Статті про дітей для батьків Справочні матеріали та консультації Корисні адреси для батьків Новини Кіно та мультфільми вірші та пісеньки для дорослих та дітей Графіка для дітей та батьків Гороскопи для дітей та дорослих Погода в Дніпропетровську та інших містах

Архів статей про планування родини, вагітність, пологи, здоров'я, розвиток та виховання дитини

Наш сайт створено для сучасних батьків, які йдуть в ногу з часом та цікавляться новинками ринку товарів для дітей, хочуть народити та виховати здорову дитину. Ми намагаємось допомогти Вам в цьому, розміщуючи статті на цю тему, намагаємось висвітлювати всі питання, які можуть виникнути у батьків. Вся інормаційна база нашого сімейного сайту присвячена питанням здорової родини, містить розважальну інформацію про діточок та батьків а також необхідні адреси. Завжди раді вас бачити!

2018

29 грудня 2008

Складнощі перших тижнів після пологів - Торкнемося теми перших тижнів після пологів - самопочуття мами, можливих складнощів і проблем із здоров'ям і настроєм, ускладнень. Відразу слід зазначити, що деяке нездужання і труднощі в цей час цілком природні, мамі не потрібно переживати. Потрібно лише постаратися берегти себе і якнайскоріше знову прийти в норму.

27 грудня 2008

Цькування підлітка в школі - Цькування підлітка в школі - Якщо дитині все менше і менше хочеться йти в школу, оцінки стають все гіршими, ви помічаєте синяки і подряпини на його тілі, настрій підлітка постійно похмурий - цілком імовірно, що ваша дитина піддається цькуванню з боку однокласників.

24 грудня 2008

Урок молока - у Києві пройшла акція в рамках програми "Шкільне молоко" - У середині грудня в 12-ти київських школах, завдяки підтримці Шевченківської районної державної адміністрації м. Києва, пройшов експериментальний проект: урок молока в рамках програми "Шкільне молоко". Учні 4-9-х класів не лише дізналися про його корисні властивості, необхідність щоденного вживання, а й отримали по декілька порційних пакетиків молока в асептичній упаковці Тетра Пак. Усього в Акції взяли участь понад 1000 київських школярів. Подібні програми зі шкільного харчування успішно діють в країнах Європи, Азії, Америки.

20 грудня 2008

Суїцид в перехідному віці - Суїцид, або простіше кажучи, самогубство, не сама приємна тема для читання і розмов. Але в перехідному віці настрій і відчуття себе у підлітка дуже нестабільно. А особливо хитрі діти навіть грають на нервах батьків, закриваючись в кімнаті з криком "я більше так жити не зможу, я зараз.!"

18 грудня 2008

Другий фотоконкурс. Тема конкурсу - "Ці забавні звірятка". До участі в конкурсі приймаються фотографії зареєстрованих учасників форуму, фотографії приймаються з 18 грудня по 10 січня. З 11 січня по 21 січня проводитиметься голосування.

17 грудня 2008

Починається голосування у фотоконкурсі "Осінні фарби"! Протягом двох тижнів, до 31 грудня, визначаємо переможців!

16 грудня 2008

До Нового року залишається всього два тижні, а до різдвяного Святвечера - три... Самий час розучувати з малюками дитячі новорічні вірші і пісеньки! А сьогодні в нашій колекції з'являються також і різдвяні колядки та щедровки на українській і російській мові!

15 грудня 2008

Pampers Premium Care - найм'якший захист - Ніжна і чутлива шкіра новонародженого дуже чутливо реагує на зміни навколишнього середовища, такі як температура і текстура тканини. Саме тому при виборі підгузника перед кожною мамою встає непросте завдання: як зробити так, щоб дотик до шкіри був м'яким і приємним, а малюк відчував себе захищеним?

12 грудня 2008

Релігійні питання і дорослішання - ідлітковий період - період постійних питань. На зміну дитячим "мама, звідки я узявся" приходять глобальніші питання. Починаючи від нігілістичного відношення до того, чому учили раніше, закінчуючи пошуками сенсу життя. "Новою душею" в цей час цікавляться як офіційно зареєстровані конфесії, так і секти. Так само не рідкісні випадки нерозуміння між батьками і дітьми на тлі вибраного чадом вірування.

7 грудня 2008

Діти і крадіжка - Недолічилися грошей в гаманці, кудись пропали всі відкладені до відпустки засоби, хтось спустошив скарбничку... Іноді складно уявити, що дитина або підліток може вкрасти у своїх батьків. Ще складніше дізнатися про те, що дитина краде скрізь - в магазинах, в гостях, у однокласників. Отже, це трапилося?

3 грудня 2008

Для зручності наших відвідувачів на нашому сайті тепер працює пошук!

2 грудня 2008

Що таке грудне вигодовування? - Чому так важливо відразу після народження малюка налагодити годування грудьми, труднощі грудного вигодовування, поради.

1 грудня 2008

Навіщо нам акваріум? - Чарівливі підводні створіння можуть стати постійною часткою життя і хобі як дорослої людини, так і підлітка. Догляд за акваріумними рибками простіший, ніж за іншими домашніми тваринами, а задоволення від споглядання дивовижних істот - зовсім не менше!

30 листопада 2008

У останню неділю листопада за традицією ми поздоровляємо мам, що відбулися і майбутніх, з Днем Матері!

29 листопада 2008

Чому діти йдуть з будинку? - З будинку, з-під теплого батьківського крила постійно тікають діти і підлітки. Декому здається, що таке трапляється тільки в неповних або проблемних сім'ях, багато хто вважає, що їх сім'ї це не торкнеться ніколи. Проте, навіть в найуспішнішій, в самій хорошій сім'ї може відбутися втеча. Спробуємо зрозуміти чому.

28 листопада 2008

Юрист продовжує відповідати на питання наших відвідувачів на форумі.

25 листопада 2008

Знову поговоримо про те, як весело і без особливих проблем привернути дитини молодшого шкільного або садікового віку до наведення ладу в будинку. Цього разу в центрі уваги - дитячі роботи, досягнення, малюнки, записи. Вчимося наводити в них лад в темі Привертаємо дитину до роботи по будинку!

23 листопада 2008

Підлітки, мастурбація і знак рівності - В період гормональної бурі і перебудови тіла підліток відчуває сильні емоції, включаючи сексуальне ваблення. Тільки ось вік, в якому все це відбувається, не сприяє сексуальним дослідам - із старшими не можна, з однолітками майже неможливо. Та і громадська думка і публікації вселяють то страх, то вседозволеність...

22 листопада 2008

На форумі - нові відповіді консультуючого юриста на ваші питання. Нагадуємо, що відповідь на поставлене питання ви отримуєте протягом місяця.

18 листопада 2008

Перші дні і тижні після пологів - Що ви можете відчути в цей час? Яке самопочуття нормальне, а при якому краще звернутися до доктора? Як налагодити побут максимально комфортно для вас? Як полегшити собі і чоловікові перехід до нового життя - у вигляді сім'ї з трьох, а не з двох людей?

17 листопада 2008

На сайті стартує перший фотоконкурс. Тема конкурсу - "Осінні фарби". До участі в конкурсі приймаються фотографії зареєстрованих учасників форуму, конкурс проводиться з 17 листопада по 31 грудня. Як проходитиме конкурс: протягом місяця учасники форуму можуть викладати свої фотографії, відповідно вказаному нижче порядку. Термін збору робіт з 17 листопада по 16 грудня. З 17 грудня по 31 грудня включно проходитиме голосування на сайті. Докладніше - в темі Фото-конкурс "Осінні фарби".

14 листопада 2008

Як захистити і підготувати дитину-підлітка до можливих докучань на вулиці - Наші діти не рідко зустрічають різного роду товаришів, які люблять демонструвати нестандартні форми сексуальних ваблень. Реакція підлітка або дитини на такий прояв відчуттів може бути різна, аж до серйозних психічних травм. Дитина повинна бути готова до подібної зустрічі.

11 листопада 2008

Розвиток дрібної моторики за допомогою вишивки - Ступінь розвитку дрібної моторики у дитини визначає найважливіші для його майбутньої якості: мовні здібності, увагу, координацію в просторі, концентрацію і уяву. Центри головного мозку, що відповідають за ці здібності, безпосередньо пов'язані з пальцями і їх нервовими закінченнями. Тому вправи і заняття, в яких беруть участь маленькі пальчики дитини, виключно важливі для її розумового і психічного розвитку.

10 листопада 2008

Електромобілі для малюків - Сучасне «іграшкове» виробництво хоче догодити бажанням наших дітей, і все частіше в дитячих магазинах з'являються дитячі автомобілі на автономних засобах живлення. Вперше дитячі електромобілі розповсюдилися на ринку приблизно сімнадцять років тому і в даний час сталі заслужено популярні в сім'ях, де є діти по всьому світу.

3 листопада 2008

Весільний банкет - Ви вже обручені. Ви щасливі! Але не варто раслабляться. Попереду безліч справ, які необхідно зробити, щоб ваше весілля було дійсно неповторним. Одним з найважливіших етапів підготовки до весілля, не кривлячи душею, можна назвати саме організацію весільного банкету. Щоб ви були підготовлені до об'єму необхідних робіт, ми дамо вам декілька рад!

30 жовтня 2008

Казки в житті дитини - У увлекательний світ казкових історій кожен малюк спрямовується в найранішому віці. На переконання психологів, дотик до казкових історій дозволяє дитині пізнати навколишню дійсність. Мова казкових історій зрозуміла малюкові. Через казку найлегше довірити малюкові перші і головні принципи моральності.

29 жовтня 2008

Лікування травами для дітей і батьків - Загальний огляд фіто лікування, деякі рекомендації і рецепти. Із статті ви так само дізнаєтеся як приготувати трав'яні корисні напої, де брати лікарські трави і чи зможуть вони замінити лікування пігулками.

28 жовтня 2008

Ролеві ігри - Одне з молодіжних захоплень, яке можна поставити в ряд з популярними субкультурами, - ролеві ігри. Сьогодні мова піде про види цих ігор, їх зародження і розвиток.

25 жовтня 2008

Здоров'я підлітка У підлітковому ранимому віці особливо сильний причинно-наслідковий зв'язок між фізичним і психічним здоров'ям дитини. Стан шкіри, фігура, вага - всі ці чинники впливають на положення дитини серед товаришів. І ні для кого не секрет, що здорова зовнішність може бути тільки у здорової дитини.

24 жовтня 2008

Відповіді юриста на питання відвідувачів опубліковані на форумі Консультація юриста.

22 жовтня 2008

Готуємося до свят наперед - як добитися того, щоб низка новорічний-різдвяних свят, або день народження, або будь-які інші торжества стали дійсно святами і не були зіпсовані попередньою підготовкою? Адже ми не зможемо радіти навіть найулюбленішому дню в році, будь то Новий рік або день народження, якщо перед цим три дні провели без сну і відпочинку, в постійному стресі! Стаття для обговорення, розміщена на форумі.

19 жовтня 2008

Лікування або ігри: сказкотерапія, арт-терапія, музикотерапія - Всі описані види терапії підходять дітям і дорослим. Звичайно ж, дітки сприйнятливіші до казкового мислення, не соромляться малювати, більш розкуті. Сьогодні ми розповімо вам, як же все це виглядає і відбувається.

18 жовтня 2008

Юрист відповідає на нові питання відвідувачів. Перед тим, як створювати нову тему, будь ласка, ознайомтеся з вже існуючими відповідями в розділі Юридична консультація та на форумі!

16 жовтня 2008

Як навчити дитину не боятися прибирання? - повернемося знову до теми господарювання без напруги і особливих тимчасових витрат. Цього разу подумаємо, як навчити дитину справлятися з наведенням ладу без проблем! Стаття для обговорення розміщена на форумі.

15 жовтня 2008

Усиновлені дітки знаменитостей - Знову повертаючись до теми зоряних спадкоємців, не можна обійти увагою і усиновлених (і удочерених) малюків! Можна називати це модою, віянням часу, спробою акторів і співаків оставатсья "у всіх на вустах" і продати ще декілька мільйонів копій нових дисків або зібрати більше грошей в прокаті... Суті це не міняє - справа ця добра, хороша і з усіх боків похвальна, дітки знаходять сім'ю і отримують шанс на щастя.

14 жовтня 2008

Фотографії дітей знаменитостей 2008 - Справжній бебі-бум, що спостерігається останні декілька років в Голлівуді і його околицях, приносить дуже красиві сходи! Малюки в зоряних сім'ях навіть чарівніше і фотогенічнєє своїх зоряних батьків. Давайте переконаємося в цьому - на прикладі декількох фотографій із західних видань!

11 жовтня 2008

Підлітки - перепади настрою, депресії, підліткова криза - Всім відома підліткова криза не обходить стороною нікого. Деякі підлітки не доставляють своїй сім'ї незручностей, деякі ж навпроти, пускаються у всі тяжкі. У будь-якому випадку, важкий вік не дарма такий названий.

10 жовтня 2008

Відповіді юриста на всі поставлені за тиждень питання ви можете побачити в розділі форуму Юридична консультація. Нагадуємо вам про необхідність ознайомитися з правилами розділу перед тим, як створювати новий запит!

9 жовтня 2008

Оновлена і доповнена стаття Депресія до і після пологів. Поговоримо докладніше про післяродову депресію і про те, як справитися з цим неприємним станом.

7 жовтня 2008

Стала більше інформації для жителів Дніпропетровська в розділі Новини Дніпропетровська і області. Тепер тут ви знайдете не тільки афішу цікавих заходів на тиждень, але і телепрограму всіх каналів, прогноз погоди, курси валют і головні новини регіону на даний момент.

6 жовтня 2008

Сьогодні хотілося б звернути вашу увагу на ще один розділ форуму - Флайледі, присвячений веденню домашнього господарства. Флайледі - досить популярний в світі підхід до організації домашніх справ. У нас на форумі ми обговорюємо основи, переводимо щоденні завдання, публікуємо переклади статей з офіційного американського сайту і ділимося досягненнями і досвідом. Приєднуйтеся!

5 жовтня 2008

У першу неділю жовтня традиційно святкується свято всіх педагогів - День Вчителя! Сердечно поздоровляємо всіх наших дорогих вихователів, вчителів, викладачів, всіх, хто дарує нашим дітям знання!

4 жовтня 2008

Осінні розваги - Пройшла літня пора, коли всі дружно виїжджали на річку, мжичать дощики і стає прохолодно. Але це абсолютно не означає, що потрібно сидіти удома. Осінь підготувала багато цікавих занять, як для дітей, так і для батьків. А так само багато турбот для мам і тат.

3 жовтня 2008

Як навчити дитину читати в ранньому віці - Як навчити дитину рано читати, відкрити для нього цікавий мир книг, безболісно, з радістю і задоволенням для вашого чада? Автор знайшла такий спосіб і готова поділитися з іншими.

2 жовтня 2008

Вишивка стрічками: відродження - Методика вишивання стрічками була несправедливо забута, але останнім часом у майстринь-умільців знову прокидається інтерес до неї. Розкажіть дочці про цей вид рукоділля, покажіть в мережі цікаві вишивки - можливо, дитина буде зацікавлена!

1 жовтня 2008

Як вибрати пряжу для того, що в'яже: корисні ради початківцем - Навчаючи дочку тонкощам рукоділля, ви можете зіткнутися з питаннями про те, які матеріали для в'язаня вважати за краще. Декілька рад про те, як підібрати пряжу, напевно стануть для нагоди!

30 вересня 2008

Консультація стоматолога – коли? - У даній статті ми розглянемо ті ознаки захворювання зубів і ясен, при яких рекомендується звернутися до стоматолога за консультацією і лікуванням в терміновому порядку, щоб уникнути серйозніших, ніж ніж зараз, наслідків. Звичайно, підсумковий список буде вельми короткий, але це будуть саме ті хвороби, які у жодному випадку не варто ігнорувати.

29 вересня 2008

Вправи для дитячого (груднічкого) плавання - Відомо, що плавання з найранішого віку розвиває дитину фізично, укріплює його здоров'я і імунітет. Заняття в басейні і удома у ванні можна побудувати на основних вправах, приведених в цій статті.

28 вересня 2008

Адреналіновий допінг - Екстремальні види розваг вже давно переросли підлітковий вік, зараз можна зустріти зрілого чоловіка і 14-річного хлоп'яту на одному майданчику для скейтбординга, і це не межа. Чому дорослі йдуть в світ екстриму вже давно зрозуміло. А що ж робити з дітьми? Зрозуміти і прийняти, або ж строго заборонити.

24 вересня 2008

Відеоняні - що таке відеоняня і чим вона може допомогти батькам маленької дитини. У яких випадках відеоняня в будинку просто необхідна?

23 вересня 2008

Сьогодні хотілося б звернути увагу наших відвідувачів на дуже важливий розділ нашого форуму: Допомога дітям. Тут розміщується інформація батьками і добровольцями - збираються засоби на лікування онкохворих діток, на операції і транспортування малюків. Тут же шукають батьків отказнічкам. Будь ласка, не проходьте мимо! Наприклад, в темі Потрібні батьки - розповідь про хлопчика з вродженими вадами, якому дуже, дуже, дуже сильно потрібна мама.

22 вересня 2008

І знову поповнення в Консультації юриста. Додана Інструкція щодо заповнення та видачі лікарського свідоцтва про смерть.

21 вересня 2008

Оновлення нормативної бази нашої сімейної юридичної консультації: доданий Закон України Про поховання та похоронну справу.

20 вересня 2008

Оновлення інформаційної бази нашої юридичної консультації. Похорони (процедура оформлення документів, реєстрація смерті) - Рано чи пізно у всіх в сім'ї трапляється таке горе. Ми підготували статтю, в якій розкриваємо всю процедуру оформлення і підготовки до похоронів, оформлення виплат і довідок. Описуємо за пунктами, що і в який момент необхідно зробити. У такій ситуації складно зберігати тверезість розуму і холоднокровність, але доведеться.

19 вересня 2008

Система для подорожей – необхідність або примха? - Багато хто любить не просто гуляти з своїм малюком, але і подорожувати на дальні відстані, зокрема, на дачу. Для таких спортивних сімей розроблений спеціальний «вид транспорту», який називається Travel Sistem (система для подорожей).

18 вересня 2008

Як абстрактне мистецтво вплинуло на майбутнє моєї дочки - як в час розгледіти талант у власній дитині? Як допомогти йому почати самореалізовиватися з самого дитинства? Розповідь батька дівчинки-тинейджера про те, як його дитина почала свій шлях в мистецтві.

17 вересня 2008

Оновлений і доповнений матеріал Дитяче плавання - Фахівці стверджують, що плавання з найранішого віку не тільки укріплює імунітет, але і в цілому сприяє гармонійному розвитку людини, удосконалює системи органів кроветворення і дихання, формує правильну поставу, укріплює кістки, нервову систему.

16 вересня 2008

Бодіфлекс - комплекс вправ для верхньої частини тіла - Всі вправи за системою бодіфлекс можна виконувати єдиним комплексом, а можна приділити особливу увагу проблемним зонам. Дані вправи призначені для підтримки у формі м'язів верхньої частини тіла, грудей, рук.

15 вересня 2008

Школа виживання в техногенному світі - Здоров'я дитини - це те, без чого не може відбутися щастя сім'ї. Ні багатство, ні успішна кар'єра, ні найпалкіша і міцніша любов не зможуть привнести достатньо щастя і світло в ту сім'ю, де найголовніша в ній людина - дитина - хворий. Саме тому з самого народження про маленьку людину слід піклуватися особливо ретельно і пам'ятати, що всі ті дрібниці, на які ми звикли не звертати уваги, можуть завдати йому істотної шкоди. Які дрібниці? Про це нам погодився розповісти відомий доктор медичних наук з Донецька, професор донецького національного університету Анатолій Соловьев.

14 вересня 2008

Оновлений і доповнений матеріал про закалювання немовляти: Закалювання малюка - з чого почати. Поговоримо про принципи початкового закалювання, про водні і повітряні процедури в перші місяці життя дитини.

13 вересня 2008

У ПАР з дитиною - Багато батьків не поспішають везти своїх дітей на відпочинок в південні країни, побоюючись кишкових інфекцій, і страшних хвороб. Це може бути справедливо по відношенню до будь-яких країн, але ПАР тут стоїть осібно. Особливо цікаво в ПАР буде підліткові.

12 вересня 2008

Малюнки і психологія - Мода на розбір по поличках дитячих малюнків прийшла давно, і йти не збирається. Дорослі намагаються розгадати, чому вони малюють крапочки і квадратики під час розмов, чому підлітки роблять інсталяції з розламаних ляльок. Всьому є свої причини, чи та варто їх шукати самому?

11 вересня 2008

Опублікована інформація про пологовий будинок 56 (6) медсанчастини. Чекаємо відгуків і повідомлень про цей пологовий будинок від наших відвідувачів!

10 вересня 2008

Бодліфлекс - комплекс вправ для стегон і сідниць - Всі вправи за системою бодіфлекс можна виконувати єдиним комплексом, а можна приділити особливу увагу проблемним зонам. Дані вправи призначені для підтримки у формі м'язів стегон і сідниць.

9 вересня 2008

Загадки для малюків - колекція загадок для розгадування з малюками. Загадки легко запам'ятовуються дітками і можуть стати і основою для гри з однолітками, не тільки з батьками. Розгадування навіть самих простих задачок розвиває образне мислення, учить малюка бачити звичні предмети з незвичної точки зору, проводити паралелі і аналогії.

8 вересня 2008

Косметика для підлітка - Дівчина підліток. Ще не жінка, але вже не дівчинка. Руки тягнуться до косметички і лаку для волосся. Тато бушує - як можна фарбувати губи в 14 років, на кого ж ти будеш схожа? Мама не знає що дозволити, а що ні. Насправді не так складно порадувати дитину косметикою, не завдаючи при цьому шкоди молодій шкірі.

7 вересня 2008

Народні потешки і считалочки - колекція потешек і считалочок для читання малюкам, заучування напам'ять, сумісних ігор.

6 вересня 2008

Казки Clarks: зірки стають ближчими! - У зоряному царстві, у взуттєвій державі, а точніше 30 серпня в торговий-розважальному центрі "Караван" відбулася гала-прем'єра чарівних казок від Clarks. У теплій і дружній атмосфері, яку створив Clarks, дітвора не просто слухала казки, але і брала активну участь в шоу. Українські зірки дістали можливість відчути себе казковими чарівниками, а дітвора рівноправними творцями: акторами, фотомоделями, художниками, дизайнерами.

5 вересня 2008

Фітнес і бодібілдінг - це гармонія і краса тіла - Заняття фітнесом – це не тільки шлях до фізичного здоров'я тіла, але і дорога до оновлення свідомості. Заняття фітнесом припускають собою і роботу з фізичної підготовки, і психологічні заняття, які дозволять розкрити свою самосвідомість, відкрити в собі не вивчені раніше можливості. Це дуже важливо для людини, яка постійно піддається стресам великого міста.

4 вересня 2008

Перерізання пуповини і перше докладення дитини до грудей - Все три основні періоди пологів - сутички, потуги, вигнання плаценти - позаду. Малюк вже народився. Тепер настає час перерізання пуповини і першого докладення. Як це відбувається?

3 вересня 2008

Приємне оновлення для найменших! Багато нових і улюблених дитячіх пісеньок! В основному, це такі пісні з мультфільмів, як Бременські музиканти, Пластилінова ворона, Зима в простоквашино і багато інших!

2 вересня 2008

Приємні новини для тих, хто шукає себе в новому вигляді фітнеса і творчості! Новий розділ на нашому форумі присвячений арабським танцям і танцю живота (belly dance) . На всі питання початківців і тих, хто ще тільки раздумує, відповість керівник студії східних танців РУМАТА Ірина Миколаївна Хропот (Арі Румата), так само тут можна обговорити все, що стосується танцю, фітнеса, здоров'я, знайти нових друзів і едіномишленників. Отже, ласкаво просимо на форум Арабські танці!

1 вересня 2008

Хлоп'ят і їх батьків поздоровляємо з Днем знань! Початок навчального року, почало осінь, початок шкільного життя або тільки підготовки до неї - все це символізується для нас Першим вересня! Поздоровляємо наших дорогих вчителів і вихователів з цим головним шкільним святом, бажаємо ним терпіння і розуміння до діток. Малюкам і учням постарше ж можна побажати вдалого навчання, добрих шкільних друзів і безліч веселих і безтурботних, але разом з тим повних знань і звершень днів! З святом!

31 серпня 2008

У останній день літа, що йде, наша колекція дитячих віршів про пори року поповнена літніми віршами! Літо закінчується, а тепло і гарний настрій залишаються з нами :)

30 серпня 2008

Одяг для маленьких модників: BABY Fashion 2008 (осінь) - З 3 по 5 вересня 2008 року в Міжнародному Виставковому Центрі (Київ, Броварською пр-т, 15) відбудеться 5-а спеціалізована виставка дитячої моди BABY Fashion (Осінь)' 2008. Це єдиний в Україні спеціалізований виставковий захід дитячого одягу, що працює у форматі b2b (бізнес для бізнесу).

29 серпня 2008

Прикрасити себе - тату і пірсинг у підлітків - У підлітковому віці так хочеться стати старше. Хоч трохи. Головне щоб швидко і надійно. А що може бути надійніше за татуїровку? Що буде яркішим за пірсинг і яскраво-зелене волосся? Плюси і мінуси швидких рішень, а так само варіанти, як їх уникнути - в новій статті про підлітків.

25 серпня 2008

Оновлена і доповнена інформація про міському пологовому будинку №1 (Дніпропетровськ, вул. Леніна 2). Чекаємо відгуків відвідувачів про перебування там до і після пологів і власне про народження малюків на нашому форумі!

24 серпня 2008

Всіх наших українських відвідувачів сьогодні ми поздоровляємо з національним святом - Днем Незалежності!

23 серпня 2008

Одяг для підлітка - Вибір і покупка речей для підлітка перетворюється на скандал? У дитини немає анінайменшого уявлення про смак? Вам здається, що виховання виходить з-під контролю, адже до вас не прислухаються навіть в таких дрібницях. Але чи так вже не має рації дитина, наполягаючи на своєму виборі, читайте статтю "Одяг для підлітка".

22 серпня 2008

Флеш-ігри для діток: перевірка на уважність - Ігри цього разу одного типу: малюкові необхідно знайти на малюнку не відповідні по сюжету елементи і клацнути по ним мишкою. У батьків є можливість поговорити з дитиною про те, як вона розуміє сюжет картинки.

21 серпня 2008

Добродійний проект - Врятуйте Дитинство м. Одеса - 2008 рік Незалежна Україна, Одеса, суворовський район, 145 дітей, вони різні і діагнози теж різні: ВІЧ, ДЦП, Порушення нервової системи. Вік малюків від 0 до 4 років. Здорових - 45 діток, які гуляють, спілкуються, не відстають в розвитку, їздять на море, в цирк, зоопарк, театр, всіх цих діток об'єднує одна доля і одне горе - у них немає сім'ї, немає близьких, але у кожного з них вже дорослий, самостійний і поки що добрий погляд, в якому живе надія.

20 серпня 2008

Корисна інформація і тема для обговорення для плануючих і таких, що вже народили мам: Докладна інформація про пологовий будинок на Космічній. Чекаємо Ваших відгуків!

19 серпня 2008

Маленьке щеня в будинку - Кращим другом для дитини може стати собака. Маленьке щеня і дитина, дорослішаючи разом, дисциплінують, виховують, розвивають один одного; перший досвід відповідальності і дорослої поведінки по відношенню до того, за кого дитина відповідає, найчастіше приходить саме з появою в будинку хвостатого товариша. Поговоримо про те, як ввести в будинок щеня правильно.

18 серпня 2008

Починаємо публікувати докладну інформацію про пологові будинки Дніпропетровська. На нашому форумі - Докладна інформація про пологовий будинок обласної лікарні імені Мечникова. Розраховуємо на розповіді, відгуки, враження наших відвідувачів!

17 серпня 2008

Депресія у підлітків - Криза перехідного віку? Підлітковий максималізм, що привів до конфліктів з однолітками? Гормональний бунт? Чому дитина, така весела і життєрадісна ще в прошлом-позапрошлом році тепер мовчить, не спить ночами, не відповідає на питання і подвержем нападам невмотивований агресії? Можливо, проблема носить медичний характер і потрібно звернутися до фахівця. Але і турбота і розуміння зараз теж такі необхідні!

16 серпня 2008

Відпочинок в Єгипті - Єгипет – один з популярних напрямів відпочинку наших туристів. Чим же привертає Єгипет мільйони наших співвітчизників і туристів всього світу? Це прекрасний варіант для не дуже дорогого, але цілком якісного відпочинку, як індивідуального, так і для сімей з дітьми.

15 серпня 2008

Годинник розкоші і престижу - Продовжуємо тему одного з кращих подарунків на сімейне торжество, ювілей, свято - унікальний годинник. Цього разу обговоримо ведучі марки швейцарських виробників.

14 серпня 2008

Зручно мамі, комфортно малюкові. Ліжечка для найменших - Вибір ліжечка для малюка – справа достатня складна і дуже відповідальна. Адже від її зручності залежить спокійний сон дитини, а значить, його хороше самопочуття і, як наслідок настрій батьків. Хороше ліжко забезпечує правильне формування хребта, що в майбутньому позбавить від багатьох проблем. Для найменших випускається декілька видів ліжечок. Розглянемо їх уважніше!

13 серпня 2008

Виставка KinderEx - мир товарів і послуг для дітей! - Сьогодні в Україні одним з ринків, що найдинамічніше розвиваються, є ринок товарів і послуг для дітей. Конкуренція, що росте на ринку, направляє виробників дитячих товарів і компанії, які пропонують дитячі послуги на постійне поліпшення якості сервісу і продукції. АТ "Київський міжнародний контрактовий ярмарків" запрошує взяти участь і відвідати 2 міжнародну виставку товарів і послуг для дітей і підлітків "KinderEx 2008", яка проходить в одні терміни і на одному майданчику з виставкою-лідером галузі - міжнародним фестивалем моди "Kyiv Fashion". Фестиваль вже багато років відомий не тільки на ринку України, а і має безперечну репутацію далеко за межами нашої країни. Виставка пройде з 16 по 19 вересня 2008 року у виставковому центрі "Київ Експо Плаза" (м. Київ, метро "Нівки", вул. Салютная, 2-б).

12 серпня 2008

Казковий День Народження (для дітей 5-8 років) - Для малюка День Народження – це найщасливіше свято. Звичайно, іменинник завжди чекає незабутніх подарунків, але ж крім цього батьки можуть створити відмінну святкову атмосферу, наприклад, зіграти спектакль по мотивах його будь-якої казки і влаштувати конкурс з призами.

11 серпня 2008

У нас нові розвиваючі ігри. Розвиваючі флеш-ігри для дітей - Дві гри для малюків, на уважність і концентрацію. Поясниіть дитині завдання і запропонуйте справитися з ним самостійно!

10 серпня 2008

Сучасна прикраса повітряними кулями на будь-яке свято - про оформлення дитячих і сімейних свят.

9 серпня 2008

Добра Азбука - Ефективна методика домашнього навчання - розповідь про те, як за допомогою веселої і доброї книги про букви швидко навчити малюка читати. А також - одна з казок, що розповідають діткам про букви!

8 серпня 2008

Підлітки і їх культура - Мама я хочу дірку в усі. І в носі, і дреди. І не стирай будь ласка дуже часто мої джинси. Підліткові компанії і субкультури, що в них знаходять діти? Чому їх тягне туди як магнітом? Про це в новому огляді молодіжних субкультур на MaxyBaby.

7 серпня 2008

Традиційні настільні ігри - Уявимо, що один прекрасний вечір ми не зможемо провести, проглядаючи мультики по кабельному, граючи в розвиваючі ігри на комп'ютері... Які настільні ігри, знайомі нам з самого дитинства, можуть бути запропоновані малюкові або дитині постарше в наші дні?

6 серпня 2008

Діти – це життя, життя – це рух. Дозволяйте вашим дітям більше рухатися! - Рухомі дітки - це одночасно радість і тривога для батьків. Звичайно, за непосидою складніше устежити, він частіше падає, але така активність - це нормально для дитини, яка росте, розвивається, познає мир.

5 серпня 2008

Овочеве казкове царство. Про здорове харчування - дітям. - розповідь мами про те, як їй вдалося за допомогою добрих казок привчити дитину правильно харчуватися: їсти овочі, каші і інші продукти, що містять необхідні мікроелементи і вітаміни.

4 серпня 2008

Дитяча кімната - що потрібно знати - ради будівельників і дизайнерів про те, як краще всього спланувати і оформити дитячу кімнату.

3 серпня 2008

З невеликим запізненням унаслідок літніх канікул, ми публікуємо чергову новину з світу зоряних батьків! Анджеліна Джолі народила близнят - хлопчик і дівчинка, народжені плановим кесаревим розтином небагато раніше терміну, стали п'ятою і шостою дитиною в сім'ї Джолі-Пітт. Щасливий батько, Бред Пітт, був присутній при пологах.

2 серпня 2008

Домашні тхори і маленькі діти - Декоративні тхори, відомі також під назвою "фретки", сьогодні стали вельми популярними домашніми тваринами. Багато молодих батьків, підбираючи чотириногого друга для своєї дитини, замислюються про покупку тхора. Але чи стануть малюк і звір кращими друзями? Повноправний член сім'ї, а не "хутряна іграшка" - тхір вимагає до себе уваги, повноцінного відходу і турботи.

1 серпня 2008

Новинки японських годинникарів - жіночий годинник від елітних японських виробників стане унікальним подарунком, що запам'ятовується, на будь-яке сімейне торжество, ювілей, пам'ятну дату. Відлічуючи хвилини щасливого сімейного життя, цей годинник також стане вірним супутником для вас в заняттях з малюком, фітнесе і спорті, подорожах і поїздках.

31 липня 2008

Проблеми в школі або Як моя дочка подружилася з математикою - розповідь мами про те, як в їх сім'ї вдалося "подружити" дитину з царицею наук - математикою.

30 липня 2008

Оновлений і доповнений матеріал Що з ним?! - основні ознаки того, що підліток знаходиться під впливом алкоголю або наркотичних препаратів.

27 липня 2008

Поповнення нормативної бази для батьків: Порядок призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме.

23 липня 2008

Ваша дитина і спортивні секції - Як підібрати секцію для занять дитини спортом? Де і як підібрати інвентар для занять?

21 липня 2008

Вибираємо коляску для малюка - Одна з перших і найважливіших покупок для малюка робиться часто ще до його народження. Коляска - якою вона повинна бути, що потрібно враховувати при покупці, як вибрати найбільш відповідний дитячий транспорт?

18 липня 2008

Здорове харчування при захворюваннях хребта - рекомендації по складанню раціону дитини, страждаючої захворюваннями хребта: бажані і небажані продукти і блюда.

17 липня 2008

Як зробити дитячу менш жаркоюм влітку - Самі уразливі перед жарою члени сім'ї - наші дітки. Кращим рішенням проблеми літньої жари стане від'їзд на курорт або за місто. Але що ж робити, якщо такої можливості немає? Як можна підручними засобами добитися прохолоднішою, свіжішої, незадушливої атмосфери в дитячій?

8 липня 2008

Для любителів радитися із зірками - розширений діапазон наших щоденних гороскопів для всієї сім'ї! Тепер крім загального гороскопу, ви можете ознайомитися також з гороскопами здоров'я, краси, любові і навіть гастрономічним.

7 липня 2008

З святом Івана Купала! Сьогодні - чарівна ніч, коли збуваються бажання, як тільки їх загадати, коли потрібно стрибати через багаття і шукати чарівні квіти... А у нас на форумі зацвіла папороть! Не вірите? Перевірте >>>!

6 липня 2008

І знову доповнення в Іменословах: тепер у нас є не тільки православні, але і католицькі імена по святкам.

5 липня 2008

Бісер: крізь століття - Ще один чудовий вид рукоділля, до якого можна залучити дитину починаючи з 6-7-річного віку. Звідки відбувся сам бісер і бісероплетіння як мистецтво, якому бісеру віддати перевагу в наші дні, що можна зробити з бісеру - розповідається в статті.

4 липня 2008

База нормативних документів поповнена: Гражданский кодекс Украины. Опека и попечительство. Цивільний кодекс України. Опіка та піклування..

3 липня 2008

Фітнес для вагітних - Сучасні фахівці затверджують: фітнес практично не створює проблем, якщо вид навантажень правильно підібраний доктором спільно з вагітною, якщо навантаження нормовані і якщо дотримуються елементарні правила безпеки. Що ж необхідне для упевненості в тому, що навантаження підібрані вірно і заняття протікають, як годиться?

2 липня 2008

Правильна обстановка дитячої кімнати – важливий крок в розвитку Вашої дитини - Досить складним питанням при обстановці дитячої кімнати, є правильний вибір меблів. Не дивлячись на широкий асортимент, пропонований сучасними виробниками, підібрати меблі з урахуванням всіх необхідних нюансів вдається далеко не всім. Що ж потрібно знати для вдалої покупки дитячих меблів?

1 липня 2008

Доповнена стаття Традиції: ювілеї весіль, родичка чоловіка й дружини по відношенню друг до друга. Тепер з неї ви також довідаєтеся, що дарувати молодятам залежно від того, у якому місяці відбулося весілля, а також що дарувати на ювілеї весіль і як доглядати за заручними колечками.

25 червня 2008

Оновлений наш Календар православних іменин - зверніть на нього увагу, вибираючи ім'я новонародженому, а також, якщо вас цікавить значення імені.

21 червня 2008

Тепер консультацію юриста можна отримати на форумі, в спеціальному розділі: Консультація юриста. Всі правила консультації залишилися тим самим.

19 червня 2008

Сьогодні ми публікуємо відповідь юриста на численні питання, що стосуються порядку виплат при народженні дитини. Відповідь на питання: Про виплати по народженню першої, другої і третьої дитини.

18 червня 2008

Вегетаріанство як стиль життя - Чи є життя без м'яса? Такий ось чоловіче питання про їжу і спосіб життя виникає у багатьох при прочитанні слова «вегетаріанець». Але чи так це насправді? І чи варто прислухатися до погроз про негайну втрату волосся і зубів? Давайте подивимося.

15 червня 2008

Поздоровляємо з Трійцею - найзеленішим святом! Як завжди, небагато історія і обговорення свята - на нашому форумі >>>.

10 червня 2008

Огляд батьківського Інтернету на честь Дня захисту дітей - батьки часто звертаються до досвіду, накопиченого в Мережі, ще на стадії планування сім'ї. Надалі тут же можна отримати консультацію лікарів, психологів, педагогів, юристів. Тут же отримуються товари для будинку, для кімнати новонародженого... Діти ростуть - і теж вступають в інтернет-співтовариство. Вирішувати або забороняти?...

9 червня 2008

Оновлений і доповнений матеріал Таблиця розвитку дитини до одного року. До таблиці внесені дані про терміни появи у дитини таких навиків, як стояння, сидіння, рух в горизонтальному положенні, ходьба.

5 червня 2008

Консультація юриста поповнилася наступними радами: Відповідь на питання: Що робити, щоб допомогти таким, що постраждав від жорстокого звернення? Відповідь на питання: Чи можуть самотню матір двох дітей звільнити по скороченню штатів?.. Відповідь на питання: У перебігу якого терміну може батько подати на суд на розділ майна? Відповідь на питання: Чи можу я зажадати від біологічного батька аліментів? Відповідь на питання: Чи позбавляється породілля яких-небудь пільг і виплат, якщо спостерігалася в приватній клініці?

1 червня 2008

Поздоровляємо батьків і діток з Днем захисту дітей! Хочеться побажати всім нам радості, любові і розуміння один одного :)

28 травня 2008

Будинок в очікуванні дива: квартира вагітної жінки - Поговоримо про обстановку в будинку або квартирі, де живе вагітна жінка. Впродовж цих чарівних місяців повинно бути затишно, комфортно, зручно, а головне - безпечно. Як підготувати будинок до цього, як з мінімальним навантаженням підтримувати в будинку порядок і чистоту, каїмі засобами проводити прибирання? Рідко хто замислюється про необхідність ремонту на стадії планування сім'ї, і часто ремонтується приміщення вже тоді, коли очікується поява малюка. Як звести ризики до мінімуму?

24 травня 2008

Подорожі під час вагітності - Наближається літо - сезон відпусток і поїздок. Не хочеться відмовляти собі в задоволенні насолодитися довгожданим відпочинком в суспільстві улюбленого чоловіка, особливо тепер, коли ось-ось з'явиться малюк і стане зовсім не до поїздок. Що ж робити? Чи можна зважитися на переїзд, переліт, зміну клімату?

19 травня 2008

Оновлений матеріал Одяг і аксесуари від Miki House - японська турбота про комфорт і здоров'я дитини. Miki House – це всесвітньо відома марка дитячого одягу. Це унікальні яскраві речі, схожі на самих дітей. Найвища якість, безпека і здоровий розвиток дитини – ось головні пріоритети компанії.

16 травня 2008

Дієта після пологів (розповідь з особистого досвіду) - Часто буває, що вага після пологів стабілізується поволі і як би неохоче. Молода мама, бажаючи повернутися у форму, постає перед вибором, що вважати за краще: фітнес, дієти, пігулки? Послухаємо розповідь очевидиці, що вибрала шлях дієт.

14 травня 2008а

Досвід польоту на літаку з немовлям - Бувають такі ситуації, коли батькам потрібно потрапити кудись щонайшвидше - і політ на літаку виявляється єдиним виходом з положення. Звичайно, для дитини перевантаження, незнайома обстановка, загальний стан напруги представляють досить великий стрес. Мамі і тату потрібно прикласти всі зусилля для того, щоб звести негативні сторони до мінімуму. Як цього добитися? Звернемося до досвіду вже минулих через таку ситуацію батьків.

13 травня 2008

Дитячі ніжки в дбайливих руках - При профессиональном ортопедическом осмотре на Украине у 80% детей в возрасте от 3 до 6 лет обнаружено плоскостопие. Эти данные были выявлены при проведении образовательной программы для родителей "Дитячі ніжки в дбайливих руках", організованою англійською взуттєвою маркою "Clarks" спільно з мережею магазинів дитячого взуття "Киддітоп".

12 травня 2008

Чому грають діти? Що таке - іграшка? Що робить іграшку цікавої? Що таке - хороша іграшка? - Діти хочуть неймовірних і увлекательних розваг, батьки конструктивної і плідної гри, діти грають, тому що це - дуже цікаво. А гра, є не ніщо інше, як навчання і підготовка до самостійному життю. Під час гри закладається основа подальшого розвитку дитини. Адже найінтенсивніше мозок сприймає інформацію в перші роки життя.

9 травня 2008

Сьогодні Свято Перемоги. Можливо, найважливішим в цей день для усіх нас повинні стати ані святковий настрій, ані прогулянка з квітами до пам'ятників - а звичайне людьске тепло, спілкування, увага до наших бабусей та дідусів, бачившим цю війну й витримавшим на своїх плечах цю Перемогу. Посидьте вдома зі старими, порадуйте їх увагою діточок... Для них це так багато важить! Зі Святом!

8 травня 2008

Знову консультує юрист. Відповідь на запитання: Як довести виплату аліментів... Відповідь на запитання: Пологи вдома - чи мають батьки право відмовитися від пологів у лікарні? А також довідкова інформація: Процедура реєстрації дитини, народженної вдома.

7 травня 2008

До наближаючогося свята Дня Перемоги - декілька віршів до 9 травня. Їх можна вивчити напам'ять, щоб привітати прабабусей та прадідусів!

5 травня 2008

Ліки під час вагітності - декілька порад майбутнім мамам про те, як слід приймати ліки під час вагітності, як відноситися до вакцинації, та про вплив шкідливих звичок та залежностей на вашу вагітність.

1 травня 2008

Вітаєм з Першим Травня! В день, присвячений миру та праці, щиро бажаємо всім добре відпочити ;)

29 квітня 2008

Здоров'я дитини від року до півтора року - В річному році починають добре виявлятися індивідуальні риси кожної дитини. Вони залежать від умов в родині, перенесених раніше захворювань, генетичного спадку та інших факторів. Поведінка дітей ціого року теж відрізняється - вона вже сильно залежить від оточення дитини та виховання.

27 квітня 2008

Вітаємо з Великоднем! Христос Воскресе! В розділі з дитячими віршами - декілька великодніх віршиків українською мовою!

14 квітня 2008

Харчування вагітної жінки - Під час вагітності особливу увагу треба звернути на те, як укладен раціон майбутньої матері. В статті розглянуті режим та склад харчування під час вагітності, невеличкі секрети харчування вагітної та надані деякі рекомендації про те, які блюда та продукти включити до свого раціону.

10 квітня 2008

Як правильно лікувати нежить - Гостре респираторне захворювання (ГРЗ) чи нежить, як просто його кличуть в народі, отримати взимку чи ранньою весною зовсім нескладно. Декілька простих порад, як легко, але ефективно позбутися нежиті.

9 квітня 2008

Складні пологи - трапляється, що деякі діти не займають потрібного положення к моменту начала пологів, та опиняються в момент народження в різних так званих складних предлежаннях, а від цього залежить, як пройдуть пологи. В статті розглянуті пологи в ягодичному, лицевому, поперечному предлежанні, а також пологи при многоплідній вагітності.

5 квітня 2008

Третій період пологів, заключний - що трапляється в останній період пологів, що може відчувати жінка, що може зробити присутній при пологах чоловік.

3 квітня 2008

Відтепер на нашому сайті публікуються новини о нових акціях та оновленнях асортименту дитячого інтернет-магазину SweetBaby. Ознайомтеся з пропозицею самого якісного дитячого одягу відомих брендів, з анонсами проводимих магазином акцій - ви не розчаруєтеся! Дивіться, обирайте, покупайте та отримуйте задоволення від того, як виглядають Ваші дітки.

2 квітня 2008

Консультація юриста - відповідь на запитання: Яку максимальну суму може присудити суд для виплати аліментів...

1 квітня 2008

День смеха - свято неофіціальне, і кожен розуміє та святкує його, як хоче. Хтось весь вечір проведе за старими та новими веселими комедіями, хтось буде шуткувати над друзями та колегами, а хтось сам стане жертвою розиграшу! ^_^ Ми обговорюємо на форумі розиграші до 1 квітня!

25 березня 2008

Нова колекція дитячого взуття Clarks-Kids весна-літо 2008 - Весняно-літня колекція 2008 Clarks-Kids предназначена для найніжніших ніжок. Англійський бренд предлає веселе та комфортне взуття, яка відрізняється не лише по длині, але й по ширіні колодки. Домінуюча тема колекції - літня відпустка.

22 березня 2008

Дитячий відпочинок в Анапі - Анапа – найвідоміший з усіх дитячих курортів. Діточкам Анапа пропонує найкраще, що є на Чорноморскому узбережжі: екологічно чисте повітря, мелководне та добре прогріте море.

19 березня 2008

Нова розповідь про пологи від нашої відвідувачки. Мій малюк ніяк не хотів з'являтися на світ... - розповідь Каті.

14 березня 2008

Консультація юриста по питанню: Що робити, якщо вчитель б'є учнів?!

13 березня 2008

Пам'ятка батькам дитини дошкільного віку - декілька порад батькам дитини дошкільного віку щодо її фізичного, соціального, мовленнєвого, культурного розвитку.

11 березня 2008

Аквааеробіка - комплекс вправ для вагітних - З усіх видів спорту для вагітної жінки найбільш корисні вправи у воді. Тут, незважаючи на зростаючу вагу та змінюючися форми, ви можете відчувати себе невесомою, вам будуть подвласні пози, вже недоступні на суші. Правильно сплановане зайняття, проведене з задоволенням, перетворюється в справжнє свято!

8 березня 2008

Усіх наших дорогих жінок - мам, бабусь, дочок, сестричек та подруг - вітаємо зі святом весни та краси! Бажаєм кохання, щастя та весняного настрою!

6 березня 2008

Закінчуємо черговий цикл безкоштовних консультацій сімейного юриста. Відповідь на запитання: Чи можна залишити дитину після смерті матері з бабусею, якщо умови в неї кращі, ніж в батька?.. Відповідь на запитання: Чи можемо ми отримати житло чи гуртожиток Відповідь на запитання: Чи можливе не робити дитині щеплення?.. Відповідь на запитання: Чи може одинока мати вимагати нове житло?.. Відповідь на запитання: Потрібна довідка про прописку неповнолітньої дитини... Відповідь на запитання: Чи можна не дати матері забрати дітей в іншу країну?..

5 березня 2008

Відповідь на запитання: Чи можна узяти прізвище людини, що не є родичем? Відповідь на запитання: Чи можна відмовитися від батьківства, не доводячи відсутність спорідненості за допомогою експертизи ДНК? Відповідь на запитання: Чи вимагати сплату аліментів, якщо по усній домовленості вони не виплачуються? Відповідь на запитання: Чи має право на користування житловим приміщенням (квартирою) колишня дружина, якщо на цій житлоплощі прописана її несовершенолетній дитина? Відповідь на запитання: Що робити, якщо не дивлячись на виплату аліментів, мене переслідують за їх несплату?! Відповідь на запитання: Чи вважається розлучення дійсним без штампу в паспорті?.. Відповідь на запитання: Чи можуть на роботі примусити вагітну написати заяву про відхід або звільнити?..

4 березня 2008

Консультація юриста: Відповідь на запитання: Що робити, якщо судовий виконавець на взискує заборгованність по аліментах?.. Відповідь на запитання: Як заставити собес сплатити всю суму державної допомоги по догляду за дитиною? Відповідь на запитання: Чи можу я вимагати допомоги від батька дитини?

3 березня 2008

Знову відповідає на запитання відвідувачів наш юрист. І знов ми вимушені нагадати про те, що на сайті консультують лише по питанням сімейного та цивільного права України, і відповідаємо ми лише на запитання, подібні до яких ще не розглядались. Ми отримуємо багато некоректних запитань, і найбільш типові мі розглянемо тут: Приклад деяких питань, поставлених некоректно чи немаючих відношення до тематики сайта. Ось нові відповіді: Відповідь на запитання: Як добитися можливості спілкуватися з дитиною після розлучення? Відповідь на запитання: Що робити, якщо у дитини 14 років нема свідоцтва про народження? Відповідь на запитання: Чи можна не сплачувати пеню по кредиту?.. Відповідь на запитання: Чи положена оплата больничного листка по родах? Відповідь на запитання: Чи може узяти опікунство над дитиною, батьки якої позбавлені батьківських прав, стороння людина?. Також доповнена відповідь на питання: Що робити, якщо молоду матір з дитиною виживають з квартири?..

2 березня 2008

Дженніфер Лопес народила двійнят - минулого тижня, в п'ятницю 22 лютого, співачка і актриса Джей Ло і її чоловік Марк Антоні, стали батьками двійнят: хлопчика і дівчинки.

1 березня 2008

Ось і наступив довгожданий перший день весни! Поздоровляємо, адже тепер ставатиме тільки соняшніше, радісніше і тепліше, і попереду - низка прекрасних весняних свят. Для підняття настрою у нас є чудові обої на робочий стіл з дітками і ангелочками, а також новенькі - воллпейпери з квітами, які створять весняну атмосферу для вас.

29 лютого 2008

Відпочинок з дітьми в Сочі - Сімейний, дитячий, оздоровчий відпочинок і культурно-пізнавальні тури в Адлере, Сочи, Лазаревськом. Інформація для батьків.

28 лютого 2008

Анжеліна Джолі знову вагітна - судячи з усього, багатодітна сім'я Джолі і Пітта незабаром стане ще більша: парі пророкуватимуть народження близнят.

27 лютого 2008

Продовжуємо радувати малюків і дорослих весняними віршами: у розділі Вірші про весну класиків, дитячі вірші про весняні місяці, поетичні поздоровлення до 8 березня. А під закладочкой Вірші про сім'ю - декілька нових творів про маму і бабусю.

26 лютого 2008

Вийшли наші розсилки - підписавшись на них, завжди можна отримувати анонс новин сайту на свою електронну поштову скриньку. Також з'явилися нові адреси в розділах Адреси в Мережі і Корисні адреси - зверніть увагу.

25 лютого 2008

Потуги - другий період пологів - відчуття під час потуг, як полегшити потуги, дихання і зусилля під час потуг, рекомендації присутньому при пологах чоловікові.

23 лютого 2008

Сьогодні поздоровляємо наших тат і дідусів з Днем Захисника Вітчизни. На жаль, в наших краях це свято вже не відзначають офіційно, але для всіх нас це як і раніше чоловічий день календаря :)

22 лютого 2008

Визначення статі дитини по прикметах - думка учених - виявляється, деякі з поверій, що існують в народі, дійсно можуть допомогти вгадати підлогу майбутнього малюка.

19 лютого 2008

Ось і показалося на горизонті перше весняне свято, найніжніший день в році - 8 березня! Всі ми захочемо привітати наших мам, бабусь, сестричок і подруг, і як красивіше це зробити, якщо не у віршах? ^_^ Отже, наша колекція віршів поповнилася: з'явилися поздоровлення у віршах з 8 березня! До свята ще є час, і віршів напевно стане більше. А на форумі тим часом - спасибі постійним відвідувачам! - вже з'явилися Вірші про маму і бабусю українською мовою.

15 лютого 2008

Вишивка для дітей - декілька рад про залучення дитини до одного з найстародавніших видів рукоділля.

14 лютого 2008

Всіх закоханих, люблячих, коханих - з святом Дня святого Валентина! Сьогодні ми розсилаємо валентінки, робимо маленькі шоколадно-квіткові подарунки, влаштовуємо романтичні зустрічі і насолоджуємося святковою атмосферою! Як завжди, на нашому форумі є небагато корисній інформації про історію цієї дати.

13 лютого 2008

Мами з світу haute couture - вислови про вплив вагітності на стиль, предмети дитячого ужитку культового бренду, вибір одягу для новонароджених від двох мам, що живуть і працюють у вихорі високої моди.

11 лютого 2008

Як раціонально зберігати дитячі речі і іграшки - Ще тільки плануючи дитячу кімнату до народження дитини, або займаючись її перепланіровкою по мірі того, як ваш малюк підростає - задумайтеся: як зробити так, щоб кімната була одночасно затишна і зручна, щоб все потрібне в ній було під рукою і досяжно, щоб в ній жити, займатися і розвиватися малюкові було комфортне.

7 лютого 2008

А ось і останній в низці новорічних свят: Новий рік за східним (китайським) календарем. Згідно традиції, саме сьогодні вступає в силу новий талісман року: Щур або Миша. Бажаємо вам успіху і щастя, а також прихильності чарівного гризуна ^_^ Докладніше про свято >>>

5 лютого 2008

Калорійність і харчова цінність різних продуктів (таблиця) - Навіть якщо ви не дотримуєтеся якої-небудь дієти, корисно знати калорійність вхідних у ваш раціон продуктів. Особливо це актуально при приготуванні блюд дитячого харчування. Враховуючи калорійність різних інгрідієнтов, ви зможете разрахувати повну енергетичну цінність готових блюд, і таким чином стежити за правильністю і раціональністю харчування стане зручніше і легше.

2 лютого 2008

Догляд за дитячими речами - Кожній мамі хочеться, щоб одяг у її дитини був чистим і охайним. Як цього добитися, розповідає головний технолог мережі хімчисток "Діана" Зінаїда Абрамова.

31 січня 2008

Догляд за недоношеною дитиною - причини недоношеності, особливості догляду (вибору одягу, купання, прогулянок) за немовлям. Харчування недоношених дітей, особливості протікання захворювань у таких малюків.

24 січня 2008

Вибираючи для себе, яким видом фітнеса зайнятися, багато жінок зупиняються не на шейпінгу або тренажерах, а на танцювальній студії. Танець – мова, зрозуміла всім - фітнес, який ніколи не наскучить і не набридне. На відміну від монотонних занять в залі, танець - це мистецтво, творчість.

23 січня 2008

Чи хороша школа у Вашої дитини? - якість викладання і рівень підготовки підлітка в школі не можна оцінювати виключно з погляду отримуваних відміток. Як вибрати школу, від чого відштовхуватися при оцінці достатності підготовки дитини до Вузу і дорослого життя?

22 січня 2008

Друга і третя фаза першого періоду пологів - що характерний для перебігу пологів на цій стадії; ради присутньому при пологах чоловікові.

21 січня 2008

Cхватки: перший період, перша фаза - що відбувається на цій стадії пологів, що породілля відчуває, що можна і не можна робити в цей період, чим може допомогти чоловік.

17 січня 2008

Фейс флекс (Face Flex) - вправи для контура обличчя - даний комплекс заснований на використанні правильного дихання по техніці бодіфлекс при масажі активних точок обличчя, що відповідають за його молодість і красу.

15 січня 2008

Статті під тегом "Пологи", що раніше публікувалися на сторінці "Вагітність і пологи", виділені у власний розділ. Нагадаємо, що зараз у нас є матеріали, присвячені викликанню пологів штучними методами, болю в пологах, кесареву перетину, курсам допологової підготовки, передвісникам пологів, боротьбі з постродовою депресією і визначенню передбачуваної дати пологів.

14 січня 2008

Консультація сімейного юриста. Сьогодні відповіді на питання відвідувачів про спадкоємстві квартири родичами по колу осіб, а також відповідь на дуже цікаве і нестандартне питання: Відповідь на питання: Чи можна не виплачувати кредит за квартиру і відсудити її у банку?

13 січня 2008

Старий новий рік - взагалі-то не свято в прямому розумінні цього слова :) Саме на ніч з 13 на 14 січня по новому стилю доводилося святкування нового року (31 грудня - 1 січня) за календарем старого стилю. Але так вже повелося, що в наших широтах і цього дня ми даруємо один одному подарунки і поздоровляємо: "Зі старим Новим роком!" Підтримаємо традицію - з святом :)

12 січня 2008

Перші дні вагітності - які найперші ознаки свідчать про те, що нове життя починається?..

11 січня 2008

Оновлена і доповнена одна з наших ранніх публікацій: Безпека вправ під час вагітності - про це слід пам'ятати: які види спорту дозволені вагітним, а які категорично заборонені, коли слід припинити заняття і багато що інше.

10 січня 2008

Допомога юриста: Відповідь на питання: Розлучення через ЗАГС або суд?.. Відповідь на питання: Отримання допомоги на дитину не матір'ю, а іншим членом сім'ї Відповідь на питання: Які права мають на квартиру мати, син і вітчим... Відповідь на питання: Як позбавити батька батьківських прав Відповідь на питання: Чи потрібно прописати дитину в квартиру, де (не) прописані батьки?..

9 січня 2008

Оновлений Православний календар вінчань на 2008 рік. Зверніть увагу на те, що вінчають в церкві далеко не щодня, і якщо ви плануєте весілля сумістити з церковним обрядом - визначитеся з датами наперед.

8 січня 2008

Юридична консультація: Відповідь на питання: Як захиститися підліткові нетрадиційної орієнтації від нападок батьків? Відповідь на питання: Що робити, якщо фірма колишнього чоловіка не виплачує зарплату, не надає довідку про доходи? Куди звертатися? Відповідь на питання: Яким чином можна виписати неповнолітню дитину з квартири? Відповідь на питання: Як успадковується житло в Україні громадянами Росії? Відповідь на питання: Як ділитиме спільно нажите майно, якщо дружина на свою половину оформить дарчу? Відповідь на питання: Чи вважаюся я матір'ю-одиначкою?..

7 січня 2008

Сердечно поздоровляємо з світлим святом Різдво Христова! Хай ваші серця і ваші будинки завжди будуть повні любові, тепла і світла.

4 січня 2008

Харчування дитини від шести місяців до року - малюк росте, і після досягнення піврічного віку вже готовий пробувати блюда з дорослого столу. Як правильно організувати його перехід на тверду їжу, як готувати йому блюда, як умовити їсти.

3 січня 2008

Перша новина після новорічних застолій - звичайно ж, про підтримку форми! Станеться в нагоді всім ^_^. Бодіфлекс - комплекс вправ для черевного преса і талії - Всі вправи за системою бодіфлекс можна виконувати єдиним комплексом, а можна приділити особливу увагу проблемним зонам. Дані вправи призначені для підтримки у формі м'язів черевного преса і талії.

2 січня 2008

Отже, новий 2008 рік наступив! Дуже хочеться ще раз побажати всім вам і вашим сім'ям щастя, добра і миру, розуміння і терпіння. Веселості в свята, успіхів і звершень в трудові будні. І слухняних діток - як же без цього :)


rss Facebook ВКонтакте Twitter Google Plus LJ Новости на email
Реклама


Розсилка новин та статей для батьків
Розсилки Subscribe.Ru
Новини сайту для молодих батьків "MaxyBaby"

Лічильники