Статті про дітей для батьків Справочні матеріали та консультації Корисні адреси для батьків Новини Кіно та мультфільми вірші та пісеньки для дорослих та дітей Графіка для дітей та батьків Гороскопи для дітей та дорослих Погода в Дніпропетровську та інших містах

Архів статей про планування родини, вагітність, пологи, здоров'я, розвиток та виховання дитини

Наш сайт створено для сучасних батьків, які йдуть в ногу з часом та цікавляться новинками ринку товарів для дітей, хочуть народити та виховати здорову дитину. Ми намагаємось допомогти Вам в цьому, розміщуючи статті на цю тему, намагаємось висвітлювати всі питання, які можуть виникнути у батьків. Вся інормаційна база нашого сімейного сайту присвячена питанням здорової родини, містить розважальну інформацію про діточок та батьків а також необхідні адреси. Завжди раді вас бачити!

2018

31 грудня 2009 року

У передсвятковий день визначені переможці і фіналісти нашого Кулінарного конкурсу (третій етап)! Поздоровляємо кулінарів з перемогою, а всіх наших відвідувачів - з Наступаючим!!!

30 грудня 2009 року

Зірки і діти: відпочинок і проведення часу - Фантазія фаната може малювати життя знаменитості у вигляді рожевих льодяникових гір, постійних роз'їздів і зйомок... Проте, поряд з дітьми зірки перетворюються на звичайних людей. Ну, хіба що зграйка фотографів і журналістів виділяють "зоряні" сім'ї серед звичайних сімей. Так само як і всі тата і мами миру вони вмудряються працювати і весело проводити час з дітьми.

29 грудня 2009 року

Крішна і Трішна - унікальні сіамські близнята - Завдяки старанням лікарів і турботі опікунів сіамські близнята Крішна і Трішна отримали шанс на нормальне життя. Операція по розділенню сіамських близнят, що тривала більше 30 годин, пройшла успішно!

28 грудня 2009 року

Tupperware® допомагає дітям - Компанія Tupperware®, всесвітньо відомий виробник ексклюзивного посуду для будинку і кухні, напередодні Нового Року подала підтримку добродійному фонду допомоги дітям з онкологічними захворюваннями "Настенька".

27 грудня 2009 року

Профілактичний масаж для немовляти - Поява дитини в сім'ї означає не тільки радість, але і велику відповідальність за здоров'я і самопочуття малюка, якому необхідна любов і ніжна турбота. Профілактичний масаж сприяє гармонійному фізичному і емоційному розвитку крихти, тому фахівці рекомендують проводити його з перших днів життя дитини.

26 грудня 2009 року

Починається голосування в третій частині Кулінарного конкурсу, проводити який нам допомагає агазин авторських робіт www.Art-Cart.dp.ua! Приймаються голоси всіх зареєстрованих учасників, що мають не менш 30 повідомлень у форумі. Голосування продовжиться до 30 грудня 2009 року, і напередодні свята, 31 грудня, ми назвемо переможця! Вивчити представлені вашій увазі рецепти, уточнити правила голосування і віддати свій голос вподобаному кулінарові ви зможете в конкурсній темі форуму.

25 грудня 2009 року

Бейбі бум 2009: зоряні вагітності, пологи, дітки знаменитостей - Поклепаємо про те, що нового відбулося на зоряному небосхилі за минаючий 2009 рік: хто з наших кумирів чекає поповнення сімейства, хто став батьком, хто чемно ростить малюків!

24 грудня 2009 року

Дитячі зимові черевики від ECCO - Вибираючи зимове взуття улюбленому чаду, ми прагнемо вибрати краще: ногам повинно бути не тільки тепло, але і комфортно, шкіра повинна дихати, матеріал, з якого виготовлені черевички, повинен бути екологічно чистим. Звичайно, і дизайн грає не малу роль! Поговоримо про те, що пропонує нам цього сезону один з провідних виробників взуття як для дорослих, так і для дітей.

23 грудня 2009 року

Як, в чому, з ким і з яким столом зустріти новий рік - Реклама на телебаченні і в інтернеті, обговорення на роботі і в колі друзів, гороскопи і фільми, передсвяткові серії телешоу і серіалів - все навколо кричить нам про те, що "Новий Рік потрібно зустріти правильно", "цього року у нас повинне бути Ідеальне Різдво", "з нашим продуктом ваш новорічний стіл буде Самою Досконалістю"... У передсвятковому гармидері ми біжимо вперед, прагнемо встигнути, не відстати від тих, що оточують, зробити неможливе. На п'ять хвилин зупинимося і подумаємо - а що нам насправді потрібно в день зустрічі нового року?

22 грудня 2009 року

Передчасні пологи і їх вплив на розвиток дитини - Сучасні дослідження і статистика дають можливість батькам недоношених дітей підготуватися до рішення різного роду проблем, які можуть виникнути в процесі дорослішання чада.

21 грудня 2009 року

Прислів'я і приказки українською мовою - Ще одна колекція прислів'їв і приказок - цього разу українською мовою. З дитинства вивчаючи такі прості і легкозапомінающиеся приказки, ми проникаємося народною мудрістю. Поясните малюкові образну мову приказок, проведіть паралелі і аналогії з сучасним життям в зрозумілих для нього випадках і ситуаціях.

20 грудня 2009 року

Напередодні новорічних і різдвяних свят і канікул ми поповнюємо нашу Колекцію колядок українською мовою декількома новими святковими пісеньками!

19 грудня 2009 року

Роль тата і мами при підготовці дитини до школи - Скільки б репетиторів ми не наймали, скільки б клубів і центрів раннього розвитку не відвідували, все одно основна відповідальність за підготовку дитини до школи лежить на нас, батьках. У назві статті ми не дарма виділили батьків - мам і тат - окремо. Поговоримо сьогодні про те, яку місію може виконати кожний з батьків при підготовці своєї дитини до школи.

18 грудня 2009 року

Задля комфорту наших відвідувачів, Адреси дитячих інтернет-магазинів та Адреси дитячих магазинів в Дніпропетровську та в Україні виделені в два самостійних розділа.

17 грудня 2009 року

Благодійний проект журналу "Мир Семьи" - Мета проекту - збор нефінансової матеріальної допомоги десяти Домам Малютки (Спеціалізовані та неспеціалізовані заклади, в яких знаходяться малюки від народження до 5 років) та десяти дитячим будинкам родинного типу (знаходяться дітлахи від 6 до 18 років). А це понад 1000 діточок, 885 з яких - малюки віком до 4 років.

16 грудня 2009 року

У нашому Календарі вагітності по тижнях з'явився відео-гід! Тепер про термін вагітності, що цікавить вас, ви можете не тільки прочитати, але і подивитися пізнавальний сюжет.

15 грудня 2009 року

Називати малюків на честь героїв серіалів і провідних ТБ-шоу - Новий тренд для молодих батьків - Ім'я дається людині на все життя - проте батьки новонароджених діток все одно стають жертвами сьогохвилинної моди. Отже, які ж імена з'явилися в паспортах і метриках нових громадян цього року? Прослідкуємо тенденції в Україні і в світі.

14 грудня 2009 року

Дитина з унікальною системою харчування - 'ятирічний малюк ніколи не зможе їсти, як звичайні діти, із-за рідкісного генетичного захворювання. Оскільки захворювання, яким страждає Китон, украй рідкісне, до цих пір не знайдені ліки, які могли б вилікувати, або хоч би поліпшити положення хворих людей. Проте сім'я не здається, оточуючи хлопчика турботою, і сподіваючись на прогрес в медичних дослідженнях.

12 грудня 2009 року

Знову поговоримо про дитячу і дорослу моду! GEOX: колекція "дихаючого" одягу сезону осінь-зима 2009-2010 - Італійський бренд Geox, широко відомий у всьому світі завдяки запатентованій технології, дозволяючій одягу і взуттю "дихати", представляє нову колекцію верхнього одягу сезону осінь/зима 2009-2010. У цій колекції прогресивний дизайн поєднується з незабутнім привабливим комфортом. Але головна її особливість - наявність революційної "дихаючої" GEOX-мембрани, завдяки якій людське тіло зберігає природний теплообмін.

11 грудня 2009 року

Дитячі кисломолочні продукти - профілактика зимових застуд - Осінньо-зимовий період - час традиційного підйому гострих респіраторних інфекцій та грипу. Через ризик ускладнень ці захворювання є особливо небезпечними для дітей раннього віку, адже імунна система маленької дитини ще не достатньо міцна і проходить етап формування. 3 грудня 2009 Клуб "Вищий молочний стандарт" збирає за столом обговорення експертів і представників ЗМІ з метою вирішення актуального питання - як захистити організм дитини за допомогою харчування в період зимових холодів і підвищеного ризику простудних захворювань.

10 грудня 2009 року

Електронний скрапбукінг - Одне з найбільш модних і недорогих хобі - електронний скрапбукінг. Вам не буде потрібно нічого, окрім освоєння пари уроків роботи у вибраному вами редакторові графіки і фотографій рідних і близьких. Ви отримаєте фотоальбом, який можна послати родичам закордон по електронній пошті, зберігати на будь-якому з численних фотосерверів або на своєму особистому комп'ютері.

9 грудня 2009 року

Компанія Tupperware® відзначила свято День матері добродійними акціями - Компанія Tupperware®, всесвітньо відомий виробник ексклюзивного високоякісного посуду, для будинку і кухні провела серію добродійних акцій, приурочених до дня матері, який цього року святкувався 29 листопада.

8 грудня 2009 року

Новий розділ нашого форуму присвячений виключно питанням годування діток грудного віку! Всі питання про годування грудьми, штучне та змішане вигодовування обговорюємо саме тут.

7 грудня 2009 року

Разом з морозною і сніжною зимою в гості до нас приходить і очікування свят. Вже пора готуватися до новорічних і різдвяних ранків, вивчати напам'ять вірші і пісеньки про зиму, придумувати поздоровлення і побажання! У нас на сайті є багато Дитячих віршів до Нового року, а сьогодні ми додали в колекцію ще один твір київського поета Кирила Авдєєнко Риссю мчиться Новий Рік...

5 грудня 2009 року

Пологи в Тайвані в стилі Hello, Kitty (Хелло, Китті) - Оригінальний пологовий будинок вже рік працює в Тайвані. Все внутрішнє убрання лікарні, уніформа співробітників і навіть все дитяче приладдя (зокрема сертифікати про народження) тут витримані в стилі популярного мультфільму Hello, Kitty. Весело, красиво, цікаво - а фахівці стверджують, що ще і корисно з погляду полегшення родового стресу для мам!

4 грудня 2009 року

У розділі Дитячі шпалери для робочого столу і фоторамки ми додаємо нову колекцію Рамочки для дитячих фотографій від MaxyBaby.net.ua. Наша фірмова колекція фоторамочок допоможе вам зробити як симпатичні шпалери для робочого столу з личком вашого малюка, так і використовувати рамки в оформленні фотоальбомів в техніці скрапбукінг. Вже доступні рамочки для новорічних і різдвяних фотографій, квіткові, яскраві і спокійніші мотиви.

3 грудня 2009 року

BABY Expo 2010 представляє найкращих! - З 30 березня по 2 квітня 2010 року в Києві відбудеться головна подія дитячого ринку України: 14-й Міжнародний Форум товарів і послуг для дітей, організований виставковою компанією "АККО Інтернешнл".

1 грудня 2009 року

Як уникнути простуди і інфекцій - Осінь, зима, рання весна - самий час для інфекцій, що бродять по місту, і простуд. Низка зимових свят тільки посилює ситуацію - нам з дітьми хочеться на ялинку і по магазинах, в гості і на природу, на шкільне свято або на концерт. Давайте сьогодні поговоримо про те, як своїми силами звести ризик захворювань до мінімуму!

30 листопада 2009 року

Починається третій етап кулінарного конкурсу, темою якого стануть напої і закуски. Кожен учасник конкурсу виставляє як конкурсний рецепт пару – закуску і напій, які поєднуються один з одним. Зрозуміло, це може бути як домашній спиртний напій, і закуска до нього, так і «дитячий» варіант – закусочні ласощі і солодкі напої. Правила проведення даного етапу, подробиці про призи і вибір переможців - в конкурсній темі форума! Переможець третього етапу конкурсу отримує приз від нашого спонсора, магазина авторських робіт Art-cart.dp.ua!

29 листопада 2009 року

Всіх матусь, що відзначають День Матері в останню неділю листопада, вітаємо сьогодні з цим святом!

28 листопада 2009 року

Дитячі мрії. Збуваються? - Дитинство – безтурботна пора, позбавлена дорослих проблем, постійного неспокою, що деколи граничить з відчаєм, складних життєвих ситуацій, вирішення яких схожий на подвиг. Мабуть, тільки в дитинстві ми можемо бути самі собою: щирими, довірливими і уразливими. А ще дитинство – це мрія, казка, яка завжди живе з кожним з нас. Ось тільки дуже важливо, стаючи дорослим, не забувати про неї, а постаратися передати відчуття дива своїм дітям.

26 листопада 2009 року

Екзотичні овочі - На відміну від екзотичних фруктів, про які ми вже розповідали на www.maxybaby.net.ua, невідомі овочі не так популярні. Потрібно знати, як їх готувати, з чим подавати, на відміну від фруктів, які досить просто очистити і нарізувати. Проте деякі з маловідомих овочів вельми корисні і не так вже складні в приготуванні.

25 листопада 2009 року

З сьогоднішнього дня нові оголошення про покупку, продаж, обмін дитячих товарів, послуги для будинку і сім'ї, святкові заходи приймаються тільки на нашому форумі. Ознайомитися з архівом оголошень, даних раніше, а також із списком розділів для подачі нових, можна як і раніше на сторінці Дошка оголошень.

24 листопада 2009 року

Права дітей - говоримо з дитиною про її права - В рамках підготовки до святкування двадцятиріччя ухвалення Конвенції про Права дитини Рада Європи випустила інформаційний бюлетень для ознайомлення дітей і підлітків з їх правами. Поговоримо з дитиною популярно про те, що вона є повноправним членом суспільства, про те, що це означає і як своїми правами вона може користуватися.

23 листопада 2009 року

Рецепти блюд для новорічного столу від компанії Tupperware® - Осінь кінчається, і всім нам пора подумати про наближення Нового року! Поговоримо про підготовку до новорічного гуляння і святкування. Стаття містить інформацію про товари для кухні, які допоможуть підготувати орігинальнейший бенкет, а можуть стати і відмінним подарунком господині, а також рекомендації і рецепти приготування святкових блюд.

18 листопада 2009 року

VAGABOND - безсмертна любов до великого образу взуття - Знову поговоримо про моду для мам і тат. Яке взуття ми носитимемо в 2010 році? Розглянемо історію і філософію маркі Vagabond - дивовижного сучасного бренду чоловічого і жіночого взуття. А також - бонус для любителів хорошого взуття - сюрприз! Акція від компанії ECCO для покупців дитячого, чоловічого і жіночого взуття цієї марки.

17 листопада 2009 року

Годування грудьми: декілька рад молодій мамі - як підготуватися до годування малюка грудьми: одяг для годування, правильне докладення, наші страхи і хвилювання.

16 листопада 2009 року

Рада Європи - Двадцятиріччя ухвалення Конвенції ООН про права дитини - Міжнародна Конвенція про права дитини відзначає своє двадцятиріччя. Прийнята 20 листопада 1989 року на ГА ООН, Конвенція була з тих пір підписана і затверджена 193 країнами і стала однією з найширших прийнятих конвенцій в світі. Держави, що підписали Конвенцію, урочисто узяли на себе зобов'язання, пов'язані з наданням гарантії захисту дітей. Ювілей Конвенції з прав дитини масштабно відзначають у всьому світі. Основною метою численних святкувань стане привертання загальної уваги до питання прав дитини в сучасному світі, до вже досягнутого успіху на шляху до забезпечення щасливого дитинства для кожного малюка і до всього того, що ще належить зробити.

15 листопада 2009 року

Екзотичні фрукти в харуванні дитини, шкода або користь? - Зараз неможливо знайти прилавок з фруктами, на якому б не були сусідами яблука, банани і манго. Велика кількість яскравих, нарядних і незвичайних для нашої місцевості фруктів радує око, але чи порадують вони організм?

14 листопада 2009 года

Солодких снів! Рекомендації по догляду за дитиною перед сном від фахівців Johnson's Baby - декілька продуктів від відомої марки і рад про те, як найкомфортніше організувати вечірній ритуал купання і укладання спати.

13 листопада 2009 року

Ознаки вагітності - Поговоримо про те, як наш організм і наше самопочуття сигналізують нам про настання вагітності. Також розглянемо об'єктивні медичні ознаки настання вагітності. Для зручності, приведено три таблиці: можливі ознаки вагітності, вірогідні ознаки вагітності і позитивні ознаки вагітності.

12 листопада 2009 року

Оновлений і доповнений наш Календар вагітності для третього триместра.

11 листопада 2009 року

Самостійне обстеження грудей - Популярна інформація про те, як самостійно стежити за здоров'ям своїх грудей, регулярно проводити самообстеження, в яких випадках звертатися до лікаря. Рекомендації Американського протиракового суспільства.

10 листопада 2009 року

Оновлений і доповнений наш Календар вагітності для другого триместра. Майбутнім матусям буде зручніше і інформатівнише знайомитися з тим, що відбувається з майбутнім малюком на цих тижнях!

9 листопада 2009 року

Мимовільне переривання вагітності. Викидень. Аборт - Мимовільне переривання вагітності (синоніми: викидень, аборт), на жаль, досить поширене явище, і сучасна медицина практично безсила тут чим-небудь допомогти. Втрата дитини - це завжди гіркий досвід для тат і мам, що не відбулися, навіть якщо її розміри досягали всього декількох міліметрів і батьки ніколи не бачили її. На жаль, не кожному малюкові дана можливість дочекатися благополучних пологів. Щоб хоч якось допомогти батькам подолати стрес, пов'язаний з цією подією, ми постараємося проаналізувати можливі причини викиднів і процесів, що відбуваються при цьому, а також думки і відчуття людей, що пережили подібну ситуацію.

7 листопада 2009 року

Дитяча студійна фотографія - поради фотографа - Про мистецтво фотографувати дітей в студії розповідає Тетяна Калмацуй ("Студія сімейної фотографії").

6 листопада 2009 року

Як підготувати старшу дитину до появи в сім'ї поповнення? - "Синок, скоро у тебе буде сестричка", - схвильовано повідомляємо ми своїй дитині і самі не знаємо, хороша або погана для нього ця новина. Поява новонародженого міняє положення первістка і взаємини в сім'ї. Не дивлячись на благі наміри і зусилля дорослих, цей момент по-справжньому складний, а суперечливі відчуття, що виникають у малюка, можуть на довгий час визначити його поведінку.

5 листопада 2009 року

Святковий стіл - як заощадити? - Продовжимо таку популярну нині тему економії витрат в кухні. Ні-ні, подавати гостям порожні макарони - не вихід. Вихід в розумних витратах, плануванні меню і заміні дорогих продуктів на доступніші аналоги.

3 листопада 2009 року

Масаж обличчя. Комплекс вправ для самостійного застосування, рекомендації по виконанню. - Підготувати шкіру до нанесення косметики, забезпечити їй повноцінне щоденне піклування, полегшити виведення продуктів обміну речовин, нормалізувати кровообіг допоможе самомасаж обличчя, який кожна з нас може зробити удома, не вдаючись до послуг професіонала.

1 листопада 2009 року

У дитини з'явився уявний друг - Багато батьків стикаються з тим, що у дитини, звідки ні візьмися, з'являється друг. Друг, якого не видно, не чутно, але на якеого можна звалити свої витівки. Чи варто побоюватися? Строго заборонити малюкові контакти з незрозумілим другом або самому спробувати подружитися з ним? Ви не уявляєте навіть, наскільки корисними можуть опинитися ці друзі... для батьків!

31 жовтня 2009 року

Хеллоуїн, або день всіх святих - свято, що з'явилося в наших краях відносно недавно. Але і діти, і дорослі із задоволенням включаються в гру з цукерками, масками, костюмами і страшилками! Як провели Хеллоуїн? - ділимося враженнями на форумі!

29 жовтня 2009 року

MARC O'POLO - новинки осені і зими 2009-2010 року від бренду Марк О'Поло - Marc O'Polo - це сучасний німецький бренд повсякденного чоловічого, жіночого одягу, взуття і аксесуарів в сегменті premium casual, що сповідає природну натуральність і позитивне відношення до життя, для людей з високими вимогами до якості продукції. Для наших відвідувачок - новини бренду на осінньо-зимовий сезон цього року!

28 жовтня 2009 року

Лікування холециститу народними методами - Холецистит - досить поширене захворювання, до якого схильні близько 10% населення в світі. У перекладі з грецького - це запалення жовчного міхура. Зайва вага, малорухливий спосіб життя і неправильне живлення відносяться до причин розвитку захворювання холециститом. Народна медицина ділиться своїми методами лікування цього захворювання.

27 жовтня 2009 року

Оновлений і доповнений наш Календар вагітності для першого триместра. Користуватися їм стало зручніше, про кожний з тижнів розказано докладніше. Оновлення решти триместрів - найближчим часом.

24 жовтня 2009 року

Вибираємо дитячий сад - Давно минули ті часи, коли ми могли вибрати дитині дитячий сад миттю - це міг бути довколишній відповідний "по району" садок, або підвідомче організації, де працюють батьки, заклад. Зараз до послуг батьків десятки і сотні пропозицій державних і приватних дитячих садів, що працюють по різних методиках, пропонують різноманітні програми... Очі розбігаються - що ж вибрати?!

23 жовтня 2009 року

Музична школа - кошмар або привілей? - Навчання музиці відвіку цінувалося, діти із заможних сімей завжди вчилися музиці так само, як танцям і іноземним мовам. Зараз таке навчання доступне практично будь-якій сім'ї, проте чи всім дітям варто вчитися музиці? Як не втратити бажання вчитися, як зрозуміти, що музична школа для дитини стала тягарем?

22 жовтня 2009 року

Завдання для батьків - виростити генія - Всі ми прагнемо дати своїм дітям найкраще. І, само собою, хочемо якнайскоріше побачити результати. Ми ведемо дитину в центр раннього розвитку і мріємо, щоб він обігнав своїх однолітків в розвитку, ми квапимо час і працюємо на результат. Але чи так це добре для самої дитини? Чи не позбавляємо ми його чогось дуже важливого, прагнучи зробити генієм?..

20 жовтня 2009 року

Дитина колекціонер. З чого почати, що зробити? - Пристрасть до збирання і колекціонування в дитині часто виявляється дуже рано. Ми починаємо збирати листочки в парку і квитки після проїзду в трамваї, камінчики на морському узбережжі і намистини з гудзичками від одягу. Поступово переходимо до марок, календариків, книжок і постерів. Що робити батькам, як відноситися до колекцій, що розповзаються по будинку, чи втручатися в процес? Поговоримо сьогодні про колекціонування!

19 жовтня 2009 року

У розділі Дитячі вірші сучасних українських авторів опубліковані Вірші дітям поета Валерія Герланца, лауреата Всеукраїнського конкурсу "Коронація слова" і міжнародних конкурсів.

18 жовтня 2009 року

Отруйні гриби - Незалежно від того, чи гуляєте ви по лісу з кошиком або з фотоапаратом, необхідно познайомитися з деякими отруйними грибами. Краще ознайомитися з ними і їх впливом на організм в статті, ніж на власному досвіді.

16 жовтня 2009 року

Садимо дерева всією сім'єю - добродійна акція - В суботу 17 жовтня в місті Бровари буде висаджено 200 дерев. Озеленення міста Бровари стане можливим завдяки масштабному екологічному проекту "Я ЗА ЧИСТЕ ЖИТТЯ!", організованому мережею магазинів взуття ІНТЕРТОП при підтримки благодійного фонду "Україно! Я за тебе!". У межах цієї самої акції 4 квітня в Дніпропетровську було висаджено 50 кленів.

15 жовтня 2009 року

Німецькі ради при покупці дитячої коляски - Відомий німецький контролюючий орган Stiftung Warentest, який щорічно проводить тести споживчих товарів, опублікував свої ради для покупки дитячої коляски.

14 жовтня 2009 року

Крем для прогулянок і зволожуюче молочко «Ніжність природи» від JOHNSON’S BABY - Представляємо Вашій увазі новину JOHNSON’S BABY– крем для прогулянок і зволожуюче молочко «Ніжність природи». Надають заспокійливу і захисну дію на чутливу шкіру малюка, якій необхідне щоденне зволоження. Завдяки вхідному в склад екстракту листя оливи, вітаміну Е і мінералам, вони допомагають підтримувати оптимальний рівень водного балансу шкіри, захищаючи її від сухості і лущення.

13 жовтня 2009 року

Свято для юних художників - Підведені підсумки добродійної програми компанії Tupperware "Творчість сполучає серця". Були нагороджені переможці конкурсу малюнків серед вихованців дитячих будинків. 19 фіналістів конкурсу - обдаровані діти з підшефних Tupperware дитячих будинків по всій Росії відвідали захід Tupperware, щоб отримати загальне визнання.

9 жовтня 2009 року

Замок Курісів в селі Петровка - Знову екскурсія по Одеській області для дітей і батьків, цього разу ми покажемо вам маєток Курісов, точніше те, що від нього залишилося. Цілком імовірно, що жителі області не раз проїздили мимо розвалин замку - їх майже не видно з дороги. Історія палацу, маршрут і багато фотографій.

7 жовтня 2009 року

Запрошуємо всіх наших відвідувачів приділити хвилинку своєї уваги новому опиту (праве навігаційне меню сайту, внизу) і вибрати найбільш пріоритетний напрям розвитку своєї дитини на даний момент. Що для вас зараз найважливіше - який-небудь з видів шкільних дисциплін (підготовка дошкільника до їх вивченню), загальні соціальні навики спілкування і життя в колективі, вивчення іноземних мов, фізична підготовка? За наслідками опиту, що завершився, на сайті вже давно працює Юридична консультація, додана можливість обговорювати статті сайту на форумі, додавати свої матеріали можна там же.

6 жовтня 2009 року

Новий розділ сайту - Навчання і освіта: ради батькам школярів присвячений шкільним проблемам, вивченню іноземних мов, заходам для школярів. Розділ містить матеріали, раніше розміщені під тегом Розвиток і виховання дитини, і постійно поповнюватиметься новими цікавими статтями.

5 жовтня 2009 року

Вивчення японської мови в Японії - В нашому світі, що стрімко змінюється, знання іноземних мов часто стає тій самій палочкой-виручалочкой, яка представникові будь-якої професії може допомогти отримати роботу, що цікавить, стипендію учбового закладу, престижну посаду. Батьки випускника школи можуть допомогти йому зорієнтуватися у виборі мови і способу її вивчення - це стане хорошою інвестицією в майбутнє своєї дитини. Англійськa, як найпопулярнішa з іноземних мов, що вивчаються, звичайно ж необхідний, але зараз вже може і не стати істотною перевагою. Англійський вивчають і в тій чи іншій мірі володіють ним практично всі школярі... Поговоримо про вивчення рідкісніших, але не менш перспективніших для навчання і роботи мов, наприклад, про японську

4 жовтня 2009 року

Наших улюблених вчителів і вихователів, викладачів і тренерів, всіх, хто учить нас і наших дітей сьогодні ми поздоровляємо з Днем вчителя!

2 жовтня 2009 року

Білгород-Дністровський, прогулянка по Аккерманськой фортеці - Сьогодні ми покажемо вам одну із старих фортець, що збереглися на території України. Краса і потужність цієї фортеці надихнули кінематографістів знімати фільми в її стінах. Це одне з тих місць, де античний мир з'єднується з повсякденним побутом будь-якого городянина.

1 жовтня 2009 року

Казкове виховання - Поговоримо про те, що саме привносять казки у виховання і розвиток нашої дитини, як вибирати казки для малюка, як використовувати їх у формуванні характеру і особи.

30 вересня 2009 року

Деякі модні тенденції осені і зими 2009-2010 - Для модниць і модників - невеликий фотоогляд модних новинок деяких ведучих марок виробників одягу, взуття і аксесуарів в розділі Жіноча мода: тренди, аксесуари, новинки.

29 вересня 2009 року

Темніє ще не дуже рано, на вулиці тепла осінь, як влаштувати своїй сім'ї антикризовий відпочинок? Вам не треба ризикувати, розшукуючи агентство путівок, що горять. Для того, щоб провести час цікаво і пізнавально, а головне подалі від звичних вулиць, ми запрошуємо вас відвідати свою власну країну. Може ви вже десь побували, і вам не терпиться поділитися емоціями і фотографіями? Ласкаво просимо на наш форум про відпочинок! Дуже хочете поїхати хоч абикуди, але не визначилися з маршрутом? Ознайомтеся з нашими фотозвітами про подорожі!

25 вересня 2009 року

Мауглі з хорошої сім'ї. Про сучасне виховання дітей - чи Так потрібна нашим дітям тотальна опіка і турбота, нагляд за кожним кроком і точна упевненість в тому, що мама з татом краще знають, як жити? Яка частка участі і втручання допомагає особі, що росте, в який момент контроль батьків позбавляє дитину волі і власної думки? Це складні питання, які розглядає в своїй статті психотерапевт Е. П. Белякова.

24 вересня 2009 року

Новий розділ нашого сайту - Краса: косметика, процедури, ради містить раніше опубліковані в розділі Здоров'я жінки матеріали і нові статті.

23 вересня 2009 року

Догляд за шкірою всього тіла - В першу чергу жінки прагнуть підтримувати красу і молодість шкіри обличчя, шиї, рідше - зони грудей і декольте. Але не слід забувати про те, що руки, ноги, в цілому все наше тіло також потребує оздоровлюючого, підтримуючого, омолоджуючого відходу. Саме доглянута, здорова, тонізована шкіра живота і стегон легше переносить стрес вагітності, пологів, годування грудьми, гормональну бурю, з цим зв'язану. Щодня піклуючись про свою шкіру, можна і після декількох пологів не соромитися загоряти на пляжі або у басейну у відкритому купальнику. Послухаємо думку косметолога про те, як треба піклуватися про шкіру тіла.

22 вересня 2009 року

VIII-a Міжнародна Олімпіада студентів і школярів "Ерудити планети - 2009" - 13 жовтня 2009 р. стартує VIII-a Міжнародна Олімпіада студентів і школярів "Ерудити планети - 2009", в якій візьмуть участь студенти і школярі з Росії, США, Чехії, Болгарії, Туреччини, Ізраїлю, Мальти, Естонії, Грузії, України, Казахстану, Білорусі і інших країн.

21 вересня 2009 року

Закінчений прийом і підрахунок голосів у Фотоконкурсі Літо! Визначені переможці в чотирьох номінаціях. Конкурс провести нам допомагав Фарінгосепт - препарат для всієї сім'ї.

20 вересня 2009 року

Оновлена колекція Ялинкових прикрас, які можна зробити своїми руками! До Нового року ще далеко, але готуватися потрібно наперед, тим паче, що підготовка може стати чудовим способом рукоділля для малюків і їх батьків.

17 вересня 2009 року

Наталіївка - поїздка всією сім'єю по українських визначних пам'ятках - Уявіть собі, що ви їдете по трасі, довкруги мелькають звичні оку сільські будинки. І раптом, скрутивши небагато в інший бік, котячись по забутій дорозі серед хвойних лісів, ви бачите казкові ворота. Давайте прогуляємося ще по одному уламку старизни в Харківській області, в Наталіївськім парку.

16 вересня 2009 року

"Свято дитини" в Києві - 12 вересня в літньому театрі Маріїнського парку Києва був проведений фінальний концерт "Свято Дитини" в рамках проекту "Ближче до дітей", організатором якого став дитячий журнал "Пізнайко".

15 вересня 2009 року

Ніжні завитки і локони від Johnson's Baby - Щоб догляд за волоссям приносив тільки задоволення, а дочка, сидячи перед дзеркалом, з нетерпінням чекала, коли ж мама зробить їй нову зачіску, запам'ятаєте декілька рад від експертів Johnson's® baby.

14 вересня 2009 року

Ялинкові іграшки своїми руками - Будь-яка дитина любить прикрашати ялинку, але підготовка до свята перетвориться на справжнісіньке диво, якщо деякі іграшки будуть зроблені своїми руками! Продумаємо оригінальні способи рукоділля для дітей і дорослих - зробимо самі іграшки до нового року.

12 вересня 2009 року

Старий Мерчик, садиба Шидловськіх - Знову подорожуємо всією сім'єю по Харківській області. Цього разу наш шлях лежить в садибу Шиловськіх, палацово-парковий комплекс, який розташований на березі ріки Мокрий Мерчик. Спеціально для вас ми підготували фотографії того, що залишилося від пишної садиби, розповімо історію садиби і як туди добратися з Дніпропетровська.

11 вересня 2009 року

Закінчився фотоконкурс Літо!, який нам допоміг провести Фарінгосепт - препарат для всієї сім'ї. Голосування проходить в чотирьох номінаціях: Здорове літо, Діти літом, Літній відпочинок (Моє літо) і Літній пейзаж. Взяти участь в голосуванні можуть всі зареєстровані учасники нашого форуму, що мають більше 10 повідомлень! Голосування проходитиме до 20 вересня включно, переможці будуть визначені 21 вересня.

10 вересня 2009 року

Щорічний регіональний конкурс "Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу". - з 1-го вересня 2009 року стартує щорічний регіональний конкурс "Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу". Конкурс проводиться з метою заохочення учнів 4-5 класів загальноосвітніх навчальних закладів до систематичного читання сучасної української літератури задля безперервного підвищення культурного рівня учнів та покращення якості й ефективності процесу читання.

9 вересня 2009 року

Дитячі масажні крісла - забезпечують малюкові затишок і комфорт, сприяють розвитку моторики, зору і слуху, в них дитина добре засинає. Психолог коментує дію масажних крісел і крісел гойдалок. Стаття також містить інформацію про тестування дорослого аналога дитячого масажного крісла Fisher Price, що проходить в Києві і інших містах України.

8 вересня 2009 року

Гостям завжди раді - упроваджуємо систему Флай Леді - Якщо вам знайома ситуація, коли дитина з'являється після школи з компанією друзів, свекруха телефонує із словами "Випадково опинилася неподалік, заскочу буквально на хвилинку", краща подруга несподівано просить дозволу провести дівич-вечір на "твоїй території" - то ця стаття для вас. Як добитися такого стану речей, щоб в будь-якій з вищеперелічених ситуацій спокійно посміхнутися і сказати: "Ми гостям завжди раді!" - спробуємо зробити це за допомогою п'ятнадцяти хвилин і раціонального підходу до домоводства!

7 вересня 2009 року

Візит до логопеда - Велику увагу зараз і батьки, і вихователі приділяють своєчасному і правильному формуванню мови дитини. Від батьків потрібно регулярно відвідувати з дитиною дитячого логопеда в ході загального лікарського огляду, фахівці цього профілю часто бувають в дитячих садках і центрах раннього розвитку. Поговоримо про те, як і коли можна виявити у свого малюка порушення мови, і приведемо прості вправи, які можна проробляти удома з дитиною в будь-який слушний для вас час.

6 вересня 2009 року

Фототерапія - Не раз зустрічали на сторінках газет і журналів оголошення "Лікую всі хвороби по фотографії"? Так от мова в нашій статті піде майже про це: про лікування і діагностику за допомогою фотографій. Але ніякої містики, звичайно ж. Як відомо, більшість людей давно шукають діагнози і методи лікування в пошукових системах і на форумах, багато хвороб або методи їх лікування часто стають "модними". Останнім часом стало модним займатися фототерапією і аналізувати сімейні знімки. Поговоримо про це.

4 вересня 2009 року

Прислів'я для дітей - народна мудрість - Народні прислів'я про природу, відносини між людьми, працю - століттями накопичена мудрість. З найранішого дитинства дітки запам'ятовують їх, просто як вірші або приказки, але з часом народна мудрість не може не позначитися на формуванні світогляду дитини. При нагоді вивчайте з малюком такі короткі і прості народні прислів'я, пояснюйте їх значення, учіть вдаватися до них у разі потреби.

3 вересня 2009 року

Бездоганна шкіра - поради косметолога - Поговоримо про жіночу шкіру - ніжну, таку, що світиться здоров'ям, пружню. Так хочеться завжди бачити себе в дзеркалі молодою і красивою - і молодість і краса шкіри запорука успіху в цьому почині. Звичайно ж, вагітність, пологи, втома можуть накласти свій відбиток на стан шкіри обличчя і тіла, але знаючи секрети догляду за нею, можна справитися з багатьма ознаками дорослішання і стресу.

1 вересня 2009 року

Всіх наших відвідувачів - і дітей, і дорослих - сьогодні ми поздоровляємо з початком нового навчального року! 1 вересня, День Знань - день, коли починаються зошити, коли здається, що все починається з чистого розлініяного листа. Давайте настроїмося на цікавий, корисний, веселий і радісний навчальний рік, і вчитимемося, заводитимемо нових друзів, добиватимемося намічених цілей! Дорослі, це стосується всіх нас :) Давайте дізнаватимемося нове і прагнути досягти більшого разом з нашими дітьми, можливо, Першого вересня життя і насправді відкриває перед всіма нами нову цікаву сторінку!

31 серпня 2009 року

Залишатися у формі під час вагітності можна! Тренінг Пілатес для вагітних - Пропонуємо ознайомитися з фото-звітом про тренінг Пілатес для вагітних, проведений в Києві на прикінці серпня 2009 року в рамках соціальної акції "Місяць фітнеса і здоров'я".

30 серпня 2009 року

Гриби - Поговоримо сьогодні про користь і шкоду грибів, як і з чим їх їдять, де вони ростуть. Як завжди декілька фотографій їстівних грибів і розповідь про них. Чому? Та тому що скоро осінь, самий кращий час для виходу на грибне полювання, з кошиком або фотоапаратом, термосом з чаєм і теплим пледом!

27 серпня 2009 року

Всеукраїнський конкурс "Моя улюблена книга" - Пропонуємо ознайомитися з інформацією про всеукраїнський конкурс для дітей.

26 серпня 2009 року

Новий розділ Адресної книги нашого сайту: Школи, гімназії, ліцеї Дніпропетровська - ми продовжуємо збирати інформацію.

25 серпня 2009 року

Фотографуємо вагітність! - керівництво для молодих батьків. - керівництво для молодих батьків. - Чутки і міфи про те, що вагітну жінку не можна фотографувати, неабияк застаріли. Доказів тому маса: зірки кіно і сцени, щоденники мам, виставлені в Інтернеті на загальний огляд. Та і взагалі, сфотографуватися разом з дитиною, поки вона в животі, стало надзвичайне модним. Багато професійних фотографів вводять "вагітну" фотосесію впродовж всіх дев'яти місяців в свій список послуг. Отже, як же сфотографувати вагітність?

24 серпня 2009 року

Всіх наших українських відвідувачів поздоровляємо з Днем Незалежності України!

22 серпня 2009 року

Юрист продовжує консультувати в нашому форумі. Нагадуємо, що перед тим, як поставити питання, необхідно зареєструватися і ознайомитися з правилами форуму і розділу Юридична консультація. Відповідь на питання буде отримана протягом місяця.

21 серпня 2009 року

У розділі Дитячі вірші і пісенькі - поповнення! З'явилися нові Вірші про різні пори року, різні місяці, про природу!

20 серпня 2009 року

Рекомендуємо увазі наших відвідувачів: Тренінг Пілатес для вагітних, який відбудеться 28 серпня в Києві. Майстер-клас проводиться тренерами студії Step-Up.

18 серпня 2009 року

Вологі серветки Johnson's® baby "для найменших" без аромату. Турбота з перших днів - Новинка на ринку товарів для найменших, ніжні серветки стануть в пригоді кожній мамі. Пропонуємо ознайомитися з інформацією про серветки від виробника.

17 серпня 2009 року

Правила дорожнього руху для дитини - Загальні правила дорожнього руху, їзди на велосипеді і навіть вигулювання собаки! Начебто все просто: подивитися по сторонах, три кольори світлофора. Ми переходимо дорогу, не замислюючись, тому що звикли, отримали необхідні знання і маємо багатий досвід. А що робити з дитиною? Як навчити її поклопотатися про свою безпеку на дорозі?

14 серпня 2009 року

Як мамі і тату підготуватися до нового навчального року? - Кінець літа - та сама пора року, коли у всіх на вустах повернення в школу, підготовка дітей до занять, закупівля шкільного приладдя, форми і ранці... Але хто поклопочеться про дорослих, мамах і татах, на кому, власне кажучи, і тримається організація повернення дитини до навчання? Все в наших руках, давайте продумаємо свій власний перехід з літнього розкладу на осінній.

13 серпня 2009 року

Нові загадки на сторіночці Загадки дітям! Весело і корисно зайнятися розгадуванням загадок з малюком, це тренує пам'ять, образне мислення, концентрацію уваги.

12 серпня 2009 року

Скоромовки для розвитку мови і дикції - Декілька віршів-скоромовок, які потрібно вивчати напам'ять з дитиною дошкільного або молодшого шкільного віку для розвитку дикції і чіткості вимови.

11 серпня 2009 року

Оновлений і доповнений розділ "Енциклопедія для батьків" - колекція термінів, з якими ви можете зіткнутися при плануванні зачаття, вагітності, підготовці до пологів, відновленні після них, а також при заняттях фітнесом для вагітних і в постродовий період.

7 серпня 2009 року

Першокласник вдома. Сам! Правила безпеки школяра - Не всі мами можуть забрати дитину з школи після останнього дзвінка, відвести додому і смачно нагодувати. Іноді недоступна навіть група продовженого дня. Тому перед школою і в процесі першого року навчання не перешкодить вам дати малюкові декілька уроків.

5 серпня 2009 року

Підготовка до школи - Сьогодні розмова у нас піде не про читання і буквар, а про те, як максимально полегшити дитині перехід на новий розклад, зробити для неї початок шкільного життя легким і приємним. Літні днинки пробіжать швидко, зараз самий час почати готуватися до 1 вересня!

4 серпня 2009 року

Поїздка на автобусі з дитиною - готуємося наперед! - Літо, час подорожей і відпочинку, деколи підносить нам безліч сюрпризів. Припустимо, до місця відпочинку не вийде добратися ні власним транспортним засобом, ні літаком, ні поїздом - доведеться їхати на автобусі. Такий вид подорожі за визначенням складніший і незручніший за всіх інших, але справитися можна і з ним. Давайте спробуємо підготуватися до такої поїздки з малюком, і максимально полегшити її.

1 серпня 2009 року

Відпочинок дикуном, допомога для новачків - Дикий відпочинок вибирають з різних причин - любов до відпочинку в незвичних або екстремальних умовах, відсутність людних пляжів, або просто як засіб відпочинку від міської суєти. У нашій новій статті поради новачкам і бувалим, зразковий список необхідних речей і опис можливих казусів в поїздках.

31 липня 2009 року

Після нетривалої перерви знов опубліковані Відповіді юриста на ваші питання на нашому форумі.

30 липня 2009 року

Збираємо відгуки і обговорюємо - Сімейний відпочинок на Тарханкуті! Сімейний відпочинок на Тарханкуте! Розділ нашого форуму, присвячений сімейному відпочинку, подорожам, самостійним і з дітьми, відкритий для нових тeм і розповідей! Їздили в цікаве місце? Привезли незабутні враження? Ділитеся з друзями!

29 липня 2009 року

Комплекс відмінника - Ваша дитина не доставляє вам клопоту: вона відмінно вчиться, її завжди хвалять на батьківських зборах, вона допомагає по господарству і більше цікавиться книгами, ніж прогулянками з друзями по небезпечних місцях... Здавалося б - які можуть бути проблеми в цій ситуації? У вашій сім'ї все ідеально! Але - труднощі бувають і у ідеальних дітей. Давайте поговоримо про відмінників і батьківські помилки в їх вихованні.

27 липня 2009 року

Дитячі вірші англійською мовою - Прості вірші і пісеньки англійською мовою для занять з дитиною і вивчення напам'ять. Вірші дозволяють не тільки розширити лексику дитини в англійській мові, але і потренувати складні для вимови звуки, вивчити алфавіт.

24 липня 2009 року

Збираємо докладну інформацію, відгуки, історії про пологи в пологовому будинку міської лікарні №2 (робочій).

23 липня 2009 року

Підготовка до сімейної поїздки у відпустку - Всі ми знаємо, яким головним болем можуть обернутися збори в поїздку, особливо коли їде вся сім'я, а вся відповідальність за збори лежить на одній людині - і всі ми знаємо, на кому саме. Іноді одна думка про упаковку валіз і підготовку будинку до від'їзду може відбити бажання поїхати на море або в гори! Як полегшити собі завдання, як підготуватися до поїздки безболісно, як зробити так, щоб вся сім'я отримала задоволення не тільки від відпустки, але і від підготовки до неї - давайте спробуємо розкласти все по поличках.

22 липня 2009 року

Види очищувачів повітря - Питання чистоти повітря в наших житлах стоїть особливо гостро, якщо в будинку є маленька дитина. Розглянемо різні види приладів, використовуваних в побуті для очищення повітря і максимального його оздоровлення.

21 липня 2009 року

Сімейний відпочинок в Празі - Прага - одна з найкрасивіших і привабливіших для туристів столиць Європи. Старовинне місто, овіяне легендами і переказами, з чарівною архітектурою і захоплюючою історією - він в рівній мірі цікавий парам молодожонів і відзначающим золоте весілля закоханим. Список визначних пам'яток, які в Празі можна відвідати всім, практично нескінченний - спробуємо торкнутися декількох пунктів з нього залежно від того, чи подорожуєте ви з дитиною і якого віку ваше чадо.

20 липня 2009 року

Користь рослин - насіння і злаки - Хтось любить попкорн, хтось гризе насіннячка, майже всі люблять пиріжки з маком. А чи є якась користь від улюблених ласощів? Продовжуємо екскурс про користь рослин.

17 липня 2009 року

Побутові та інші травми, перша допомога - І діти, і дорослі часом отримують різного роду побутові травми. Як з ними справлятися, і чи варто справлятися зі всім самому? Іноді варто довірити себе або дитину в руки досвідченого лікаря, а іноді вистачить підручних засобів.

16 липня 2009 року

Акція - допоможемо дітям! - пеціалізованому будинку дитини №1 м. Дніпропетровська потрібна допомога. Просимо ознайомитися з інформацією про добродійний захід.

15 липня 2009 року

Вправи для підготовки дитини до школи - Діти ростуть швидко. Здавалося б тільки вчора ви переживали за свого малюка, вперше відводячи його в ясла, на порозі вже нові випробування - школа. Як зробити, щоб дитина швидко і безболісно адаптувався до нових умов? У чому полягає психологічна підготовка першокласників?

14 липня 2009 року

Ось вже в школу пора - ради батькам про підготовку до школи - Про проблеми дошкільної освіти в нашій країні активно говорять в останнє десятиліття, проте ефективних способів їх рішення на державному рівні поки не пропонується. Узяти турботу про підготовку своєї дитини до школи доводиться батькам. Втім, разом з турботою з'являється і відповідальність за результат підготовки до школи, тим більше що нині, як у відомій пісні, "перший клас на зразок інституту".

13 липня 2009 року

І знову вірші про хорошу поведінку для найменших від Кирила Авдєєнко. Цього разу розповімо маленьким вередунам про те, як потрібно їсти кашу! :)

10 липня 2009 року

Почався фотоконкурс ЛІТО, який проходитиме на нашому форумі до 10 вересня 2009 року! Ознайомитися з правилами участі і призами можна в темі Фотоконкурсу. Конкурс нам допомагає проводити препарат для всієї сім'ї Фарінгосепт - завжди здорове горло!

8 липня 2009 року

Дитина-фотограф: учимо малюка фотографувати - Діти люблять фотографуватися, а ще частіше - хочуть фотографувати самі. Батьки побоюються вручити трирічному шибеникові дорогу "іграшку", але з віком дитина стає більш сконцентрованою, не варто позбавляти його радості. Давайте поговоримо про те, як дати дитині фотоапарат, що сказати, чому навчити.

7 липня 2009 року

Ніч на 7 липня - чарівна ніч, коли святкують свято Івана Купала. Як ви провели чаклунський час? Стрибали через багаття? Шукали папороть? Ділимося своїми історіями і фото в темі форуму про свято Івана Купала!

6 липня 2009 року

Незабаром на сайті стартує новий фотоконкурс, присвячений літу, відпочинку, здоровій активності в теплу пору року! На форумі вже можна ознайомитися з попередніми вимогами до фото і умовами участі і почати готуватися >>>! Конкурс нам допоможе провести препарат для всієї сім'ї Фарінгосепт - завжди здорове горло!

3 липня 2009 року

Не забувайте про анонси наших Конкурсів, що публікуються в спеціальному розділі сайту! Тут же - докладна інформація про конкурси, що проводяться нашими партнерами.

1 липня 2009 року

"Ближче до дітей" - свято дитинства! - Завершився перший етап проекту "Ближче до дітей" - пройшла низка яскравих дитячих свят "Свято дитини", що проводились по всій Україні з 10 травня по 13 червня.

30 червня 2009 року

Екологічно чисто - Більшість батьків прагнуть до того, щоб їх дитина росла в хороших умовах. Це стосується не тільки навколишнього середовища, але і багатьох побутових дрібниць, на які до появи малюка в сім'ї ніхто не звертав уваги. Деякі з методів граничать з дивностями, на перший погляд, деякі цілком застосовні і навіть важливі.

23 червня 2009 року

Користь рослин - горіхи - Горіхи постійно присутні на наших столах - як перекушування, як доповнення до кондитерських вишукувань, як солоні снеки. Сьогодні наша розповідь піде про те, що містять горіхи, про вітаміни і мікроелементи в звичних продуктах. Живильні і інші властивості в новій статті з серії Користь рослин - горіхи.

21 червня 2009 року

Визначені переможці другого етапу кулінарного конкурсу! Учасник, що набрав найбільше число голосі, отримує приз, і разом з володарями другого місця переходить у фінал.

20 червня 2009 року

Нові Вірші дітям різного віку про хорошу поведінку в розділі Розвиваючих ігор: колекція поповнена!

19 червня 2009 року

Увазі майбутніх мам! Проводиться конкурс-відбір пар, чекаючих збільшення сімейства, для зйомок відео-гіда про вагітність "40 тижнів". Ознайомтеся з інформацією про акцію на нашому форумі!

18 червня 2009 року

Користь рослин - ягоди - Що може бути смачніше за свіжі літні ягоди? Напевно, тільки заготовлене своїми руками ароматне вариво, коли взимку відкриваєш банку до чаю. Або, мабуть, катати язиком по небу заморожену вишню або малину. Ягоди не тільки смачні, але і незвичайно корисні, про це в сьогоднішній статті з циклу Користь рослин - ягоди.

16 червня 2009 року

Як вибрати килим в дитячу кімнату? - Дуже часто при оформленні дитячої кімнати виникає питання - стелити килим дитячою або він буде тільки місцем для збору пороши? Поза сумнівом, килими додають відчуття комфорту і затишку будь-якому приміщенню і особливо дитячої. Крім того, у килимових покриттів є практичне призначення: вони захищають кімнату від зимового холоду і літньої спеки, глушить звуки в кімнаті.

15 червня 2009 року

Починається голосування на другому етапі Кулінарного конкурсу: Десерти і випічка!! Приймаються голоси наших зареєстрованих учасників, що мають не менш 10 повідомлень у форумі, до 20 червня включно.

12 червня 2009 року

Користь рослин - трави і приправи - Продовжимо наш екскурс в звичайне повсякденне харчування. Цього разу поговоримо про різноманітність приправ і їх користь не тільки для смаку блюд, але і для наших організмів. Вважається, що діткам приправи не додають, проте, багато малюків в найранішому дитинстві пили лікарський настій з фенхеля - популярної приправи. Цікаво?

7 червня 2009 року

Всіх наших відвідувачів поздоровляємо з Трійцею! Почитати про свято і розповісти про Трійцю у вашій сім'ї можна на нашому форумі >>>.

4 червня 2009 року

Вірші Кирила Авдєєнко дітям про добру поведінку (для читання з батьками) - Добрі вірші про поширені проблеми в поведінці малюків, на прикладі яких батьки можуть поговорити з дитиною про її вчинки.

3 червня 2009 року

Користь рослин: овочі - Ми постійно говоримо дітям "їж овочі, з'їж яблуко, це корисно". А ніж власне вони корисні? Звичайне те, що ми знаємо про користь овочів і фруктів - лише загальні відомості, частіше ми покладаємося на віру в те, що якась користь повинна бути. Поговоримо небагато докладніше про популярні овочі, адже саме в літній-осінній період овочі зберігають найбільшу кількість корисних речовин!

2 червня 2009 року

Продовжуємо знайомитися самі, і знайомити дітей з історією рідного краю. У дніпропетровській області знаходяться руїни однієї з якнайдавніших культових споруд язичників - Храм семи брам, капіще Перуна. І все це знаходиться зовсім поряд, в селі Микільське

1 червня 2009 року

Поздоровляємо з Днем захисту дітей!

27 травня 2009 року

Садиба Попова - Продовжимо розмову про ті місця недалеко від дому, які можна відвідати з дітьми молодшого і середнього шкільного віку. Місця красиві і цікаві, місця, в яких можна невимушено починати знайомити дитину з історією рідного краю. Недалеко від Запоріжжя, кілометрів 100 по трасі на Сімферополь сховався один з нечисленних замків Дикого Поля, степової частини України. Ця садиба була побудована як відповідь Воронцовському палацу, що в Алупці. На даний момент збереглися не всі будови, але садиба все ще викликає захоплення своєю красою.

26 травня 2009 року

Життя складається не тільки з серйозних моментів. Серед важливих розмов про здоров'я наших малюків, планування сім'ї, школи і роботу ми можемо знайти час... небагато поклепати! Улюблена актриса чекає збільшення в сімействі? Несподіваний поворот сюжету популярного серіалу? Обговорюємо в розділі Кумиры нашого форуму!

25 травня 2009 року

Організація зберігання одягу в дитячій шафі - Діти швидко ростуть, і часто одна дитина має одягу більше, ніж його батьки, разом узяті! Тому проблема зберігання дитячого одягу стоїть навіть гостріше, ніж питання раціональної організації простору у власній шафі або гардеробі. Розглянемо декілька простих реклмендаций про те, як зручно зберігати дитячий одяг.

24 травня 2009 року

Запальні захворювання дитячих очей. Кон'юктівіт. - З самого раннього дитинства, як тільки дитина починає самостійно пересуватися по підлозі будинку і по землі на прогулянці, мама прагне привчити її виконувати важливе правило: ніколи не дотагиваться брудними ручками до личка, і особливо - до очей. Але небезпека може підстерігати не тільки на кінчиках пальців: кон'юктівіт викликається хвороботворними мікробами і вірусами і може бути занесений в очі з рушника, серветки, хустки. Поговоримо про те, що таке кон'юктівіт і як в домашніх умовах боротися із запальними хворобами очей у дітей.

23 травня 2009 року

Группі - недитяче захоплення - В підлітковому віці особливо сильно спалахує бажання "фанатеть", від якогось виконавця, музичної групи, актора, футбольної команди - варіантів багато. Особливо серйозні фанати не залишають своїх кумирів ні на день, проводячи час в дорозі, прагнучи наблизитися до улюбленців. Термін "группі" якраз з цієї серії захоплень. Отже, группі, або недитяче захоплення.

22 травня 2009 року

На форумі видаляються всі облікові записи відвідувачів, що реєструвалися раніше 1 травня цього року і не прийняли участь ні в одній дискусії. Якщо вам з будь-яких причин важлива ваша реєстрація - вам доведеться реєструватися знову і залишити хоч би одне змістовне повідомлення в будь-якому з наявних розділів.

21 травня 2009 року

розділі Дитячі вірші і пісеньки - нова рубрика, Вірші дідусеві, вірші якої можна прочитати і вивчити з дитиною 5-9 років.

19 травня 2009 року

Лікарські трави в червні - збір, користь, застереження - Початок літа офарблює все в зелений колір. Ранні травички вже відквітнули, облетіли білі квіти на деревах, починають наливатися ранні ягоди. Навіть поїздка на природу здається набагато веселішою, коли дерева шумлять молодим листям, а дітвора верещить у річки. Побродимо знову, самі або з дітворою у пошуках лікарських рослин.

18 травня 2009 року

Нагадуємо, що перед тим, як створювати запит на форумі Консультація юриста, необхідно ознайомитися з Правилами і відповідями, що вже є у нас. Як шукати відповіді на питання, подібні вашому, розказано тут.

16 травня 2009 року

Спальня: притулок від тривог і проблем - Поговоримо сьогодні про те, як спальню зробити справжнім притулком від метушливого перебігу повсякденного життя, як перетворити її на свій власний доступний по першому бажанню спа-курорт і рітріт-центр. Це не так складно і витратно, як може показатися на перший погляд!

15 травня 2009 року

Оновлений і доповнений матеріал про сон здорової дитини: норми сну, можливі порушення, способи укласти дитину.

14 травня 2009 року

Починається другий етап кулінарного конкурсу на форумі MaxyBaby. Тема – Солодощі і випічка. Рецепти приймаються з 14 травня по 14 червня. Детально ознайомитися з правилами і почати брати участь можна на форумі!

13 травня 2009 року

Новобогородіцкая фортеця - Історія пірамід або будь-яких залишків старих міст закордоном привертає туристів і паломників. Проте, на території Дніпропетровська теж існують старовини, які можуть розповісти про нашу історію. Це місце, де минуле перетинається з сьогоденням, де можна відчути себе учасником давніх подій, і залучити дітей до історії рідного краю. Все це - Новобогородіцкая фортеця.

12 травня 2009 року

Наближається до кінця черговий навчальний рік. Всього за два тижні у всіх школах багатьох країн прозвучить урочистий останній дзвінок. У нашій колекції дитячих віршів і пісень оновлення з нагоди свята, що наближається: вірші і поздоровлення до останнього дзвінка, для наших дорогих випускників - вірші і поздоровлення до випускного на російській і українській мові, а також декілька віршів-поздоровлень для випускників дитячого садку!

11 травня 2009 року

Син підліток приголомшив вас тим, що збирається вихідні провести в напівзруйнованому будинку? Вперше почули термін "індустріальний туризм" в зв'язку з цим? Чи варто хвилюватися, якщо хтось з дітей-підлітків захоплюється цим? Які запобіжні засоби прийняти? Можливо, ви самі можете чимось поділитися з нами? Заглянути в світ індустріального туризму, що зачаровує, але часто небезпечний, можна на нашому форумі!

10 травня 2009 року

Сьогодні, в другу неділю травня, в Україні, як і в багатьох інших країнах, святкується сімейне свято - День Матері! Поздоровляємо всіх мам і бабусь, всіх, хто ще тільки мріє стати мамою і тих, хто недавно нею став - з святом! Розкажіть про те, як відсвяткували день Матері, чекаємо ваших історій!

9 травня 2009 року

У цей весняний день ми поздоровляємо ветеранів - наших бабусь і дідусів, прабабусь і прадідусів - з днем Великої Перемоги. Завдяки ним у нас і наших дітей є головне, що потрібне для життя: мирне небо над головою. Вічна їм слава і вічна пам'ять тим, кого вже немає з нами.

7 травня 2009 року

Нова гра для малюків в розділі Розвиваючі ігри: Знайди відмінності - на двох майже однакових картинках - дві бабусі з казки. Вони схожі - але все одно є 15 відмінностей. Малюкові потрібно постаратися знайти їх і помітити на одному з малюнків.

6 травня 2009 року

Оновлений Православний церковний вінчальний календар на 2009 рік. Плануючи вінчання в церкві пам'ятайте, що обряд цей здійснюється не щодня - звіртеся з календарем вінчань.

5 травня 2009 року

Збираємо інформацію про цікаві і красиві місця наших рідних міст! Запрошуємо всіх наших відвідувачів поділитися розповідями і фотографіями - і хай це будуть не тільки загальновизнані визначні пам'ятки, але і просто улюблені і пам'ятні місця прогулянок, з дітками і коханими, всією сім'єю або в романтичній самоті... Тема про Дніпропетровськ вже почата на нашому форумі, в розділі Сімейний відпочинок і подорожі збираються цікавості про інші міста. Вашого міста немає в списку? Створення нових тим вітається!

4 травня 2009 року

Хто рано встає... Привчаємо дитину любити ранішній підйом! - "Встати не з тієї ноги" не дарма стало ідіоматичним виразом. Як день почнеться, так він і продовжиться - це твердження вірне з найранішого віку. Давайте постараємося не перетворювати і свій ранок, і ранок дитини в джерело постійного стресу на увесь день, давайте створюватимемо собі радісний настрій з того самого моменту, як сім'я починає прокидатися. Як це зробити?

3 травня 2009 року

Шаровській замок - поїздка в Шаровку, що під Харковом - Недалеко від Харкова, в Богодуховськом районі в селі Шаровка знаходиться старовинний замок, оточений величезним садом. Про нього небагато знають у наш час, а він, не дивлячись на плачевний стан, в якому знаходиться, прекрасний, і поїздка туди і прогулянка по чарівному парку навколо стануть незабутньою пригодою для всієї сім'ї.

1 травня 2009 року

Поздоровляємо з Першотравнем! Відсвяткуємо і відпочинемо весело всією сім'єю, враженнями ділимося на форумі!

30 квітня 2009 року

Всеукраїнські фестивалі дитячої творчості "Свято дітей" - З 10 травня по 13 червня журнал "Пізнайко" запрошує дітей та їхніх батьків на Всеукраїнські фестивалі дитячої творчості "Свято дітей".

29 квітня 2009 року

До Криму з дитиною, їдемо на машині? - Отже, попереду травневі свята, попереду ціле тепле літо, самий час вивезти сім'ю на море. Можна, звичайно, вибрати звичний спосіб - поїхати поїздом. Але, якщо ваша дитина вже достатньо доросла для поїздок машиною, стоїть хоч би раз з'їздити своїм ходом! Це пізнавально, цікаво і навіть економічно.

28 квітня 2009 року

Нагадуємо нашим дорогим відвідувачам про те, що новини і анонси статей на сайті можна отримувати на свою електронну адресу завдяки нашим новинним розсилкам, а також стежити за ними на сторінках живого журналу! Вони виходять приблизно двічі на місяць і містять анонси всіх подій сайту за цей період. Залишайтеся на зв'язку, стежте за нашими новинами! Підписатися можна тут і тут, наше співтовариство можна знайти в ЖЖ.

27 квітня 2009 року

Напередодні літа, сезону відпусток і поїздок, ми виділяємо всі статті про сімейний відпочинок і подорожі в окремий розділ: Сімейний відпочинок і подорожі з дітьми. Чекайте швидкої появи нових статей про різні місця відпочинку на сайті і не забувайте про розповіді, що постійно з'являються, про сімейні поїздки на нашому Форумі про сімейний відпочинок і подорожі!

24 квітня 2009 року

Дієти до літа - комплексний підхід - Скоро почнеться сезон купальників, теплих пляжів і прогулянок по берегу моря. І коли як не зараз хапатися за голову, при думці про пропущений зимовий час, целюліт і зайву складочку на животі. Саме навесні починається бум на покупку антіцеллюлітних засобів і найжорсткіші дієти. Чи варте?

23 квітня 2009 року

Оновлення в розділі Розвиваючі ігри: "Сестричка Аленушка і братик Іванушка" - гра з кубиком по мотивах відомої народної казки. Кидаючи віртуальний кубик, дітям належить пройти увесь шлях героїв казки. У міру проходження карти пригод персонажі розповідатимуть малюкам історію.

22 квітня 2009 року

Перша міжрегіональна спеціалізована виставка "Дитячий світ" - Запорізький Експоцентр запрошує на Першу міжрегіональна виставку "Дитячий світ", з 15 по 17 травня у виставковий комплекс "Козак Палац" (вул. Перемоги, 70-б).

21 квітня 2009 року

Завершилося голосування на першому етапі нашого Кулінарного конкурсу! Визначився переможець і фіналісти, які продовжать надалі боротьбу за головний приз.

20 квітня 2009 року

Лікарські трави навесні - збір і користь, застосування в здоровішім харчуванні - Коли починає пригрівати сонечко, цвісти первоцвіти, а на деревах з'являються зелені листочки, усіх починає тягти на природу. І якщо поїздка на шашлики цікава для всієї родини, то риболовля або полювання звичайно цікаве комусь одному. Тоді чому б не провести час із користю, поки чоловік коштує в позі лелеки з вудочкою? Пошукаємо цілющі трави!

19 квітня 2009 року

Усіх наших дорогих відвідувачів сьогодні ми поздоровляємо зі Світлим святом Великодня! У прекрасний весняний святковий день давайте будемо любити й вибачати один одного. Розповіді про великодні чуда й тому, як пройшло свято, ми чекаємо на форумі :) Христос Воскрес!

17 квітня 2009 року

У розділі Розвиваючі ігри оновлення! Гра "Лабіринт Колобок" - дитині належить провести улюбленого персонажа відомої казки по лабіринту так, щоб уберегти від всіх небезпек і досягти фінішу якнайскоріше.

15 квітня 2009 року

Вагітність і натуральна терапія - Завагітнівши, багато пані прагнуть піти від всякого роду хімії, у тому числі і від косметичних препаратів, ароматизованих напоїв і іншого. Проте, чи так нешкідливі травички, ефірні масла і інші натуральні продукти догляду і лікування?

13 квітня 2009 року

Почалося голосування на першому етапі нашого Кулінарного конкурсу! На цей раз ми вибираємо два кращі рецепти коронних блюд наших учасників. За наслідками голосування ми визначимо двох учасників, які перейдуть у фінал і змагатимуться за головний приз. Учасник, що отримав на цьому, першому, етапі найбільшу кількість голосів, отримає пам'ятний приз! Нагадуємо, що голосувати можуть тільки зареєстровані учасники нашого форуму, що мають не менш 10 повідомлень.

12 квітня 2009 року

Великдень: історія, звичаї, підготовка до свята - Великдень - одне з найяскравіших і цікавіших релігійних свят для дітей і дорослих. Давайте підготуємося до нього як слід! Для вас історія свята, рецепти, а так само різниця між паскою та куличем і інші цікаві традиційні і обрядові дії.

9 квітня 2009 року

Про поточне полягання і перспективи розвитку ринку продуктів дитячого харчування в Україні - В ході засідання Круглого столу "Поточне полягання і перспективи розвитку продуктів дитячого харчування в Україні" фахівці Мінагрополітики, Мінекономіки, МОЗ України, наукових установ УААН і АМНУ, а також представники підприємств-виробників продуктів дитячого харчування розглянули ряд проблемних питань.

7 квітня 2009 року

Генеральне прибирання - позбавляємося від стресу! - Поговоримо знову про ведення домашнього господарства без відриву від роботи, виховання дітей і турбот про себе кохану. Скільки стресу в наше життя вносить генеральне наведення порядку в одній кімнаті або у всій квартирі перед святом, приїздом родичів, приходом гостей? А що, якщо взагалі виключити генеральні прибирання з свого розкладу, і перестати викреслювати з життя цілі дні, проведені за гарячковим миттям стін, коли доводиться викликати до дитини няню, брати день за свій рахунок на роботі і псувати манікюр? Обговорюємо!

6 квітня 2009 року

Початок сезону сімейних поїздок, ми починаємо шукати нові, незвідані ще для себе цікаві місця. Не обов'язково їхати закордон - достатньо попильніше поглянути на карту України, тут теж є безліч цікавих місць! Сьогоднішня розповідь наших авторів - про одне з них. Кам'яна могила, національний заповідник - якнайдавніший пам'ятник культури, оповитий таємницями, легендами і історіями.

5 квітня 2009 року

Нові ради і рекомендації в розділі Юридична консультація про батьківські права, прописку неповнолітніх і ін.

4 квітня 2009 року

Реальна віртуальність - флеш-моби, буккроссинг в житті підлітків і дорослих - Все більше нових захоплень з'являється у наших дітей. І якщо досить часто інтереси відводять підлітків в світ віртуальний, то надалі всілякі мережеві співтовариства виходять за свої межі, переносячи спілкування своїх учасників з віртуального світу в світ реальний.

3 квітня 2009 року

Працюємо в саду з дитиною! - Возитися в саду - заняття на любителя. Хтось вирощує тут справжні шедеври на грядках, хтось удосконалюється в мистецтві ландшафтного дизайну, хтось віддає перевагу стилю "запущений двір"... Якщо ж у вас фраза "весняні роботи в саду" викликає тільки думку "Це не для мене, мені ніколи, та і малюк не дозволить цілий день з рослинами возитися" - ця стаття для вас. Давайте спробуємо перетворити садову рутину на радість і задоволення, що не заважає займатися немовлям і що дозволяє привернути до праці дитину більш старшого віку!

2 квітня 2009 року

Поговоримо про сімейний бюджет і планування домашніх фінансів! Новий розділ нашого форуму - Сімейний бюджет - присвячений саме цим темам. Тут можна поділитися досвідом економії, знайти товаришів для сумісних закупівель, обговорити раціональні способи планування в справах домашніх.

1 квітня 2009 року

Вітаємо з Днем сміху! Давайте сміятися і радіти, не дивлячись на будь-які проблеми, давайте даруватимемо усмішки і веселість один одному! Запрошуємо поділитися історіями вдалих і невдалих розиграшів на нашому форумі!

31 березня 2009 року

Як фотографувати дітей - Можна покликати профі, можна узяти домашню мильницю або дзеркальний фотоапарат. У будь-якому з випадків у вас щось та вийде, але що саме - залежить тільки від вас і дитини. Отже, як сфотографувати свою дитину?

27 березня 2009 року

Як відомо, конкурси проводяться не тільки у нас. На форумі розміщена цікава інформація про фотоконкурс, що проводиться нашими колегами: 4th Mini Model Net International 2009! Учасником конкурсу може стати будь-яка дитина у віці від 4 до 14 років. Період проведення фотоконкурсу - 8 місяців.

26 березня 2009 року

Різноманітність іграшок на виставці BABY Expo - З 7 по 10 квітня 2009 в київському Міжнародному Виставковому Центрі відбудеться сама очікувана подія ринку дитячих товарів України: Міжнародний Форум товарів і послуг для дітей BABY Expo 2009.

24 березня 2009 року

Акуратна кухня - це просто! - Отже, на вашій кухні не можна прийняти гостей, ви не любите готувати, ви взагалі туди не заходите. Якщо всі три пункти, або хоч би два з них ви приміряєте на себе, швидше за все у вас в кухні безлад. І цей стан - постійний. Нічого, все вирішується, швидко і просто.

21 березня 2009 року

Новий розділ нашого форуму - Обговорення дитячих товарів і послуг для дітей і батьків - присвячений виключно дискусіям на тему використання різних продуктів для сімей з дітьми різного віку. Тут категорично не приймається реклама, але можна ділитися думками і питати рад.

20 березня 2009 року

Юрист відповідає на питання відвідувачів про аліменти, спадок, розділі майна при розлученні і багато інших.

19 березня 2009 року

Ідеальний будинок - з чого почати - Будиночок з картинки, квартира з розвороту модного журналу, просто намальована в мріях картина свого житла є у кожного з нас. І у кожного з нас є можливість утілити картинку в реальність, хоч би частково. Незалежно від того, що вам випало на даний момент, гуртожиток, знімна квартира або мешкання із старшими родичами. Починаємо робити свій будинок - своїм!

18 березня 2009 року

Вправи для повернення форми після пологів - Лікарі в один голос затверджують: вагітність - не хвороба, і відноситися до себе впродовж всіх дев'яти місяців потрібно, як до здорової людини. Але навіть якщо вагітність протікала без ускладнень і труднощів, і пологи були легкими, так або інакше положення позначається на наших фігурах і зовнішності. Давайте знову торкнемося теми про те, як повернутися у форму після пологів і як позбавитися від негативних явищ в нашій зовнішності.

17 березня 2009 року

Проблеми з шлунком дитини під час годування грудьми - Грудний малюк відразу після народження і навіть пізніше залежить від вас не менше, ніж під час вагітності. Для нормального зростання і розвитку в перші місяці дитині незвичайно важливе правильне харчування - і проблеми з шлунком в цей час можуть бути сигналом того, що щось в процесі годування розладналося.

16 березня 2009 року

Дитячі свята в Японії - У японських діток багато свят, на відміну від наших малюків, яким випав тільки один день, - 1 червня, міжнародний день захисту дітей. Та ще день святого Миколи, якого відзначають далеко не всі діти. Причому японські дитячі свята - це не дні, коли в календарі є галочка, це справжні свята, з багатовіковими традиціями. І як всі азіатські свята, вони дуже барвисті.

14 березня 2009 року

Дитяче харчування - доросле питання - 12 березня 2009 року в ході засідання Клуба "Вищий молочний стандарт" була актуалізована проблема неправильного харчування дітей до 3-х років в Україні. Учасники Клубу представили невтішні дані по украй низькому рівню споживання малюками спеціалізованих дитячих молочних і кисломолочних продуктів. Експерти прийшли до єдиної думки про необхідність почала проведення освітньої роботи з батьками і профільними медичними фахівцями, мета якої - інформування про принципові відмінності між спеціалізованими і гарантовано безпечними дитячими продуктами і "псевдо-дитячими", не адаптованими спеціально для малюків.

13 березня 2009 року

Новини форуму MaxyBaby. Юрист продовжує відповідати на питання в Консультації. Приймаються питання, що стосуються сімейного права, прав дітей та інші. Для зручності наших користувачів в розділах із статтями на сайті додані посилання на найсвіжіші обговорення схожої тематики на форумі. Тепер прийняти участь в дискусії і запитати ради стало ще простіше!

12 березня 2009 року

Перший кулінарний конкурс на форумі MaxyBaby. Тема – коронне сімейне блюдо. Тут не важлива складність або особлива вишуканість, це може бути ваш стандартний сніданок, або улюблена домашня консервація, яку вся сім'я уплітає за обидві щоки. Ознайомитися з правилами участі і запропонувати на суд громадськості свої шедеври можна тут!

11 березня 2009 року

Закінчилося голосування у фотоконкурсі Любов, на форумі визначені переможці!

10 березня 2009 року

Такі різні – дитячі велосипеди - Напевно, літо XXI століття не можна уявити без велосипедів. Зараз велосипеди настільки популярні, настільки зручні, що встояти перед ними не зможе ніяка дитина. Дітвора, ледве навчившись ходити, вже виявляє активну цікавість до велосипедів. Напевно, це одна з найпопулярніших іграшок дітей у віці від 2 до 5 років.

9 березня 2009 року

Чистота і порядок - як себе примусити? - Ви приходите в гості до свекрухи або подруги, а у неї красиво як в свято, все приготовано, все попрано... Як же хочеться, щоб у себе удома було так само! Не важливо, який з пунктів у вас не виходить, це може бути робота, виконана в строк, молоко, за яким доводиться кожного разу бігати в магазин. Отже, як же себе примусити?

8 березня 2009 року

Матусі і бабусі, сестрички і дочечки, поздоровляємо всіх вас (і нас!) з святом весни, 8 березня!

5 березня 2009 року

Розділ Рецензії на дитячі фільми доповнений описами декількох хороших торішніх фільмів для дітей і підлітків.

3 березня 2009 року

Новинки дитячого харчування на виставці BABY Expo 2009 - C 7 по 10 квітня в Києві відбудеться щорічний, вже 13-ий по рахунку, міжнародний Форум товарів і послуг для дітей BABY Expo 2009, який є найбільшим галузевим заходом України. Сьогодні ми хочемо зупинити нашу увагу на новинках дитячого харчування, які представлять компанії-учасники на виставці 2009.

2 березня 2009 року

Починаємо голосувати в черговому нашому фотоконкурсі - Любов! Голоси приймаються до 10 березня включно. Голосують зареєстровані учасники, що мають більше 10 повідомлень. Проголосувати за фото і ознайомитися з рештою правил ви можете на форумі.

1 березня 2009 року

Наших дорогих відвідувачів і постійних читачів поздоровляємо з першим днем довгожданої весни! Не зважаэмо нате, що поки що холодно, і навіть сніжок йде - у нас є чим створити весняний настрій: наприклад, чудовими віршами про весну, дитячими і просто ліричними!

27 лютого 2009 року

Економні закупівлі, або як не витрачати зайвого - У кожного можуть бути свої причини для економії: обмежена кількість коштів, бажання скопити грошей на серйозну покупку, а то і просто природжене відчуття міри. Ви тільки почали вести своє власне господарство, або просто хочете спробувати? Тоді ця стаття для вас!

26 лютого 2009 року

На нашому сайті розміщені Адреси і телефони дитячих клубів, кружків позашкільних занять, розвиваючих і спортивних секцій в Дніпропетровську. Представникам учбових закладів нагадуємо, що ви завжди можете зв'язатися з адміністрацією сайту з приводу розміщення в довіднику інформації про вашу організацію!

25 лютого 2009 року

Ми часто і багато говоримо про те, як найраціональніше і з максимальним задоволенням справлятися з домашніми справами, витрачаючи на це мінімум часу і сил. Тепер всі присвячені цій темі статті виділені в розділ Флай - ведемо господарство легко і просто. Там же ви можете ознайомитися з анонсом тем форуму, присвяченому господиням, що літають.

24 лютого 2009 року

Barbie відзначає ювілей в Україні - Цього року найвідоміша лялька в світі - Барбі - відзначає свій п'ятидесятирічний ювілей! Поздоровляти іменинницю будуть і в Україні, давайте приєднаємося до свята.

23 лютого 2009 року

Як і раніше день 23 лютого асоціюється для нас з чоловічим святом. Будь то день захисника вітчизни, день армії або батьків день - ми завжди поздоровляємо наших дорогих чоловіків з святом! Дуже хотілося б сьогодні так само пригадати про наших дідусів і прадідусів, що воювали у Велику Вітчизняну війну, - для них це свято особливе. Подзвоните людям похилого віку! Також свої поздоровлення можна отримати і залишити на форумi!

18 лютого 2009 року

Фітнес - заборони і відмовки - Хто з нас не починав активно займатися спортом? Велосипед або домашні вправи, походи в спеціалізований клуб або басейн - у всіх наших починів іноді виникає спільний знаменник. Який? А ось який - ми кидаємо почате на половині шляху. Поговоримо про те, чому це відбувається, як цього уникнути і чи є насправді симптоми, що пора зупинитися.

17 лютого 2009 року

Оновлений розділ корисних адрес медичних установ. Тепер на нашому сайті ви можете знайти Адреси і телефони аптек в Дніпропетровську.

16 лютого 2009 року

Сімейний відпочинок у Феодосії - Сімейний відпочинок у Феодосії - Планування відпочинку для всієї сім'ї, особливо якщо в ній є маленька дитина - справа відповідальна і серйозна. У багатьох сім'ях літня поїздка планується із зими. Давайте сьогодні не говоритимемо про далекі зарубіжні курорти, а зупинимося на милій затишній Феодосії, що є визнаним сімейним курортом ще з дореволюційних часів.

14 лютого 2009 року

День святого Валентина - Порівняно недавно в низку наших свят повернувся День святого Валентина. Паперові і шоколадні сердечка, визнання в любові, це свято асоціюється в першу чергу із закоханістю і любов'ю, а як все було насправді?

13 лютого 2009 року

Прання - це просто: ради молодим мамам і господиням - Прання - це просто: ради молодим мамам і господиням - Навіть якщо в будинку є маленькі діти, і здається, що прання - процес що не припиняється і гора брудної білизни необоріма, є способи справитися з проблемою і стежити за порядком в білизняних шафах без труднощів і нервів. Спробуємо розібратися!

12 лютого 2009 року

Новий, четвертий фотоконкурс. Тема конкурсу - «Любов». Фотографії приймаються з 12 лютого по 1 березня 2009 р. З 2 березня по 10 березня проводиться голосування. Охочим взяти участь в конкурсі необхідно бути зареєстрованими на нашому форумі і мати не менш двадцять повідомлень! Подробиці про участь в конкурсі, прийом робіт >>>

11 лютого 2009 року

Закінчилося голосування у фотоконкурсі "Чарівництво під ялинкою" - на форумі визначені переможці конкурсу, лунають нагороди і призи!

10 лютого 2009 року

Починаємо годувати грудьми - Материнське молоко - самий кращий, повноцінніший, збалансований раціон новонародженої дитини. Воно містить всі необхідні їй речовини, мікроелементи, вітаміни, стимулює її імунітет, а сам процес годування грудьми заспокоює малюка, дає йому відчуття захищеності і постійної турботи.

7 лютого 2009 року

Підлітки і відповідальність - В даній статті мова піде не про відповідальність за чистоту в своїй кімнаті, а про кримінальну відповідальність. Закон в даному випадку чітко показує, що неповнолітні люди вже достатньо дорослі, щоб відповідати за свої вчинки. Батькам важких підлітків ця інформація може прігодіться в нагоді, адже 16 років - найскладніший і вибуховий вік.

5 лютого 2009 року

Оновлені і доповнені наші розділи: Адреси дитячих медичних закладів (поліклініки, консультації, лікарні) і Адреси жіночих консультацій, пологових будинків, центрів планування сім'ї.

3 лютого 2009 року

Хула-хуп - заняття з обручем - Можна рекомендувати заняття з обручем хула-хуп всім охочим займатися удома для поправки здоров'я і контролю за фігурою! Обруч простий у використанні, зручний в зберіганні і транспортуванні, не вимагає багатогодинних вправ або присутності інструктора для того, щоб почати приносити користь.

2 лютого 2009 року

Починається голосування у фотоконкурсі, присвяченому новорічним знимкам! Ваші голоси приймаються на форумі, підрахунок результатів відбудеться 11 лютого!

1 лютого 2009 року

Пропонуємо обговорити не тільки дніпропетровські, але і пологові будинки інших міст! Наприклад, київський пологовий будинок №2 та київський пологовий будинок №7 вже обговорюються на нашому форумі. У списку немає лікарні, в якій ви народжували? Вітається створення нових тем для розповідей про пологи, відгуки про лікарняні умови і персонал! Ласкаво просимо!

30 січня 2009 року

Протягом дня юрист відповідає на питання відвідувачів, поставлені в розділі форуму "Юридична консультація".

29 січня 2009 року

Ваша дитина фанат аніме? - Ну що ж, давайте говорити про анімешників, простіше кажучи, про любителів японської анімації і японських коміксів-манга. В принципі, це віяння вже можна виділити в особливу субкультуру, що володіє своїм кодексом, специфікою одягу і сленгу, володіє позитивними і негативними сторонами.

28 січня 2009 року

Кожного тижня консультуючий на форумі юрист відповідає на питання відвідувачів. Хотілося б нагадати декілька правил, недотримання яких затримує отримання відповіді і ускладнює роботу консультанта. Пам'ятаєте, що створювати нову нову тему потрібно тільки в тому випадку, якщо подібні питання ще не були розглянуті. Назва теми повинна максимально відповідати питанню, що ставиться (теми, озаглавлені "Допоможіть", "Проконсультуйте", "У мене проблема" і інші подібні розглядатимуться в останню чергу і можуть взагалі залишитися без відповіді). Юрист не консультує за допомогою особистих (недоступних для прочитання відвідувачами форуму, окрім того, що відправив їх) повідомлень, всі ваші звернення в ПМ залишаться без відповіді.

27 січня 2009 року

Розміщена докладніша інформація про пологовий будинок залізничної лікарні. Запрошуємо мам, що народжували там, залишити відгуки у форумі, вітається доповнення довідкової інформації!

26 січня 2009 року

Наступив Рік Бика за Китайським календарем! Ви ще не втомилися від зимових свят? Тоді продовжуємо святкувати! :) Для підтримки святкового настрою, крім дитячих новорічних і різдвяних, у нас є і Китайські шпалери для робочого столу, спеціально до свята!

23 січня 2009 року

Робота для підлітків - юридичні аспекти - Згідно законодавству України, молоді люди можуть працювати, проте їм необхідні певні умови праці, дозвіл батьків і багато що інше. Ця стаття буде корисна і підліткам, і їх батькам, і працедавцям.

22 січня 2009 року

Визначені переможці у фотоконкурсі Ці забавні звірятка! Кращі фотографи нагороджені пам'ятними значками, переможець отримує головний приз. Нагадуємо, що у фотоконкурсі Чарівництво під ялинкою прийом робіт триває до 1 лютого цього року!

20 січня 2009 року

Веселі чоловічки - розфарбовування і разукрашки дітям - Запропонуйте дитині зайнятися розфарбовуванням веселих картинок! Це не тільки цікаво, але і дуже корисно. Робота з фарбами розвиває і заспокоює, малюк вчиться зосереджуватися, бути акуратним і творчо підходити до рішення поставленої задачі.

19 січня 2009 року

Вітаємо з світлим святом Хрещення! Цього дня прийнято відвідувати храм, принести додому освященой води, навіть... викупатися в ополонці! А увечері приходить час ворожінь... Які водохресні традиції у вашій сім'ї? Поділіться з нами на форумі в темі Хрещення - традиції.

18 січня 2009 року

Маленький помічник на кухні - Як часто доводиться мамі, що втомилася після трудового дня, не встигла продумати наперед, що і з чого готувати, що поспішає нагодувати домашніх в більш-менш відповідний для цього час, прикрикувати на свого цікавого малюка: "Забирайся з кухні! Ти заважаєш мені! Зараз закінчу готувати і займуся тобою!" Задумайтеся на хвилинку - яке відношення до кухні, готування, допомозі по господарству ви виробляєте таким чином у дитини? Адже він не просто хоче і може полегшити вам вечір своєю допомогою - він на все життя привчається зараз правильно розподіляти свій час, сили і закладає емоційне відношення до такого важливого і абсолютно неминучого для будь-якої людини процесу, як приготування їжі. Давайте задумаємося зараз, що заважає нам перетворити щовечірній процес приготування вечері на веселу гру.

17 січня 2009 року

Робота для підлітків, та чи ні? - В якийсь момент підлітки розуміють, що кишенькові гроші можуть залежати не від батьківських щедрот, а від самої дитини. Знайти підробку підліткові не так складно як здається, а ось реакція батьків часом непередбачувана. Отже, що ж робити, чи відпускати дитину працювати?

16 січня 2009 року

Юрист продовжує консультувати на нашому форумі. Нові питання і відповіді на них ви можете знайти тут.

15 січня 2009 року

Чи замислювалися ви про те, як багато нашого особистого життєвого простору займають речі, які і викинути жалко, і використовувати немає чого? Речі перестають існувати для нас, ми починаємо існувати для речей. Що зробити для того, щоб переламати многлетнюю традицію відкладання непотрібного про всяк випадок і звільнити свою квартиру від непотребу, що скупчився в ній, - ми обговорюємо на нашому форумі! Статті і есе на цю тему, а також думки відвідувачів можна прочитати і прокоментувати тут.

14 січня 2009 року

Тру-візитка або нова молодіжна мода - Тенденція розвитку особистих візиток така, що ними користуються все більш молоді люди. Більш того, молодіжні візитки вже можна виділити в окремий вид візиток, так сильно вони відрізняються від однотипних візиток дорослих людей. Поговоримо про цю нову молодіжну моду.

13 січня 2009 року

Такого свята, як Старий новий рік, немає ніде в світі - ми є єдиними його празднователямі! Так давайте ж весело і радісно відсвяткуємо останній в низці новорічних чарівних вечорів. А для створення святкової атмосфери у нас є Щедровки для Старого нового року!

12 січня 2009 року

Третій фотоконкурс. Тема конкурсу - «Чарівництво під ялинкою». До участі в конкурсі приймаються фотографії зареєстрованих учасників форуму, що мають мінімум 10 повідомлень в темах форуму MaxyBaby. Фотографії приймаються з 12 січня по 1 лютого 2009 р. З 2 лютого по 10 лютого проводиться голосування. По темі «Чарівництво під ялинкою» приймаються знімки, які, на вашу думку, передають казковість Новорічних і Різдвяних свят, подарунків і емоцій. Ознайомитися з правилами докладніше і виставити свої роботи можна тут.

11 січня 2009 року

Починається голосування у фотоконкурсі "Ці забавні звірятка", який продовжиться на нашому форумі до 21 січня цього року. Проглянути роботи учасників і залишити свій голос можна тут!

8 січня 2009 року

Підлітковий алкоголізм - Фактично, щоб догратися до такого діагнозу до 18 років, дитина повинна почати вживати спиртне в достатньо ранньому віці, років з 11. Так само цікаве те, що постійне вживання алкоголю ослабить багато функцій організму, і якраз рокам до 23, коли наступить час задуматися про потомство, цього самого потомства може і не бути. Поговоримо?

7 січня 2009 року

Щиро поздоровляємо з світлим святом Різдва Христова!

4 січня 2009 року

Підлітки і їх сексуальна ідентифікація - У наш час відносини до гомосексуальних зв'язків між дорослими людьми сприймається по-різному. Хтось категорично проти, хтось за, когось ця тема не хвилює зовсім. Але що думати, і що робити, якщо мова заходить про неповнолітню дитину?

3 січня 2009 року

Наш розділ Будинок, сім'я, свята розрісся, в нім з'явилася нова рубрика: Ведення домашнього господарства. Розглядатимемо цей предмет з погляду того, як залучати дітей до допомоги, як робити це весело і без стресу, як зробити порядок і мир в будинку нормою життя, як в буденні, так і в святкові дні.

2 січня 2009 року

Залучаємо дітей до допомоги по будинку в міжсвяткові дні - В дні новорічних свят ми багато часу проводимо удома. Так хочеться, щоб період вихідних днів між і після свят пройшов легко, приємно і весело, і при цьому будинок був у повному порядку. Спробуємо підійти до процесу креатівно і з легкістю справимося з господарством... всією сім'єю!

1 січня 2009 року

Поздоровляємо всіх наших дорогих відвідувачів, читачів співтовариства, учасників форуму і підписчиків розсилок з новим, 2009, роком! Бажаємо всім нам щастя, здоров'я, упевненості, успіхів! Хай новий рік принесе все тільки хороше!


rss Facebook ВКонтакте Twitter Google Plus LJ Новости на email
Реклама


Розсилка новин та статей для батьків
Розсилки Subscribe.Ru
Новини сайту для молодих батьків "MaxyBaby"

Лічильники