинку квіти можуть бути підібрані в стилі останніх трендів.

22 жовтня 2007

Дженніфер Лопес і Марк Ентоні чекають двійнят - Поповнення в рядах зоряних батьків - цього разу в положенні солодка парочка Дженніфер Лопес і Марк Ентоні. Приховати вагітність співачки і актриси вже просто неможливо, і стало також відомо, що малюків очікується двоє!

21 жовтня 2007

Імплантология - Центр імплантологиі Вероніка - єдина у своєму роді клінічна база «світового рівня» в Петербурзі. Якість імплантації обумовлена професіоналізмом фахівців, інноваційними технологіями і принципово новим підходом до проблем імплантації. Про Центр розповідає практикуючий хирург-імплантолог, Сергій Леонтьевіч Зорін.

19 жовтня 2007

Вумбілдінг. Сама досконалість - Чого тільки ми не робимо, щоб бути сексуально привабливими - сидимо на нескінченних дієтах, віддаємо частину зарплати масажистові і косметологові, качаємо м'язи в тренажерних залах. Забуваючи про ті м'язи, які роблять нас дійсно сексуальними.

18 жовтня 2007

Розвиваємо малюків з Професором Карапузом - Сьогодні модно говорити про ранній розвиток. А що це таке? Під раннім розвитком потрібно розуміти інтенсивний розвиток здібностей дитини в ранньому віці (від 0 до 2-3 років), то, чому дитина просто не змогла б навчитися без активної участі дорослих. Один з інструментів раннього розвитку малюка - розвиваючі фільми. Відео активно впливає на зоровий і слуховий канали сприйняття, дає ту різноманітність образів і звуків, яку складно забезпечити іншими способами. У даній статті мова піде про розвиваючі фільми серії Професор Карапуз. Це фільми для малюків від 8 місяців, створені з урахуванням психологічних особливостей дітей в цьому віці.

17 жовтня 2007

Рефлекторно-енергетична техніка масажу - Автор цього оригінального масажу Жиль Орклуа - справжній епікуреєць, для якого заставою хорошого самопочуття є мистецтво насолоди життям. Тому приємні плотські відчуття клієнта є невід'ємною складовою його процедур. Дивиться також інформацію про нові розвиваючі фільми для дітей: "Водна Одисея" та "Музикальна пригода" з серії Профессор Карапуз.

16 жовтня 2007

Консультація сімейного юриста: Відповідь на питання: Чи можна усиновити дитину матері-одиночці? Відповідь на питання: Чи мають усиновітелі права на виплати, покладені дитині... Відповідь на питання: Чи має право власник виселити мене із займаних мною приміщень... Відповідь на питання: Чи отримую я статус матері-одиночки після розлучення... Відповідь на питання: Розділ придбаного в цивільному браку майна Відповідь на питання: Зміна по батькові дитини Відповідь на питання: Як отримати законну частину спадку, що належить мені?..

15 жовтня 2007

Поради юриста: Відповідь на запитання: Чи можна при розлученні розділити на подружжя придбане таємно одним з них майно?.. Відповідь на запитання: Чи має право сестра, що не живе в квартирі, претендувати на частину житлоплощі?.. Відповідь на запитання: Чи потрібно платити аліменти, якщо мати дитини користується пільгами, як самотня Відповідь на запитання: Чи враховується думка дитини при рішенні про те, з ким з батьків і скільки часу їй проводити... Відповідь на запитання: Чи має право працедавець при звільненні розрахуватися не за всі дні, що пропрацювали.

14 жовтня 2007

Зібрано і передано в штаб допомоги постраждалим декілька посилок від сімей наших постійних відвідувачів. Будь ласка, не проходьте мимо. Так просто жахнутися і забути про те, що відбулося, а людям зараз дуже, дуже сильно потрібна допомога. Потрібні предмети гігієни, теплі речі, взуття, білизна. Закликаємо вас не залишитися осторонь, і постаратися допомогти в міру можливості. Подробиці події, телефони штабу і відповідальних осіб ви можете знайти на форумі, також тут домовляємося про зустрічі і сумісні передачі допомозі.

13 жовтня 2007

Сьогодні, приблизно в 11 годин ранку, в результаті вибуху побутового газу, був майже повністю зруйнований житловий будинок на ж/м Перемога за адресою вул. Мандриковськая, 127. На даний момент відомо про 9 загиблих і 21 госпіталізованого постраждалого, серед яких четверо дітей. Штаб допомоги постраждалим знаходиться в приміщенні середньої школи №76 на Перемозі. Потрібні теплі речі. Можливо, необхідна донорська кров в обласній лікарні ім. Мечникова. Не залишайтеся байдужими. Редакція сайту виражає свої співчуття сім'ям загиблих.

12 жовтня 2007

Твоя воля: що хочеш - те робиш?.. - До 6-7 років воля дитини зазнає в своєму розвитку істотні зміни. У цьому віці, як відзначають фахівці, ваше чадо вже здатне самостійно поставити завдання, розробити план виконання і, нарешті, вирішити її, виконавши при цьому досить складні дії.

11 жовтня 2007

Масажні крісла - Ваш особистий масажист - Ось вже декілька десятиліть медики, дизайнери і фахівці в області апаратного масажу проводять і конструюють массажери для різних частин тіла, а також багатофункціональні масажні крісла і ліжка. Доведене майже до досконалості, це масажне устаткування служить серйозною альтернативою масажу ручному, його використовують у всьому світі.

10 жовтня 2007

Визначення статі майбутньої дитини по групі крові батьків - таблиці, що дозволяють визначити вірогідну стать дитини по групі крові і резус-фактору батьків.

8 жовтня 2007

Мамусіни ніжки: красота та здоров'я - Для будь-якої дитини її мати - найкраща в світі. Але як же приємно не тільки вважатися такою, але й насправді бути! Для цього ще до вагітності варто попіклуватися про себе. Та про свої ноги.

5 жовтня 2007

Вітаємо вчителів, викладачів, вихователей наших діточок з Днем вчителя! Бажаємо вам щастя, добробуту, вдачі в справі передачі знань наступному поколінню.

4 жовтня 2007

В нас новий папа… - Не всі шлюби, в тому числі ті, в яких є діти, проходять випробування часом… А пізніше в неповну сім'ю приходить нова людина - тато (вітчим) чи мати (мачуха).

2 жовтня 2007

Здорове харчування дитини - про збалансоване харчування малечі. Які продукти обов'язково повинні бути включені в раціон дитини. Витрати калорій протягом дня дітьми різного віку.

1 жовтня 2007

Сьогодні сайту MaxyBaby виполняється дев'ять місяців - знакова дата для усіх, хто так чи інакше пов'язан з вагітністю та пологами :) За минулий час майже кожен день у нас публікувалися нові статті, з'являлися нові довідкові розділи, до нас приєднувалися нові постійні читачі... В святковий для нас день мы поспішаємо подякувати тим, для кого власне і існує наш сайт: наших відвідувачів, майбутніх та дійсних мам та тат :), наших підписчиків, учасників форума. Ми зростаємо для вас - і чекаємо на вас на нашіх сторінках знову і знову.

29 вересня 2007

Наступний тиждень буде святковим. Готуючись до свята Дня Вчителя, відзначаємого 5 жовтня, ми підготували нову порцію Вітань у віршах вчителям різноманітних шкільних предметів.

27 вересня 2007

Сальма Хайек народила доньку - в минулу п'ятницю, 21 вересня, актриса Сальма Хайек народила доньку від свого нареченого, Франсуа Анрі Піно. Матуся та малеча почуваються добре.

25 вересня 2007

Десять стрибків від застуди - Осінь згідно зі статистикою – час застуд та стресів. Захворювання та стреси йдуть пліч о пліч. Щоб запобігти одному, треба якомога далі йти від іншого. Десять простих кроків для покращення самопочуття та підвищення імунітету.

24 вересня 2007

Ой, який зуд! - За останні роки захворювання шкіри у дітей зустрічаються дуже рано та часто. Дуже часто доктори вже в пологовому будинку говорять батькам, що у дитини є прояви того чи іншого шкіряного захворювання. Перше питання, виникаюче у молодих батьків: що робити? Фахівці радять - перед усе необхідно заспокоїтися.

22 вересня 2007

Наш новий розділ присвячен дитячим віршам, пісенькам, вітанням. Вірші підібрані за порами року: наприклад, зараз найбільш актуальними є вірші про осінь, а також вітання до Дня вчителя.

20 вересня 2007

Одноразові подгузники: правда та міфи - З 1959 року - початку масового використання одноразових подгузників - виникло та продовжує виникати чимало суперечок щодо користі подгузників для здоров'я дитини. Ми спробуємо розвінчати деякі міфи, існуючі серед батьків.

19 вересня 2007

Формування постави - фахівці кажуть, що постава людини мінлива. Добре самопочуття, радість, бажання виглядати "на відмінно" добре впливають на поставу. Та навпаки, під впливом втоми, поганого самопочуття вона погіршується.

18 вересня 2007

Осінь, ванна, свічки та бокал вина - Всі дівчини полюбляють приймати ванну, особливо восени, особливо при свічках. Іноді вдвох з коханим. А у ванні, канонізовані телебаченням, прописалися шоколадки та бокал вина. Доктори вважають, що нема нічого гірше, ніж вживати спиртне під час водних процедур. В спиртному забагато калорій, від нього опухають очі, шкіра на обличчі стає масною, псуєтсья печінка... Якщо вживати його внутрь. А якщо ні?

16 вересня 2007

Відповідь юриста на запит: Чи може батько після позбавлення його батьківських прав виписати дитину з квартири та позбавити його прав на житло?..

15.09.2007 года

Поради юриста: Відповідь на запитання: Що трапиться з свідоцтвом про народження дитини в разі зміни прізвища? Відповідь на запитання: Чи можу я відсудити свою дитину, якого від мене переховують, щоб я його не бачила... Відповідь на запитання: Які виплати належать студентці стаціонару та як їх оформити? Відповідь на запитання: Які я маю права на житло, в якому прописана? Відповідь на запитання: Що треба в разі, якщо батько напише відмову від дитини Відповідь на запитання: Чи вважається прибутком сума, яку отримає колшній чоловік при продажі своєї частини квартири післе розлучення, та чи можна отримати 50% на дітей як аліменти? Відповідь на запитання: Колишній чоловік сплачує аліменти в малому розмірі. Що робити?

14 вересня 2007

Гороскоп ароматів - Невигадливе керівництво з вибору парфумів чи натуральних ароматів.

13 вересня 2007

Жіноча білизна збуджує чоловіків - нарис про жіночу білизну.

12 вересня 2007

Як зберегти здоров'я школяра - Сьогодні, на думку фахівців, практично кожен випускник школи має 2-3 хвороби функціонального характері чи хронічну хворобу, та лише 10 % дітей закінчуюсть школу здоровими.

7 вересня 2007

Холлі Беррі оповістила про свою вагітність - акторка вже зробила офіційне повідомлення про те, що знаходиться на третьому місяці очікування першої дитини від свого коханого, моделі Габріеля Обрі. А також - справочна інформація для батьків: Календар профілактичних щеплень для дітей в Україні.

6 вересня 2007

Викликання пологів штучними методами - в яких випадках може бути доречно проводити викликання пологів штучно, протипоказання до штучних пологів, препарати для викликання схваток.

5 вересня 2007

Білизна для вагітних - білизна протягом вагітності набуває особливої ролі. Білизна для вагітної жінки - це не лише ще один спосіб виглядати привабливо: це додатковий захист, інструмент підтримки живота та спіни, спеціальна білизна також необхідна для занять фітнесом в межах підготовки до пологів.

4 вересня 2007

Як змусити малюка легти спати в потрібний час? - декілька порад батькам дитини, що зплутала день та ніч.

3 вересня 2007

Кесаревий розтин - що є показанням до кесаревого розтину ще на стадії вагітності, в яких випадках операція може бути призначена вже в активній стадії пологів. Чи варто наполягати на проведенні кесаревого розтину в тому випадку, коли до нього немає медичних показань? Присутність батька при кесаревом.

2 вересня 2007

Справочна інформація про розвиток дитини для батьків: Рост, вага, окружність голови хлопчиків та дівчаток від народження до десяти років. Відповідь юриста на запитання відвідувача: Тато та бабуся не відпускають дитину до матері та забороняють спілкуватися - що робити?

1 вересня 2007

Літо пролетіло! Залишилися позаду море, канікули, відпочинок. Попереду - школа чи садочок: навчальний рік починається! Вітаємо школярів, малюків та батьків з Днем знань, і бажаємо: хай щастить!

31 серпня 2007

Напередодні Першого вересня корисна інформація для батьків: Сніданок школяра - як скласти раціон першокласника.

29 серпня 2007

Пологи: біль, анестезія, полегшення болю альтернативними способами - Пологи - це природній процес, тому біль при пологах свідчить про те, що все гаразд та дитина готується з'явитися на світ. Але разом з цим цілком природньо намагатися до полегшення пологових страждань. Як цього домогтися? Анестезія, нетрадиційні способи - короткий перелік допомагаючих факторів розглянен в цій статті.

28 серпня 2007

Зуби, равняйсь! - кожної матері свойствено піклуватися про свою дитину. Але вона не завжди знає, як важно вчасно проявити цю заботу. Наприклад, прослідкувати, як у дитини прорізуються зуби, як довго вона сосе пустишку та чи не призведе це до неправильного прикуса. Про те, як сформувати у дитини правильный прикус, ми й поговоримо.

27 серпня 2007

Як запобігти порушенням у розвитку? - Раннє дитинство - це вік від народження до трьох років. В минулому ця вікова категорія знаходилась у ведені медиків, які головним чином відслідковували фізичний та соматичний стан дитини. Вважалося, що про інтелектуальний, мовний, емоційний стан в такому ранньому віці піклуватися ще зарано.

25 серпня 2007

Наш православний календар імен по святках став ще інформативнішим: відтепер ви не тільки зможете узнати, як назвати дитину, народжену в певний день, але й значення її імені та побатькові.

24 серпня 2007

І знов історія вагітності від нашої відвідувачки. Цього разу - спільні пологи: батько може бути присутнім при кесаревом :) Irene нам розповідає про те, як народилась її донечка: Наша очікувана жемчужинка.

23 серпня 2007

Вправи по системі пілатес - цей комплекс можно виконувати прямо з ранку, буквально ще не встав з кроваті. Вправи підібрані таким чином, щоб максимально зарядити бадьорістю та енергією та не відняти забагато часу до початку робочого дня.

22 серпня 2007 года

Зовнішність вагітної жінки - Вагітність - не хвороба, це природній стан, і піклування про свою зовнішність під час вагітності так же характерно для жінки, як і во всяк інший час. Но в цей же час всі складові здорового вигляду: волосся, нігті, зуби, шкіра жінки протягом дев'яти місяців підготовки до материнства потребують особого догляду та уваги.

21 серпня 2007

Юридична консультація: Відповідь на запитання: Після розлучення рішенням суду син залишився з матір'ю. Як переоформити його на батька? Відповідь на запитання: Чи можливо після народження дитини, заборонити батькові спілкуватися з нею та позбавити його прав на дитину, якщо він під час вагітності не допомагає? Відповідь на запитання: Чи є можливість при розлученні залишити собі своє майно? Як факторі приймаються до уваги судом? Відповідь на запитання: Яким чином можна прискорити процес отримання житла? Відповідь на запитання: Чи можливо всиновлення дитини від першого шлюбу другим чоловіком? Відповідь на запитання: Чи можна розлучитися по взаємній домовленності без судового процесу при наявності дитини 2,5 років?

20 серпня 2007

Традиційна сесія відповідей нашого юриста на ваші запитання: Відповідь на запитання: Розлучення через РАГС чи суд?.. Відповідь на запитання: Чи можливо оформити всі різновиди допомоги по народженню дитини не за місцем прописки? Відповідь на запитання: Права родичів на житло, яке було приватизоване та подарене. Відповідь на запитання: Чи можливо прописато немовля за місцем прописки чоловіка? Відповідь на запитання: Чи можна позбавити батька батьківьких прав, якщо він не сплачував аліментів? Відповідь на запитання: Чи впливає робота у міжнародній компанії на отримання допомоги після народження дитини?

17 серпня 2007

Православний вінчальний церковний календар - Плануючи вінчання, слід пам'ятати про те, що в православних церквах обряд цей свершають далеко не кожен день. Венчальний календар на поточний рік допоможе визначитися з датою вінчання.

10 серпня 2007

Анжеліна Джолі захищає ім'я дочки Шайло - Анжеліна Джолі подала в суд на виробників парфумів, компанію Symine Salimpour весною цього рока у зв'язку з тим, що компанієй були випущені парфуми під назвою Shiloh, що Джолі та її чоловік, Бред Пітт, розцінюють як спробу заробити на імені їх спільної дочки Шило Нувель (Shiloh Nouvelle).

7 серпня 2007

Гігієна немовля - поради батькам про те, як дотримувати гігієну немовляти: підготовка кімнати до появлення дитини, меблі, аксесуари й необхідні речі, підтримка чистоти та здорової атмосфери в кімнаті.

6 серпня 2007

Музикотерапія як стимул для розвитку - Всі ми народжуємося з різними здібностями. Іноді обмеження накладаються самою природою. Але це не означає, що шансів бути щасливими у людей, а точніше, дітей з обмеженними здібностями, менше. Цьому знайдеться своє рішення - музикотерапія.

3 серпня 2007

Шлюб чи сім'я - випробування первістком - подія, яка перетворює шлюб в справжню сім'ю - це рішення про народження первістка. Нова стаття про планування родини та деякі інші, вже опубліковані матеріали, присвячені цієї тематиці, відокремлені в новий розділ.

2 серпня 2007

Дитячі страхи перед потойбічним світом - Страх перед потойбічним світом живе в кожному з нас й проявляється волнами впродовж всього нашого життя. Як часто навіть ми, дорослі, віддаємо перевагу засинанню під світло ночника чи працюючий телевізор. А ще краще опинитися поруч з надійною та родною людиною, під її захистом. Так чому ж дітям ми не дозволяємо цього? Чому позбавляємо їх такої важливої підтримки?

1 серпня 2007

Перший клас, чи Як підготувати дитину до школи - Всі батьки серйозно готуються до вступу дитини в шкільне життя: витрачаєтсья чимало сил та засобів на придбання "всього необхідного". Однак просто одягнути дитину в гарну шкільну форму й дати в руки модний ранець з різнокольоровими зошитами тепер вже недостатньо - для успішного початку шкільного життя дитині необхідна психологічна підготовка.

31 липня 2007

Маленький помічник - Ваш малюк росте з кожним днем та стає все більш самостійним. Він не тільки познає оточуючий його світ, але й намагається активно приймати участь в його перетворенні. І якось настійно каже: „Я хочу тобі допомогти”, або „Давай разом”.

30 липня 2007

З радістю повідомляємо Вам, що на сайті для батьків MaxyBaby відкрито конкурсний сезон! Перший призовий конкурс, що ми проводимо для наших відвідувачів: конкурс розповідей „Повернутися у форму” о том, як повернути красу та зберегти здоров’я після народження дитини. Подробиці участі та правила проведення конкурсу можна прочитати у розділі Призові конкурси для батьків.

29 липня 2007

Цікавий матеріал у розділі Сімейні обряди та звичаї: Традиції: ювілеї, весілля, родичі чоловіка та дружини у відношенні одне до одного. - Приведені назви традиційних річниць весілля. Що дарувати на різні весільні ювілеї?... Назва родичів чоловіка та дружини по відношенню одне до одного.

28 липня 2007

Наомі Уоттс народила хлопчика - малюка назвали Александр Пітер. Зараз щаслива мати відпочиває і готується зіграти роль Нарциси Малфой в продовженні фільма про Гаррі Поттера „Гаррі Поттер та принц напівкровка”, який з’явиться у прокаті вже в листопаді наступного року.

27 липня 2007

Опубліковано Адреси дитячих садків Дніпропетровська - список ще не повний и постійно поповнюється. В майбутньому ми плануємо розширити цей розділ та добавити адреси дошкільних учбових закладів інших міст.

26 липня 2007

Поновлено адреси дитячих медичних закладів Дніпропетровська, виділені окремим розділом Адреси жіночих консультацій, клінік, пологових будинків.

25 липня 2007

З’явилися нові корисні адреси для батьків у нашому Списку дитячих магазинів України: тут ви можете знайти іграшки, одежу, розвиваючи ігри та диски для своїх малюків!

23 липня 2007

Ці три невеселі букви: ПМС - жіночий цикл, що це таке. Які стадії проходить організм жінки за стандартні 28 днів. Що коїться з обличчям та фігурою в залежності від стадії циклу, і куди періодично зникає сексуальний апетит?

22 липня 2007

Нова розповідь про пологи у нашій колекції: розповідь від користувача Nataliya, "Мої пологи в ягодичне предлежання". Чекаємо на нові розповіді про вагітність та пологи від наших матусь!

20 липня 2007

Незабутнє дитяче свято - Діти та свято – майже синоніми, не даром кажуть, що наші діти – як квіти життя, а квіти не є свято? Що можна порівняти з палаючими від емоцій очами дитини? Для батьків це найвища нагорода, адже саме разом зі своїми дітьми вони на деякий час забувають свої „дорослі” проблеми та стають дітьми. Пологові центри у США: особливості та переваги - Багато батьків зараз серйозно розглядують можливість народжувати за кордоном. Ця стаття присвячена пологовим центрам родопомочі у США.

19 липня 2007

Нові статті про товари для дітей та школярів: Дитяча ігрова кімната - одне з тих рідких місць, де дорослий може без страху залишити дитину на 2 – 3 години. Грають у своє задоволення як хлопчики, так і дівчатка, а дорослі мають повну свободу дій. Дитячих відпочинок та розваги - Для відпочинку дітей від трьох до чотирнадцяти років, існують такі місця, як дитяча ігрова кімната, ігровий майданчик. Ігрова кімната - В останній час починає широко використовуватися такий спосіб залучення покупців в магазини, універсами, торгові центри – створення ігрових кімнат, ігрових куточків... Дитячі майданчики, гойдалки, та спортивні комплекси. - із дитячим майданчиком, іграми на подвір’ї, товаришами з двору пов*язані теплі та приязні спогади майже у будь-якого мешканця многоповерхового міста... Щасливе дитинство - про дитячі ігрові майданчики та комплекси.

19 липня 2007

Юрист продовжує відповідати на питання наших відвідувачів. Відповідь на питання: Що робити у разі жорстокої поведінки чоловіка з членами всієї родини.... Відповідь на питання: Колишній чоловік полюбляє азартні ігри, випити, попалити, полаятись. Як я можу відгородити нас від спілкування з ним?. Відповідь на питання: Розлучилася з чоловіком з приводу регулярного побиття, а також погроз до моєї матері та близьких мені людей. Як боротися, що робити, щоб захистити себе та малюка від його погроз?. Відповідь на питання: У дружини є майно (квартира у іншому місті), що дісталася у спадок від матері. Чи має чоловік право на цю квартиру у разі розділу майна?

18 липня 2007

Як купити чи продати дитячі речі, не виходячи з дому? - поради батькам по користуванню спеціальними сервісами та сайтами. Також поповнена наша колекція рецензій на дитячі мультики: багато барвистих мультфільмів цього, та минулого року.

17 липня 2007

Як покращити фізичну форму, не змінюючи звичного графіка життя - Сучасній людині для відвідування спортзалу часом просто замало часу. Покращити фізичну форму допоможе міостимулятор. Ви можете робити прибирання у помешканні, дивитися телевізор, читати чи працювати за комп*ютером, а у цей час міостимулятор буде спалювати калорії.

16 липня 2007

Консультація сімейного юриста: Відповідь на питання: Дівчина шантажує мнимою вагітністю – що робити?! Відповідь на питання: Куди звернутися і що робити, якщо колишній чоловік не сплачує аліментів, не погашає заборгованість по аліментам? Відповідь на питання: З дружиною в розводі, але була вербальна домовленість про те, що я буду кожного місяця сплачувати по 500 гривень. Тепер вона подала до суду на сплату аліментів. На що я можу розраховувати, якщо врахувати те, що моя зарплатня 2500 гривень „брудними”, а у найближчий час в мене народиться дитина.

15 липня 2007

Про гадання - На протязі багатьох років в нашій країні продовжується розбіжність думок на тему, чи необхідно у повному розмірі довіряти різним гороскопам, гаданням, чи оказують небесні світила вплив на поведінку людини...

14 липня 2007

Як зберегти вітаміни у їжі? - Спеціальний посуд від Amway.

13 липня 2007

О дієтах після пологів - як правильно схуднути... Розповідь очевидця:)

12 липня 2007

Загоряймо професійно - На сучасний момент у більшості салонів, пропонуючи клієнтам загар у солярії, для швидкого та якісного досягнення результатів використовуються спеціальні засоби, стимулюючі загар. Як вони працюють?

11 липня 2007

Дерматологія - Тенденції розвитку сучасної дерматології. Рішення проблем шкіри.

9 липня 2007

Дизайн кімнати дитини по Фен-шуй - Для того, щоб грамотно спланувати дитячу кімнату, використовуйте науку про Фен-шуй.

7 липня 2007

Поздоровляємо форумчан та відвідувачів з днем (ніччю) Івана Купали! Це красиве та дуже древнє свято. Трохи інформації про свято >>>

6 липня 2007

Смак щастя - поміркуймо: чи можливо заїдати стрес та перевтому з користю для здоров'я.

5 липня 2007

Дитяче плавання - Спеціалісти стверджують, що плавання з самого раннього віку не тільки укріплює імунітет, але й в цілому сприяє гармонійному розвитку людини, вдосконалює системи органів кровообігу та дихання, формує правильну осанку, укріплює кістки, нервову систему.

4 липня 2007

Готуємо руки дитини до письма - Для успішного навчання дітей у школі необхідно вже з раннього віку займатися їх багатостороннім розвитком. Один з важливих напрямків – підготовка рук до письма.

3 липня 2007

Ігри для дітей 3-5 років - кожному віку супутні свої ігри. В даній статті ми розглянемо ігри, що підходять для дітей у віці з 3 до 5 років.

2 липня 2007

Джулія Робертс 18 червня 2007 року народила третю дитинку – хлопчика - Маленький Генрі Деніел Модер народився у Лос-Анжелосі, при народженні він важив 3,8 кілограма.

28 червня 2007

Усіх наших українських відвідувачів поздоровляємо з Днем Конституції України! Вдалих вихідних – цей вікенд буде довгим:)

27 червня 2007

Ігри та розваги для розвитку мови - Вчені, що вивчають діяльність дитячого мозку, психіку дітей, відмічають велике стимулююче значення на розвиток мови функції руки. Співробітники Інституту фізіології дітей та підлітків знаходиться у прямій залежності від рівня сформованості тонких рухів пальців рук.

26 червня 2007

Ліпимо з пластиліну - ліплення з пластиліну розвиває рученята малюка та розширює його уяву про навколишній світ. Головне Що та з Чого ліпити.

23 червня 2007

Накопичившись статті відповідної тематики виділяються у розділ Розвиток та виховання дитини. Нові статті у розділі будуть з’являтися у найближчий час.

22 червня 2007

Що дарувати дитині у 2 роки - Пропозиція на ринку зараз забагато велика, голова може піти обертом. А для людини, що не має своєї дитини, це зовсім нерозв’язна проблема. Можливо, авжеж, піти по принципу „Дорожче, строкатіше, більше – отож корисніше”. Однак, це не є кращій підхід в розв’язанні такої проблеми. Пам’ятайте, що ціна іграшки – не є показником її якості та корисності для дитини.

21 червня 2007

Шнурування – навіщо вони потрібні? - про користь шнурувань, приклади ігор зі шнуруванням.

19 червня 2007

Корисна інформація для Білоруських батьків: Про порядок позбавлення батьківських прав в Білорусі.

18 червня 2007

Інтер’єр дитячої кімнати - поради та рекомендації з оформлення кімнати самого маленького члена родини.

15 червня 2007

Стволові клітини на варті жіночого здоров’я - Хвороби, що раніш вважалися невиліковними, тягнучись крізь усе життя, та навіть призводячи до летальних наслідків, тепер можна вилікувати, вжив 1 – 2 курси стволових клітин.

14 червня 2007

Особливості сімей, в яких дитина піддається сексуальному насиллю - досліди психологів.

12 червня 2007

І знов візит до спеціаліста з краси. Цього разу наші дівчата взяли інтерв’ю у нейл-дизайнера – спеціаліста по нарощуванню та моделюванню нігтів. Звіт про результати та фото, а також поради спеціаліста – у статті Гарний манікюр кожен день.

11 червня 2007

Здоров’я дитячих оченят - Як зберегти малюкові стовідсотковий зір. Коли починати займатися здоров’ям очей дитини. Як визначити, як що щось негаразд. Коли потрібно відвідувати дитячого офтальмолога та окуліста.

9 червня 2007

У зв’язку з переїздом сайту на виділений сервер можливі збої та нестабільність в роботі наших сервісів. Форум вже працює, сподіваємось, скоре стане доступна відправка заявок на консультації. Приносимо свої вибачення за доставлені незручності.

8 червня 2007

Боротьба з целлюлітом - Целлюліт, або як його позбутися. Поради та рекомендації.

7 червня 2007

Дитяча кімната - як раціонально та зі смаком підійти до організування приватного простору вашої дитини: оформлення, обстановка, дизайн дитячої кімнати.

6 червня 2007

Анджеліна Джолі та Бред Пітт збираються усиновити дитину з Східної Європи - Анджеліна знімається у новій стрічці у Празі, там вона відвідує дитячі будинки. З того, що кажуть близькі, вона вже обрала малюка, якого хотіла б усиновити – слова Джолі та Пітта про те, що в їх родині зберуться діти з усіх куточків земної кулі, все більш та більш перетворюються на реальність.

5 червня 2007

У матерів, що палять частіше народжуються хлопчики - до такого висновку дійшли вчені в результаті масштабних статистичних дослідів.

1 червня 2007

Малят, мамусь, татусів, бабусь та дідусів поздоровляємо з міжнародним днем захисту дітей!

30 травня 2007

Рекордні за швидкістю пологи - лише дві хвилини - новий запис у Книзі рекордів: британка народила здорову дочку лише за 2 хвилини.

29 травня 2007

Авіаквитки - як найвигідніше придбати авіаквиток - наближається літо, сезон відпусток. Бажано максимально полегшити собі процес організації відпочинку? Інформація про те, як простіше та комфортніше над усе придбати квитки на літак.

28 травня 2007

Родинний юрист продовжує консультувати наших відвідувачів: Відповідь на запитання: Чи може батько п'ятирічної дитини вимагати забрати її у заможній та працюючій матері...

27 травня 2007

Сьогодні мі вітаємо вас із святом Троїци! Свята Троїця, називаєма ще П'ятидесятницею, присвячена зішестю Св'ятого Духа на апостолів в п'ятдесятый день післе воскресіння Христова. Ще про свято >>>

26 травня 2007

Відповідь консультанта на запитання: Розподіл спільно надбанного до шлюбу майна.

25 травня 2007

Сьогодні - розповідь про ще одну процедуру краси. Таласотерапія - лікування морем: що це за процедура, на що направлена, коли можуть виникнути протипоказання. Основні складові частини таласотерапії.

24 травня 2007

Юридична консультація: Відповідь на запитання: Мати з дитиною мешкають в гуртожитку завода, виданом батькові. Чи можливо захистити права дитини, якщо тато ним не цікавиться?..

23 травня 2007

Йога для вагітних: асани (частина 2) - комплекс, спеціально розробленний для зайнять вагітних жінок йогою, готує организм до легких природніх пологів.

22 травня 2007

Нагадуємо, що відповідь юриста на ваше запитання приходить протягом місяця. Адміністрація сайту лишає за собою право відбору запитань та розміщення відповіді на них на сторінці консультацій. Приймаються запитання по тематиці сімейного та цивільного права України, в коректній формі. У випадку, якщо відповідь на запитання, подібний заданному, вже була дана та опублікована, ми не висилаємо повідомлення про відповідь.

21 травня 2007

Кольорова дієта - продукти можна відбирати не лише по калорійности, жирності, вмісту корисних мікроелементів. Ще варто звертати увагу і на колір. Доведено, що фрукти, овочі в одній кольоровій гамі мають збіжні властивості та схоже впливають на організм людини.

20 травня 2007

Відповідь на запитання: Які види допомоги призначені студентці ВУЗу у зв'язку з народженням дитини - від держави та від ВУЗу.

18 травня 2007

В Китаї до Дня Матері вирішили продемонструвати процес пологів... на величезному екрані супермаркета - операцію кесарева розтину можна побачити на теле-бігборді торгівельного центру. Спільнота на новину відреагувала неоднозначно.

17 травня 2007

Проміж першим та другим... - Вчені пояснюють, скільки часу слід зачекати меж двома пологами. На їх думку, некорисно як занадто квапитися, так і чекати задовго.

16 травня 2007

Всі новини нашого сайту за час його існування відтепер доступні в архіві новин.

15 травня 2007

Вийшли почтові розсилки - вітаємо нових підписчиків:)

14 травня 2007

Ще декілька рецензій - цього разу на старі мультфільми, 2005 року: Веліант: Пернатий спецназ та Вінні та Слонотоп.

13 травня 2007

Рецензії з ілюстраціями на дитячі мульти: Гроза мурашів та Бридке каченя та Я!

12 травня 2007

Одяг для майбутніх мам - поради по вибору фасонів та моделей.

11 травня 2007

Відтепер доступні всі поради юриста за минулий місяць.

10 травня 2007

Вплив пестицідів в їжі вігітної матері на розвиток дитини - Встановлено, чому весняні діти менш інтелектуальні. На їх розвитку відбивається те, що під час зачатя та перших місяців вагітності в організм матері поступала велика кількість пестіцидів з літніми овочами та фруктами.

9 травня 2007

Цього вихідного дня давайте пригадаємо нашіх бабусь та дідусів, та просто літніх людях, прошедших війну. Вони багато зробили для нас тоді - подаруймо їм хочаб небагато радості.

8 травня 2007

З'явився новий розділ статей: Дім и Сім'я. Перша стаття в категорії - Традиційне весілля за слов'янськими звичаями - багатоденний весільний обряд стародавніх слов'ян дуже цікавий. Деякі сучасні традиції підготовки та проведення весільних свят, походять від традиційного слов'янського весілля.

7 травня 2007

Йога для вагітних: асани (частина 1) - комплекс, спеціально розроблений для зайнять вагітних жінок йогою, готує організм до легких природніх пологів.

6 травня 2007

Йога для вагітних: загальні положення - Вправи йоги - не різьки, не втомлюючи, пригодні для вагітних. Вони надають легкість та красу, відмінне здоров'я, гармонію тіла та душі.

5 травня 2007

Мед на варті краси та здоров'я - показання для застосування медолечення, мед та косметологія, мед та дієти.

4 травня 2007

В продовження теми про секс протягом вагітності: Вчені - про користь сексу протягом вагітності - опубликовані данні группи дослідників з Медицинського Університету Каліфорнії про користь сперми для вагітних жінок.

3 травня 2007

За та проти сексу під час вагітності - раніше вважалося, що зайняття коханням можуть зашкодити майбутній дитині та мамі. Зараз доктори, базуючись на багатьох дослідженнях, говорять про зворотнє: це навіть корисно! Для малюка, мами, та всієї молодої родини.

2 травня 2007

Найстаріша породілля добилася запліднення через обман - жінка зменшила свій вік на дванадцять років, щоб отримати дозвіл на штучне запліднення. Не зважаючи на те, що можливість успіжу операції оцінювалась в 2%, малюки народилися здоровими.

1 травня 2007

Вітаємо всіх наших відвідувачів, підписчиків, користувачів із Днем праці! Бажаємо вам гарно відпочити :)

30 квітня 2007

Відтепер останні оновлення форуму можна буде бачити на всіх сторінках сайту. Змінено навигацію сайту.

29 квітня 2007

Поради юриста: Відповідь на запитання: Мати забороняє дитині спілкуватися з татом та бабусею без жодних пояснень - що робити?

28 квітня 2007

Поради юриста: Відповідь на запитання: Чи можливо відсудити житло у родича?..

27 квітня 2007

Поради юриста: Відповідь на запитання: З якого часу можна отримати аліменти від чоловіка та чи можливо отримати гроші за вже минулий час?..

26 квітня 2007

Японський спосіб планування статі дитини - Дозволяє виявити необхідну дату зачаття дитини в залежності від дати народження бітьків.

25 квітня 2007

Мілла Йовович вагітна першою дитиною - і шукає місце для весілля.

24 квітня 2007

Представляємо вам наш новий сервіс: Інформер сроку вагітності - він не лише рахує тижні, але й надає деяку корисну інформацію :) Цей інформер може бути встановленим на сайті, в підпису на форумі чи відіслан електроною поштою.

23 квітня 2007

Косметика для догляду за здоровою дитиною - різноманіття косметичних засобів по догляду за немовлятами в аптеках ошелешують. Які ж креми, присипки, олійки обрати?

22 квітня 2007

Поради юриста: Відповідь на запитання: Чи можна довеси факт спільного проживання та розподілити надбане майно, не знаходячись у шлюбі?

21 квітня 2007

Поради юриста: Відповідь на запитання: Як встановити розмір земельної ділянки, якщо немає документів, окрім договору купівлі-продажу, де отримати подібні дані?

20 квітня 2007

Поради юриста: Відповідь на запитання: Чи можна заборонити бітькові бачити дитину в присутності другої дружини?

19 квітня 2007

Поради юриста: Відповідь на запитання: Чи можна разраховувати на компенсацію чи аліменти за 6 років? Чи можна отримати рішення суду про позбавлення тата батьківьких прав?

18 квітня 2007

Поради юриста: Відповідь на запитання: Чи можу я вигнати дружину з квартири до погашення кредиту на підгрунті її поведінки, якщо звертання до міліції не допомагає, якщо не віплачує половину комунальних послуг та погашення кредиту?

17 квітня 2007

Поради юриста: Відповідь на запитання: Чоловік погрожує відібрати дитину. Як захиститися?

16 квітня 2007

Нова рецензія на відмінний дитячий мультик цього року: Нові пригоди Золушки

15 квітня 2007

Токіикози вагітних - Токсікози вагітних зумовлені змінами в організмі жінки, викликанними розвитком плідного яйця. Частіше токсікози вагітних виникають при відхиленнях в стані здоров'я вагітної. Відрізняють ранішні та поздні токсікози вагітних.

14 квітня 2007

В перші дні після напрдження дитини дуже важливо, щоб батькам (особливо мамі, ще не отямившейся після пологів) було зручно пеленати немовля. Кровать не дуже підходить для цієї мети. Стол для повівання - яким він повинен бути.

13 квітня 2007

Допомога при опіках - що робити, якщо дитина чи доросла людина отримала опік? Перелік лікарських препаратів, які можуть знадобиться в цієй ситуації.

12 квітня 2007

Заняття східними танцями під час вагітності - так чи ні? - чи може зашкодити матері та дитині заняття танцем живота?

11 квітня 2007

Згідно з результатами поточного опитання вже відкрито наш Форум для батьків! Приєднуйтесь: спілкування на різноманітні теми та тепла компанія вам гарантовані :) Розділ Обговорення віднині виконує роль Дошки об'яв, але і надалі модерується. Приймаються виключно об'яви околосімейної, домашньої, господарської тематики, інші будуть видалені.

10 квітня 2007

Почнемо короткий трудовий тиждень з чашечки ароматного кофе! Кофе чи ні? - в яких об'ємах та для чого корисний кофе?

9 квітня 2007

Базові принципи пілатес - на чому базується система вправ пілатес, основні положення, переваги.

8 квітня 2007

Христос воскрес! Зі світлим святом Великодня!

7 квітня 2007

Супер-моделі також хочуть сімейного щастя: Супермодель Наомі Кемпбел мріє народити дитину - але вважає, що час в неї ще є.

6 квітня 2007

Від трьох до десяти - дитячий фітнес - один з найважливіших напрямків в крупних фітнес-клубах. На думку фахівців, гармонічний розвиток дитини починається з влучно підібраних фізичних навантажень. Чим раніше почати, тим краще для здорового тіла та духу. Свої перші кроки в фітнесі діти можуть робити вже в три роки.

5 квітня 2007

Фототипи шкіри - подбор засобів для загару - засіб я яким сонцезахисним фактором краще вибрати для загара.

4 квітня 2007

І знов про бейбі-буме: Сальма Хайек чекає дитину - від свого нареченого, Франсуа-Анрі Піно.

3 квітня 2007

Чи корисни дітям комп'ютерні диски? - якщо так - то які? Ми намагаємось відповісти на це питання.

2 квітня 2007

Перші кроки дитини: магія та міфологія ходьби - традиції слов'ян, пов'язані зі скоєнням дитиною перших кроків.


rss Facebook ВКонтакте Twitter Google Plus LJ Новости на email
Реклама


Розсилка новин та статей для батьків
Розсилки Subscribe.Ru
Новини сайту для молодих батьків "MaxyBaby"

Лічильники